צריך המלצות למספר אפליקציות למכשיר חדש - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצות למספר אפליקציות למכשיר חדש

IG

Recommended Posts

שלום לכולם,

בימים הקרובים אני אמור לקבל את הסמארטפון הראשון שלי - ONE S

אני מחפש המלצות לכמה אפליקציות:

1. פייר וול ואנטיוירוס

2. קראתי איפשהו שיש איזה שמצמצמת את נפח המידע בגלישה- אז את זה

3. לאופטימיזציה

4. שימושיות אחרות (ניווט אני יודע שיש את וויז, ולצ'טים יש את ואזאפ או איך שלא כותבים את זה...)

המכשיר מיועד לגלישה כללית, ניווט ויומן.

תודה לעזורים

נ.ב. אני לא מחפש את האפליקציות לבד כי ניסיתי את זה ואחרי איזה שעה הגעתי למסקנה שזה לא רעיון טוב במיוחד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי- למה לא? אני דווקא יודע שהמכשירים האלה מאוד פגיעים...

גיל- קראתי, לא הכול, מצאתי כמה דברים אבל לא את התוכנות מסעיפים 1 ו2 בהודעה הקודמת שלי, ויכול להיות שיש תוכנות נוספות שמומלצות ואולי פיספסתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית פעם איך פורצים למישהו למכשיר תוך 3 דקות?

לא?

ש"צ.

אימורטל- אין לי חבילה מצומצמת, אבל אני מקווה לזרז ככה את הגלישה... אני נמצא הרבה במקמות עם קליטה לא משו.

הצעות נוספות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית איך פורצים לבית ב2 דקות ? אז הזמנת חברת אבטחה שתשמור לך על הבית ?

מה זה השטויות האלה ??

יש לי סמארטפון למעלה מ3 שנים (ועכשיו S3) - שלא נדבר שלכל הסובבים אותי יש כבר שנים SMARTPHONE (אם זה או IOS).

ש"צ ש"צ - מעניין שאף אחד מהם מעולם לא היה צריך ANTIVIRUS ובטח שלא FW.

אבל אם אתה רוצה להרגיש כזה חכם - לך על זה....תתקין 4 במקביל תראה כמה זה יועיל לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מומחה גדול באנדרואיד, אבל לצערי נתקלתי לא פעם באנשים שרכשו סמארטפון ומילו אותם בתוכנות זבל וספאם (רק בגלל חוסר בידע וניסיון).

אנטיוירוס: רוב האנטיוירוסים שבאנדרואיד (החינמיים) הם באמת תוכנות מיותרות (בגלל שרובם לא עושות הרבה, וסתם ממלאות את זכרון המכשיר). כפי שכבר הבנתי ואני לא רוצה להעליב, אבל אתה הבנת שאתה משתמש "טיפש" שפשוט לא רוצה לעשות לעצמו בעיות. לכן אני המליץ על לנסות את avg החינמי (שאחרי תקופה מסוימת הוא כבר בתשלום).

מנסיון הוא הכי מיטבי מכל בחינה (אם זכרוני אינו מטעה, הוא גם עושה קצת אופטימיזציה).

אופוימיזציה: מיותרת במכשירי . מקסימום תעשה עדכון רום כמו שהוזכר מקודם.

צמצום תעבורה: מיותר בימיינו, ובמיוחד בשביל לזרז את הגלישה. וכמו שהוזכר מקודם יש את opera שיכול לעזור קצת במקרים של קליטה גרועה.

בסופו של עניין אם תוריד למכשיר כל דבר שאתה לא מכיר, ותפתח לינקים ופירסומות מאתרים/חברות לא ידועות, ותפתח הודעות מאנשים שאתה לא מכיר - אז הסיכוי לקבל וירוס/ספאם או כל חרטה אחרת הוא מאוד גבוה.

אם לא- כל אנטיוירוס או תוכנת אופטימיזציה תיהיה מיותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לפרט למה דווקא לי יש סיכוי די גדול שיצוטתו.

