מילה טובה על Bug קניון הנגב - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מילה טובה על Bug קניון הנגב

manenbu

Recommended Posts

לפני כחצי שנה קניתי טאבלט בבאג בקניון הנגב בבאר שבע. בהתחלה עבד טוב, אבל עם הזמן ביצועי ה וה WiFi הדרדרו לרמה בלתי נסבלת (GPS לא קולט בכלל, ויפי קולט מטר מהראוטר, שני מטר כבר לא).

הלכתי אליהם, שלחו את המכשיר לבדיקה ותוך מספר ימי עסקים קיבלתי מכשיר חדש מהקופסא. לאחר יום בלבד התגלה פס ורוד במסך, הלכתי עוד פעם לחנות ועוד פעם שלחו לבדיקה ופעם נוספת תוך איזה יומיים קיבלתי מכשיר חדש. בדקתי אותו בחנות, ואיך שהגעתי הביתה מתברר שיש פיקסל ירוק באמצע המסך! חזרתי לחנות אחרי כמה שעות והחליפו לי על המקום ללא שאלות, מבלי לשלוח לבדיקה בכלל. לבינתיים המכשיר הרביעי במספר עובד בסדר.

לגמרי הופתעתי שהם החליפו בפעם האחרונה על המקום אפילו ללא שליחה לבדיקה, אפילו מבלי שביקשתי. כל הכבוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש חוויית שירות מצויינת איתם פעם אחר פעם.

* ב-BF לפני שנתיים בדקתי בבוקר שקיים מלאי מהדגם שרציתי, סיכמתי שישמרו לי אותו ואגיע בערב (יום אחרון למבצע).

בסוף לא הצלחתי להגיע והם שמרו לי אותו יומיים וקניתי במחיר של BF כפי שהבטיחו.

* כששקע הטעינה של ה-MODU הפסיק לעבוד אחרי כחודשיים הם החליפו אותו במקום בלי שאלות.

צוות בד"כ מבין עניין והולך לקראת הלקוח :xyxthumbs: , אבל המחיר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באג אני מאוד אוהב את השירות שם.

המחירים מפריעים לעינים שלי והכיס שלי צועק הצילו.. אבל לפעמים אני מעדיף לשלם עוד 30 שקל בשביל שירות טוב ובלי בלאגן באחריות..

בבלאק פריידיי יש גם שירות טוב וגם מחירים נוחים - כנראה שהשנה נקנה משהו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טבלט לא מומלץ. בכל אופן, התמזל מזלך וקיבלת שירות טוב. זה לא תמיד קורה. :)

כשהוא עובד הוא סבבה.

אני לא צריך מעבד סופר מהיר או מילין גיגה או כל מיני דברים. כשמסתכלים על המחירים של האלטרנטיבות, אני חושב שהוא בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מהאזור ולמרות שאני כמעט לא קונה שם בגלל המחירים אני אוהב להכנס ולהתענין קודם כל שם

המוכרים שם ממש נחמדים וסבלניים וגם כשאנחנו כן קונים משהו הם מספקים את האחריות ללא ויכוחים (במידה והתקלה כלולה בזה )

אם הם היו רק טיפה יותר יקרים מKSP ולא כמעט פי 2 חח אז הייתי קונה רק שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטבלט של ארקוס זה הדבר הכי מזוויע בעולם

בתור מוכר שמתמחכה בנושא, אני מעדיף להפסיד מכירה מאשר למכור ללקוחות שלי ארקוסים, פ'וגי'קומים ופופיקומים למיניהם.

עדיף לשים עוד 500-1000 ש"ח ללכת על איזה או IPAD...

כי חבל על הכסף, כל הסינים האלו כל יום במעבדה, זה פס יצור דפוק .

ולא שאין סינים איכותיים , אפשר להיכנס ל PANDAWILL יש שם מכשירים יותר טובים מה TF700 !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...