לא מצליח להעביר קבצים מהמחשב לSGS3 - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להעביר קבצים מהמחשב לSGS3

FME

Recommended Posts

שלום,

יש לי בעיה שאני לא יכול להעביר קבצים (שירים, APK, פשוט הכל..) מהמחשב ישירות לSGS3 (כמו דיסק און קי).

זה מה שזה רושם (סתם עשיתי דוגמה..):

nqdyc8.jpg

אני עושה SKIP או SKIP ALL זה לא עושה כלום.

*אצל חברים שלי זה עובד אז כנראה זה משהו במחשב שלי (אבל אין לי מושג מה..)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי המכשיר פשוט מפחד ממאפית ההאוס השבדית, חברה מפחידים...

ככל הנראה הבעיה היא בפרוטוקול התקשורת MTP בו נעשה שימוש במכשירים החדשים יותר (במקום חיבור ככונן רגיל לכל דבר ועניין עם אות והכל). הפרוטוקול הזה פשוט מחורבן (סליחה על הצרפתית) - איטי ועושה אינספור בעיות.

להלן כמה דברים שתוכל לנסות:

א. במחשב אחר אתה אומר שזה עובד?

ב. תנסה עם כבל אחר

ג. תנסה לחבר ליציאת אחרת. רלוונטי במיוחד אם יש לך חיבורים בקדמת המארז וחיבורים מאחורה, תנסה לחבר למקור ההפוך (אם חיברת מקדימה חבר מאחורה ולהפך).

ד. תנסה לךהסיר את הדריברים ולהתקין אותן מחדש. אתה יכול לנסות את זה כמה פעמים.

ה. אתה תמיד יכול להעביר בדרכים חלופיות: באמצעות כרטיס הזיכרון, עם WiFi, עם ענן ואפילו עם תוכנת ה-Kies של סמסונג.

ו. רק כדי לשלו את זה- אתה לא מנסה לגזור (Ctrl + X) את הקבצים, אלא להעתיק (Ctrl + C), כן?

ז. בהגרות המכשיר, בהגדרות , יש לך במקרה אפשרות ל-Mass storage?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי המכשיר פשוט מפחד ממאפית ההאוס השבדית, חברה מפחידים...

ככל הנראה הבעיה היא בפרוטוקול התקשורת MTP בו נעשה שימוש במכשירים החדשים יותר (במקום חיבור ככונן רגיל לכל דבר ועניין עם אות והכל). הפרוטוקול הזה פשוט מחורבן (סליחה על הצרפתית) - איטי ועושה אינספור בעיות.

להלן כמה דברים שתוכל לנסות:

א. במחשב אחר אתה אומר שזה עובד?

ב. תנסה עם כבל אחר

ג. תנסה לחבר ליציאת אחרת. רלוונטי במיוחד אם יש לך חיבורים בקדמת המארז וחיבורים מאחורה, תנסה לחבר למקור ההפוך (אם חיברת מקדימה חבר מאחורה ולהפך).

ד. תנסה לךהסיר את הדריברים ולהתקין אותן מחדש. אתה יכול לנסות את זה כמה פעמים.

ה. אתה תמיד יכול להעביר בדרכים חלופיות: באמצעות כרטיס הזיכרון, עם WiFi, עם ענן ואפילו עם תוכנת ה-Kies של .

ו. רק כדי לשלו את זה- אתה לא מנסה לגזור (Ctrl + X) את הקבצים, אלא להעתיק (Ctrl + C), כן?

ז. בהגרות המכשיר, בהגדרות , יש לך במקרה אפשרות ל-Mass storage?

א. כן, במחשבים אחרים זה פועל (אם זה משנה לי יש WIN ולחברים שלי ניסיתי שלהם יש WIN7).

ב. אני אנסה בהזדמנות הקרובה.

ג. ניסיתי את כל היציאות שלי - קדימה ואחורה.

ד. ממ זה שיורדים עם הKIES? אם כן עשיתי אתמול UNINSTALL והתקנתי שוב (חיברתי את המכשיר למחשב והוא הוריד לי את הדרייברים) אבל ללא שינוי :(

ה. כרטיס - לגלקסי אי אפשר להעביר משחקים וזה הרבה מהשימוש שלי. אין לי WIFI.. (אני יודע זה נשמע מוזר בתקופה שלנו..), אני בORANGE והחבילת יקרה עם האינטרנט אז ביטלנו - אני עובר עוד כמה זמן לגולן\הוט ללא הגבלה.

עם הKIES אני יכול להעביר APKים? הם יעברו לFILE MANAGER כלשהו (שמגיע עם המכשיר נגיד)?

ו. אני בטוח מנסה להעתיק CTRL+C (הרבה פעמים ניסיתי עם הרבה ביאוס)..

ז. איפה בדיוק זה נמצא בהגדרות? (אם אפשר את השמות של המעברים בתפריט אני אשמח.) - אולי אתה מתכוון שהמכשיר יזהה כל דבר? אם כן זה מסומן שפועל.

לגבי הMTP, יש 2 אופציות- MTP וכמצלמה. חבר אמר לי שלשים MTP בשביל קבצים (פועל אצל אחרים ואצלי לא..).

במחשב שלי אני רואה את הסמל של המצלמה בצורה של (מן הסתם :screwy: ) ואת הMTP זה נראה בצורה של פלאפון. זה לא אמור להראות כמו כונן חיצוני \ דיסק און קי?

אאהה אני מאמין שהמכשיר מספיק גבר להתמודד עם מאפיות השוודים חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...