אני מוכן גם לשלם על AV/ FW שעושים את העבודה. זה לא הבעיה.

אני לא מחפש סתם תוכנות למלא את המכשיר, ואני לא מתכוון לפתוח הודעות של אנשים שאני לא מכיר, אבל זה לא הדרכים היחידות לשתול דברים במכשיר.

אופטימיזציה- סבבה, אני האמת סומך על HTC... קראתי עליהם מספיק ביקורות טובות (לעומת תגובות מאנשים מעוצבנים על SGS3)

מצאתי את האפליקציה הזו- מישהו מכיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שכתבתי לך בעמוד קודם.

יש אנשים שטוענים שזה חסך להם מלא, ויש כאלה שאומרים שזה לא עשה כלום.

אישית ניסיתי, ולא ראיתי שום הבדל במהירות העברת נתונים וטעינת עמודים.

שמע, בכל מקרה, שום עמוד אינטרנט, עם דחיסה ובלי דחיסה, לא יפתח לך באותה המהירות שהוא יפתח לך על מחשב.

יש אתרים שיש להם עמודי נחיתה מותאמים לסלולר, שם זה כבר תענוג, אין את כל הפלאש הארור הזה, ואין לך שום דבר חוץ מהמלל.

לגבי AV/FW ... יש לנורטון, יש את הAVG כפי שציינו, שדרך אגב משתמשים במנוע של 2 חבר'ה ישראליים שפיתחו אותו לפני מספר שנים, לא חסר כלים.

קח בחשבון שהם כן יאטו את התגובה של המכשיר, ואם תחמיר עם הבדיקות והסריקות, הוא בכלל לא יזוז.

אם מישהו יחליט שהוא רוצה לצטט לך ... הוא אפילו לא יצטרך להגיע למכשיר שלך. יש היום סורקי תדרים מוצפנים שמסוגלים לפענח בזמן אמת שידורים סלולריים, היו 2 פרופסורים שהדגימו עד כמה המודולציה של UMTS לא מאובטחת.

אם אתה רוצה באמת לנהל שיחות מאובטחות, יש אפליקציות שעובדות על גבי DATA, יוצרות ערוץ VPN מוצפן דרך שרתים שלהם, והם מקשרים אותך אל הצד השני שחייב להשתמש באותה האפליקציה.

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.thoughtcrime.redphone&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm9yZy50aG91Z2h0Y3JpbWUucmVkcGhvbmUiXQ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לדעתי אין כרגע צורך אמיתי ב-AV או FW לסמארטפונים.

עד היום, כל הפרסומים שראיתי על וירוסים ו"נוזקות" לסמארטפונים התבססו על רשלנות של המשתמש: התקנת אפליקציות "מטופלות" (בין אם מה-Play Store ובין אם לא), גלישה לאתר רע, השארת הטלפון נגיש פיזית לאנשים לא מוכרים, וכו'. אלה האיומים ש-AV-ים מגינים מפניהם, והם עושים זאת ע"י מנגנון חתימות (שמתעדכנות לפי הפרסומים בעולם).

לכן, אם המשתמש יודע לא להתרשל (כמו שאמרו, מספיק קצת common sense), זה משאיר על השולחן רק איומים שלא פורסמו ומתבססים על חולשות קצת יותר רציניות (במערכת ההפעלה, בפרוטוקולי תקשורת וכו'...). סביר להניח שחולשות כאלה קיימות. אבל בשביל להתמודד איתן, נדרשים מנגנוני אבטחה הרבה יותר מתקדמים מחתימות על וירוסים מוכרים. ומנגנונים כאלה עדיין לא קיימים ב-AV-ים לסמארטפונים (למיטב ידיעתי). אגב, גם בעולם ה-, שבו מנגנונים כאלה כן קיימים ומפותחים, הם לא תמיד עוזרים (בעיקר אם מישהו מיומן רוצה להגיע ספציפית אליך).

כלומר, אם יש לך סיבה להאמין שאתה מטרה של "האיומים הרציניים", אני לא חושב ש-AV-ים זה מה שיעזור לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...