Maximus P180 Build - נוספו עדכונים! - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Maximus P180 Build - נוספו עדכונים!

ItayGur

Recommended Posts

כשאתה הולך לתמונות שלך במשתמש שלך האימג'שאק, אתה לוחץ על ה-"I" ואז forum code או forum tumbnail בשביל תמונה מוקטנת.

נראה מאוד מרשים! התמונות לא ממש עושות חסד עם המערכת, עם מה אתה מצלם? נסה לצלם באור יום טבעי בלי .

אנסה את זה. אני משתמש במצלמה ישנה של אולימפוס..

ותודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה רוצה שייצא לך צילומים פצצה, קח חצובה קטנה, שים עליה את המצלמה, שים על 3 מגה פיקסל (לא צריך יותר), בטל לחלוטין, תוסיף פילטר "חיות" לצבע (בדר"כ נקרא VIVID), שים על טיימר, כוון, פ'קס ותן למצלמה לצלם לבד. אם אין לך חצובה לא נורא, שים איזה קופסא בערך חצי גובה המארז ועליה את המצלמה ואז. תשתדל שברקע יהיה קיר לבן ובלי כל מיני חפצים שמפריעים.

עכשיו, איך אתה שם תמונה? זה פשוט מאד:

[img]לינק ישיר לתמונה[/img]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה של פרוייקט - אבל כמו שאמרו לפניי, תנסה להעלות ישירות ולא שנצטרך להכנס לקישור כי זה מפריע.

מעקב :-)

תודה :xyxthumbs:

גם לי זה מפריע, אבל לא הולך עם זה :kopfpatsch:

עדי, לקחתי את הטיפ, אעבוד על זה ואעדכן.

בינתיים, סידרתי כגלריה דרך . ממש נוח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחד עם הורדה של כ - 0.100 וואט למעבד, ומס' שינויים ב אני חושב שהצלחתי להשיג טמפרטורות טובות במידה די ניכרת מהטמפ' במצב הראשוני. הפעם הרצתי כשעתיים. אשמח לשמוע את דעתכם לגבי אופציות OC כעת.

p9538ghzcustomsetting.png

Uploaded with ImageShack.us

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתדר כזה אין צורך בהוספת מתח... אתה יכול בקלות להגיע גבוה יותר.

גיל,

העלתי את התדר ל 4.2Ghz@1.144V. הרצתי בדיקה לאורך כ 3 שעות, והיה בסדר:

* בביוס הכנסתי תדר: 1.140.

עשיתי קפיצה די רצינית במתח מאחר ובפחות מזה (להוציא 1.1350) המערכת לא הייתה יציבה.

p9542ghz1144v.png

Uploaded with ImageShack.us

מה אתה חושב?

אני מתבאס כרגע מהטמפ' (טמפ' בחדר כ 28C).

לפי השירשור בלינק הבא אני מבין שהמתח דווקא טוב, אשמח לשמוע דעתך בנושא :xyxthumbs:

http://www.overclock.net/t/1309957/i5-3570k-4-2ghz-at-1-168v

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר "מתח טוב" כל מעבד שונה ויצטרך טיונינג שונה במקצת. אמנם יש הגבלות שלא כדאי לחצות (עד 1.4V לסנדי ולאייבי אפילו פחות)

אז שים את תדר היעד שלך. במידה והוא לא מוגזם (מעל 4.6 גיגהרץ) שים מתח של 1.25V זה אמור לעבוד. אחרי שזה עובר מאמץ של לפחות 20 דקות (לנטר טמפ') לעשות ריסט, להיכנס לביוס ולרדת 0.005V או 0.010V ושוב לעשות בדיקה, ברגע שהמעבד קורס (יש מעט מדי מתח) חוזרים למתח הקודם שעבד והפעם עושים בדיקה ארוכה יותר. אם היא צלחה - מזל טוב עשית OC עם מתחים יחסית נקיים. יש כמובן אפשרויות מתקדמות יותר ואפשר לחסוך אפילו יותר מתח אם מתעסקים עם המתחים האחרים (PLL, VCCSA) אבל זה כבר יותר מסובך.

