Apple חשפה iPad 4! - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Apple חשפה iPad 4!

lev-27

Recommended Posts

http://live.theverge.com/apple-ipad-mini-live-blog/

חצי שנה בלבד אחרי הדור השלישי. השדרוג העיקרי מעבד A6X. אפל טוענים לביצועים כפולים בהשוואה ל-A5X. מדהים כמה מהר הם התנערו מ-A5X. כנראה היו בעיות באייפד 3.

מדברים על מיני. נראה מרשים מאוד. הם עקצו חזק את נקסוס 7. במחיר הנכון הם ירצחו את כל הטאבלטים הקטנים עם . מחיר 329$ ל-16GB.

79$ יותר מנקסוס 16GB. מה מקבלים בתמורה? בגדול מוצר יותר איכותי ומגובש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראיתי איפשהו במצגת. כנראה זה לא השם הרשמי, אבל מחשבים את האייפד המשודרג דור 4. הדבר החשוב כאן שאפל משנים אסטרטגיה. לדעתי הבינו שמחזורי השקה פעם בשנה פוגעים והם החליטו להשיק מוצר חדש ואחרי חצי שנה גרסה משודרגת של אותו מוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, מה זו ההשוואה הבוטה והישירה הזו ל 7 שאפל שמה במצגת? יתכן והם מרגישים מעט... מאויימים? :lol:

אבל אנשים אוהבים תפוח. המיני בטח יהיה להיט ככה. אגב, עם איזה מעבד הוא מגיע? לא קלטתי מה כתבו שם... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון לא רע מצידם דווקא.

בקשר למוצר יותר איכותי ומגובש... אני מציע שנמתין לביקורות ראשונות :)

לאבא שלי יש נקסוס 7. השתמשתי בו הרבה. לדעתי מסך 7 אינץ' פשוט קטן מידי לחווית . תמיד אמרתי שמסך באזור ה-8 אינץ' זה ה-Sweetspot בטאבלטים. תוסיף לזה אלומיניום במקום פלסטיק, ניצול הרבה יותר חכם של שטח, 10 שעות , 2 מצלמות. אין ספק שמדובר במוצר הרבה יותר מגובש מנקסוס 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A5, כמו ב- 2

אמממ...לדעתי באופן הזה הם משאירים את גרסאת ה-32 ג'יגה של המיני בפוזיציה לא טובה- כי אנשים רבים ישלמו פחות שלושים דולר ויוותרו על 16 ג'יגה בשביל המסך הגדול יותר. אבל מה אני יודע.

לאבא שלי יש נקסוס 7. השתמשתי בו הרבה. לדעתי מסך 7 אינץ' פשוט קטן מידי לחווית . תמיד אמרתי שמסך באזור ה-8 אינץ' זה ה-Sweetspot בטאבלטים. תוסיף לזה אלומיניום במקום פלסטיק, ניצול הרבה יותר חכם של שטח, 10 שעות , 2 מצלמות. אין ספק שמדובר במוצר הרבה יותר מגובש מנקסוס 7.

ראשית, בוא נגדיר מגובש- "כשאת אומרת 'מגובש', למה את מתכוונת?"

כמו כן, הנקסוס זכה לביקורות מצויינות ונלהבות- מה הבעיה בו? :nixweiss:

שנית, זה עניין של העדפה אישית.יש שאוהבים רק 10 אינץ', יש שרוצים 8.5" (כמוך), ויש גם אנשים ש-8" כבר לא נוח להם ומעדיפים -7". זה גם עניין של העדפת תוכנה- אני מעדיף אנדרואיד, אתה לעומת זאת מעדיף (או שאני טועה?). הכל העדפה, ולהשליך על כל הסביבה את ההעדפות שלך זה לא מאוד, אמממ, תואם את המציאות. אני מקווה שאתה לא אנליסט :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...