לצערי הרב לראשונה בחיי קרס לי ה-HDD הכי חשוב עם התוכן שהכי חשוב לי, אשמח לעזרה.. - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לצערי הרב לראשונה בחיי קרס לי ה-HDD הכי חשוב עם התוכן שהכי חשוב לי, אשמח לעזרה..

TechAvi

Recommended Posts

קודם כל תנסה לבדוק את הדיסק על מחשב אחר.

אחרי זה.

תנסה לפרק את הלוח המודפס מהדיסק ולאפות אותו בתנור (לא מקרו) לעשר דקות על חום 180

שים לב שאם יש רכיבים על הלוח הם צריכים להיות כלפי מעלה.

כמו כן שחיבורי בדיל בלוח לא יגעו במתכת בתנור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים תודה רבה על התגובות והרצון לעזור.

היום בערב אנסה את חיבור הSata to ואראה מה קורה... נכון לעכשיו, לקחתי את הHDD לעבודה ותכף אנסה לחבר את זה למחשב בעבודה.

לגבי מעבדות, ביררתי על כמה וקיבלתי המלצה חמה מכמה חברים וגם מאנשי הIT שלנו בעבודה על חברה בשם "מיצי" : http://www.mitsy.com

מישהו מכיר אותם או התנסה מולם? יש לכם חוות דעת? מה אתם אמרים? ללכת על זה כאופציה אחרונה שתעשה לי חור בארנק? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון!!!! טוב כנראה שחסכתי כמה אלפי שקלים עכשיו!!!! פשששייי איזו הקלה!!!

:jump:

בעקרון לא יודע מה הבעיה של ההארדיסק הזה, כאמור בבית לא משנה לאיזה חיבור SATA חיברתי במחשב שלי, הוא פשוט התנפה מהביוס ומהווינדוס לאחר כמה דקות עבודה וכל ניסיונות החילוץ של המידע שלכוד בפנים עלו בתוהו...

אממה, איכשהו ואני לא יודע להסביר איך, על המחשב שלי בעבודה הוא כן עבד, חיברתי לאחד מחיבורי הSATA במחשב שלי בעבודה, העלתי אותו והופ, ההארדיסק חי ובועט ועובד כרגיל (אלא אם כן הוא בשלבי גסיסה ואלו ימיו האחרונים?) אז לא לקחתי סיכון וגיביתי את כל מה שחשוב לי עליו! כעת אני שוקל דרכי גיבוי נוחים ובטוחים...

אז עכשיו כשלמדתי לקח, אני הולך לקנות הארדיסק חיצוני של 2TB אך ורק לגיבויים! אלא אם כן יש לכם המלצה לצורת גיבוי אחרת ונוחה יותר...

פשוט חשבתי שאולי כדאי לקנות הארדיסק חיצוני ולגבות עליו את כל המסמכים, , עבודות ופרויקטים וכל מה שחשוב לי, בעזרת תוכנות גיבוי אוטומטיות כמו AllwaySync אפשר הרי לגבות מידע אוטומטית כשמחברים HDD חיצוני למחשב והוא כבר מסנכרן אותו... קיצר תמליצו לי בבקשה על שיטת גיבוי כלשהי... כי אני כבר אחרי טראומה ולא מוכן לקחת סיכונים...

זו ההזדמנות להודות לכל החבר'ה שניסו לעזור לי פה :hi::yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הזמן לבדוק אם הרדיסק אחר עובד יפה על הלוח :)

כמו שציינתי בראש הת'רד, יש עוד הארדיסקים שמחוברים למחשב הזה...

SATA1 = הארדיסק שמחזיק מערכות הפעלה (XP + 7 )

SATA2 = הארדיסק שמחזיק (החיזק) את כל המסמכים, וDATA (זה שנדפק לי... :bash: )

SATA3 = הארדיסק שמחזיק את כל המולטימדיה: סרטים, וכל שאר המדיה שפחות קריטי לאבד...

אז SATA1 וSATA3 עובדים והכל תקין, רק שלא משנה לאיזה חיבור חיברתי את הHDD מSATA2 , לא עזר... תמיד קרס...

משום מה לוח האם כנראה פיתח שינאה להארדיסק הזה? לאדע, אין מצב שאני לוקח יותר סיכונים... חייב לבנות מערך גיבוי.

מבחינתי HDD חיצוני לגיבויים + איזה שירות , זה כנראה מה שאעשה... המלצות יתקבלו בברכה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמח מאוד שניצלת

מה שכן - גיבוי על מדיה אחת - הוא בערך השיטה הכי גרועה לשמור על המידע שלך (חוץ מאשר לא לגבות בכלל) - אני אסביר

תתאר לעצמך שבזמן שאתה עושה גיבוי יש מאורע משבית (קפיצת מתח לדוגמא) או אז גם הדיסק וגם הגיבוי שלך מושבתים

גיבוי - לעולם על יותר ממדיה אחת - ואם אפשר שהמדיות לא יהיו באותו מיקום פיזי

איך אני עושה גיבוי (מבלי להכנס ליותר מדי פרטים)?

1. 2 DOK של 64 ג"ב מכיל את כל התוכן שאני צריך לגבות - אני לא מגבה את כל המחשב אין לי צורך בזה (אני מגבה רק את מה שחשוב לי) - כל פעם משתמש באחד משניהם.

2. מחשב נייד

3. ענן

4. מחשב אצל חבר - גיבוי סוציאלי - http://www.crashplan.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקבל את מפרט שלך (יכול להיות שאני יודע מה הבעיה)?

נו אתה מסקרן אותי, תפרט חחח...

המחשב הוא מחשב דיי ישן שאני דואג לתחזק אותו בצורה טובה, הוא פחות מייועד לעבודה מאחר ויש לי לפטופים, אבל הוא כן משמש כשרת מרכזי בבית שלי ומחזיק עליו את כל המדיה, דאטה ותוכנות...

מדובר בחומרה מיושנת שמבוססת על לוח A8N-E , 4, AMD

עד היום מעולם לא הייתה שום בעיה, כיצד יכול להיות שהחלו בעיות שכאלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין הענן, אני משתמש בגוגל דרייב ובדרופבוקס ללימודים. ממליץ בחום על הגוגל דרייב לדעתי הוא יותר נוח לגיבוי המחשב מאשר הדרופבוקס שנוח לשיתוף מידע עם משתמשים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...