מתגעגע לפנדה, נמאס מKSP - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתגעגע לפנדה, נמאס מKSP

yogev_23

Recommended Posts

איפה הימים שלא היה צריך לקנות כל חלק ממקום אחר, פנדה סיפקו הכל. KSP לא עובדים עם enermax,silverstone ולא מביאים דגמי cas נמוך של (מושקין -מילה גסה. גם לg.skill וcorsair יש דגמים טובים אבל בקושי נמכרים בארץ, אם כבר בזיגזג).

מה גם, כשחסר להם משהו במלאי הסניף הם אומרים שיגיע תוך 4 ימים ובמקרה הטוב זה שבוע וחצי (אחרי תזכורת). גם אין מענה טלפוני ברוב השעות.

מצד שני כנראה עסק כמו פנדה לא יכול באמת להצליח בארץ כי אין שוק רציני לחומרה, באסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה לקנות חלקים מחנויות שונות במקביל?

אני עשיתי את זה גם בתקופה של פנדה ז"ל.

לגבי זמן הספקה בKSP - אני אישית לא חוויתי שום בעיות במחשב שקניתי לפני כחודש. נראה שאנשים יותר אוהיבם להתלונן מאשר לשבח בתי עסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ימי ה CAS הנמוך של ה כבר די נכחדו מן העולם.

Enermax/Silverstone? יש דברים יותר טובים ומשתלמים כיום.

ואם כבר ציינת בהודעתך את זיגזג, אז זה די סוגר לך את הפינה, לא?

לSilverstone יש כמה פנינים. PS07 למשל, הmicro atx הכי זול ששוקל בסביבות 5kg + USB3.0 ואפשר לדחוף לו כל כרטיס מסך שרק רוצים (אפילו שניים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנבלות האלה "שתו" לי דיסק קשיח חיצוני שנתתי להם למימוש אחריות. ליבואן הוא לא הגיע.

העלימו אותו עם יתר הסחורה כשהם פשטו רגל.

הלוואי שיאיר סאטובי יבלע מטריה והיא תיפתח לו בבטן.

"פריבל" ממש בסדר, יש לי נסיון עם שירות המעבדה שלהם ובאמת שאין לי תלונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחריות ממשים אצל יבואן, חנות לא מחוייבת לעשות את זה וראיתי גם נציג KSP מנפנפים לקוח שביקש לממש אחריות על ספק חדש שלא עובד.

אני לא אומר שהיה לפנדה שירות טוב, היו להם מחירים זולים וכל המותגים במקום אחד. KSP יותר עממיים; פחות מבחר של דגמים ומותגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחריות ממשים אצל יבואן, חנות לא מחוייבת לעשות את זה וראיתי גם נציג KSP מנפנפים לקוח שביקש לממש אחריות על ספק חדש שלא עובד.

חנות כן מחויבת לממש אחריות, אלא אם נתנה ללקוח מפורשות את פרטי ההתקשרות עם היבואן.

כמן כו, יש הבדל בין לנפנף לקוח לבין לגנוב לו ציוד.

למרות שלרוב מי שגונב ציוד זה העובדים שלא משלמים להם משכורת בחודשים האחרונים לפני פשיטת רגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לפנדה כמה יתרונות ומבחר טוב, אבל מאז שהתחלתי לקנות בזיגזג רוב הרכישות שלי ושל חברים מתבצעות שם, המבחר הוא טוב, המחיר לא תמיד הכי זול אבל בסה"כ הם תחרותיים מאד ויש להם מבחר גדול מאד והכי חשוב שהם ממש מקצוענים בחומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפנדה היה מבחר טוב ומחירים סבירים (לפחות על חלק מהרכיבים), אבל הם היו נבלות בכל מה שקשור לשירות במסגרת האחריות ואני שמח שהם נעלמו - רק חבל שזה קרה לפני שהספקתי לתבוע אותם.

ולגבי האחריות של החנויות - כל חנות חייבת על פי חוק לתת את פרטי היבואן ואת תנאי האחריות מטעמו, בלי כל קשר לשאלה מי מטפל באחריות. בנוסף, כל עוד ליבואן אין תחנת שירות מטעמו בקרבת מקום (או 10 או 15 קילומטר, לא זוכר את ההגדרה המדוייקת) אליה ניתן לפנות, החנות חייבת על פי חוק לקבל את המוצרים הדורשים טיפול ולהעבירם ליבואן ובחזרה. שני הדברים הללו אינם תלויים בטוב ליבו של בעל החנות - הוא מחוייב לעשותם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...