חויית רכישה מחנויות מחשבים - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חויית רכישה מחנויות מחשבים

bronco

Recommended Posts

החלטתי שאני מחליף מארז לדגם יוקרתי של .לאחר שבדקתי באינטרנט בכמה חנויות החלטתי לבדוק טלפונית לוודא זמיניות המארז ואז מה רבה הייתה הפתעתי, המחיר הטוב ביותר היה באתר של זיג זג אולם שצילצלתי לזיג זג מתברר לפתע שהמחיר שמפורסם באתר אינו רלוונתי יותר, והמחיר יקר יותר, קצת התרעמתי על כך שברגע שמנסים לעשות הזמנה המחיר פתאום משתנה מה קרה עד לרגע זה ? מדוע עד לרגע ההזמנה לא דאגו לשנות את המחיר באתר ? כנ"ל גם בחנות של RSM פורסם מחיר אחד למארז ובפועל שבאים לבצע הזמנה המחיר קופץ ושוב התירוץ הנפוץ טעות במחיר. לא מדובר במארז זול אלה במוצר יוקרתי וצובט את הלב לראות צורת התנהלות מכוערת של חנויות אבל אני רוצה להגיד שיאמר לזכות זיג זג מחשבים שלמרות שהמוכר טען לשינוי במחיר בגלל שרציתי לעשות הזמנה בזמן שהמחיר באתר היה נמוך לאחר דין ודברים המוכר היה הגון והיה מוכן למכור לי את המארז במחיר שהיה נקוב באתר לפני השינוי. כל הכבוד לזיג זג זה שרות עכשיו נשאר לקוות שכך זה יהיה RSM לא היו מוכנים למכור במחיר הישן ועל הפרש קטן שלא היו מוכנים לרדת במחיר הפסידו לקוח . ההפרש היה קטן ואין לי בעיה להוסיף אבל בתור עיקרון אני לא אוהב שסוחרים מנסים לסבן את הלקוח בתירוצים מפגרים זה רק מראה על רמת שירות של חברה וכמה הלקוח חשוב להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בדיוק נכון ומקובל מה שאתה אומר מה גם שנדמה לי שעל פי חוק החנות מחויבת למחיר שהיא מפרסמת

דבר ידוע הוא שהרבה הרבה חנויות וסוחרים בכל התחומים מפרסמים מחיר נמוך רק כדי למשוך את הלקוח לעסק ובידיעה שלא ימכרו ללקוח את המוצר במחיר הנקוב וינסו למכור ללקוח את אותו מוצר במחיר אחר או מוצר אחר בטענה שהמוצר אזל מהמלאי זה פטנט שיווקי ידוע ומוכר

אבל בלשון העם זה נקרא רמאות חנות שמכבדת את עצמה ומכבדת את הלקוח לא תפרסם מוצר במחיר שהיא לא יכולה למכור ואם כבר יש טעות היא תדאג למכור ללקוח את המוצר במחיר שפורסם וזה רק כדי לצאת הוגן וישר מול הלקוח כפי שעשו זיג זג

לפני מס' ימים חברת אל על פרסמה בטעות כרטיס טיסה מארה"ב לישראל ב300 $ שזה מחיר לא הגיוני בעליל. תוך חצי שעה נמכרו קרוב ל 5000 כרטיסים עד ש אל על עלתה על הטעות ותיקנה את הטעות, אם נראה לך ש אל על לא כיבדה את 5000 הכרטיסים שנרכשו יש לך טעות

סוחר אמור וחיב להיות מעודכן בכל רגע במה שהוא מפרסם אצלו באתר הבית -לא מסוגל שלא יפתח אתר או שלא יפרסם מחירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...