בהצלחה, מאוד מרשים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר "מתח טוב" כל מעבד שונה ויצטרך טיונינג שונה במקצת. אמנם יש הגבלות שלא כדאי לחצות (עד 1.4V לסנדי ולאייבי אפילו פחות)

אז שים את תדר היעד שלך. במידה והוא לא מוגזם (מעל 4.6 גיגהרץ) שים מתח של 1.25V זה אמור לעבוד. אחרי שזה עובר מאמץ של לפחות 20 דקות (לנטר טמפ') לעשות ריסט, להיכנס לביוס ולרדת 0.005V או 0.010V ושוב לעשות בדיקה, ברגע שהמעבד קורס (יש מעט מדי מתח) חוזרים למתח הקודם שעבד והפעם עושים בדיקה ארוכה יותר. אם היא צלחה - מזל טוב עשית OC עם מתחים יחסית נקיים. יש כמובן אפשרויות מתקדמות יותר ואפשר לחסוך אפילו יותר מתח אם מתעסקים עם המתחים האחרים (PLL, VCCSA) אבל זה כבר יותר מסובך.

בהצלחה, מאוד מרשים!

תודה על ההסבר :xyxthumbs:

האמת שאני מרוצה מתוספת הביצועים שאני מקבל ב 4.2Ghz, וזה ביחס לטמפ' (למרות שמהם קצת התאכזבתי - כנראה שאני ארכיב על הנוקטואה את המאורר השני ואהפוך את המערך לפוש~פול) והשימוש היומ-יומי.

אני אנסה לעלות ולהגיע ל 4.4/4.5 כפי שהצעת, אבל זה רק בשביל הכיף :cool2:

כרגע, חוץ מלנסות לעבוד עם מתח של 1.1350V\355 יש עוד משהו מומלץ?

אשמח אם תוכל גם להפנות אותי למדריך מומלץ לגבי ה PLL + VCCSA?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם יש ממש מדריך, תשאל את היותר מבינים ורציניים פה, אני לא מתמצא ב-fine tuning רציני אז אני לא רוצה להטעות.

אני כרגע מריץ 2500K על 4.6 גה"צ יציב כסלע בלי תוספת מתח "מטורפת" אמנם לא "קטנה" :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם יש ממש מדריך, תשאל את היותר מבינים ורציניים פה, אני לא מתמצא ב-fine tuning רציני אז אני לא רוצה להטעות.

אני כרגע מריץ 2500K על 4.6 גה"צ יציב כסלע בלי תוספת מתח "מטורפת" אמנם לא "קטנה" :hat:

הבנתי, אני אפתח אשכול ב OC וקירור. נשאל על המלצותיהם גם כן לענין :xyxthumbs:

רק שאלה אחרונה אם תוכל :silly: : היא קצת "מביכה", אבל אני חדש לכל ענין ה OC :hat: .

כשעברתי על כל מיני מדריכים\המלצות ל OC , הומלץ לבטל את האפשרות של חיסכון באנרגיה. משמע, המעבד לא יוריד את התדר\מתח וכד' בשעת מנוחה ויעלה בעצמו בשעת מאמץ. כלומר, תמיד יהיה במצב הטורבו, ובתדר המירבי שבחרת בכדי להבטיח יציבות.

כך זה גם אצלך?

-

וכן ה 2500K יחד עם ה 2600K מרשימים ביותר :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופציות החיסכון בחשמל בעצם מורידות את המכפלה ואת המתח. הורדת המתח אחרי OC, גם אם מורידים את המכפלה עשויות לגרום לאי יציבות

מדבר שיהיה קשה מאוד לבדוק - יציבות אתה בודק במאמץ ובמאמץ כמובן המכפלה והמתח בהגדרות ה"נכונות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אהלן חבר'ה :xyxthumbs:

כמה עדכונים:

1. תודות ל HWzone & Israel יורכב בקרוב ספק כוח חדש במערכת - EarthWatts Platinum 650W,

יועיל בהחלט לשדרוג עתידי של כרטיס המסך :cool2: .

2. הרכבת מאורר נוסף על גבי ה .

עכשיו, אני מתלבט האם להשאר עם המאוררים של נוקטואה על גבי הקירור/החלפתם (אשתמש בהם כמאוררים למארז - 2 מקדימה) במאוררי טייפון 1150RPM?

3. סידור כבלים - סידור חדש + שימוש במאריכים עם הסלבה פר כבל. כולל קונקטורים של המארז.

נכנסתי ל Performance , ובחרתי את הנ"ל:

88052070.png

רציתי לברר לגבי כדאיות ההזמנה בכלל, ומהאתר בפרט.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...