Maximus P180 Build - נוספו עדכונים! - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Maximus P180 Build - נוספו עדכונים!

ItayGur

Recommended Posts

אהלן חבר'ה :xyxthumbs: ,

אני די חדש באתר, אבל יצא לי לעבור על כמה וכמה פרוייקטים כאן, ולהתרשם מהמקצועיות וההשקעה שבהם! ממש כמו בפורומים בחו"ל!

החלטתי להרכיב מערכת חדשה אז חשבתי לעשות סוג של לוג, ולשתף אתכם... לשמוע עצות וכד' גם מכם. אני כבר כמה שנים שעוקב אחר התפתחות התחום, אך עדין יש כ"כ הרבה ללמוד :silly: !

המערכת תבנה למטרות: גיימינג (1366X768), עריכות וקידודי ברמה קלה~בינונית, עבודה משרדית וצפייה בסרטים ב 1080P על מסך LCD.

בשלב מאוחר יותר אכנס לכל עניין ה OC למעבד שאני כ"כ רוצה לעשות. אשמח לטיפים מכם בעניין.

* חלק מן הרכיבים כבר היו אצלי בשימוש כבר קודם לכן.

המפרט:

Intel i5 - 3570K

ASUS Maximus IV Gene Gen 3

Noctua NH-12P SE2 - יורכב על הקירור רק מאורר אחד כרגע. השני יורכב בקדמת המארז, ויזרוק אויר לכיוון כרטיס המסך.

G.SKILL Ripjaws X 8GB Kit (4GBx2) 1600MHZ

Crucial M4 64GB SSD

Seagate 500GB Hard Drive

Msi GTX460 2GB Edition - נקנה לפני כחצי שנה מ TMS.

SeaSonic SII 430 Psu

Antec P180 Mini

בקרוב אעלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אהלן :xyxthumbs:

התחלתי בהרכבה של המערכת, אבל נתקלתי בבעיה מבאסת :bash:

הפעלתי בפעם הראשונה את המערכת, וקיבלתי בפוסט קוד: F2 = לפי חיפוש ברשת הבנתי שיש לזה 2 סיבות:

1. בעיה בזיכרונות.

2. מה שלרוב יש - גרסאת הביוס שמותקנת בלוח ה M אינה תומכת באייבי בריג'. כלומר צריך לעדכן אותה.

אז הורדתי ביוס מעודכן, שמתי על מפורמט FAT32 כפי שאמרו, הכנסתי כשהלוח מקבל מתח מהספק, לחצתי לכמה שניות, אבל שום דבר לא קורה...

מישהו נתקבל בזה, ויודע מה לעשות מכאן?

אשמח לעזרה,

תודה.

אלבום תמונות: מצטער על האיכות/מקצועיות הצילום, לא הצד החזק שלי :silly:

בכ"מ מקווה שהבעיה תפתר ואוכל להשלים את הבניה, ולהוסיף עוד .

http://imgur.com/a/sUl2A#0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לשים על USB זה לא יעבוד. אתה צריך ללחוץ על אחד ה F ים בשביל שתקפוץ התוכנה לעדכון ביוס. הסתכלת במדריך למשתמש?

תודה על התגובה המהירה עדי.

הלכתי לפי זה: http://rog.asus.com/forum/showthread.php?18296-Maximus-Iv-extreme-z-post-error-F2-2E

עם השם המתאים ללוח שלי: M4GZG3.ROM

לחצתי על הקליר סימוס/ROG CONNECT.

חיפשתי בחוברת של הלוח לגבי הנ"ל, אך לא ראיתי שום דבר בסגנון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו IB על Z68 ללא ביוס מעודכן, רק שאני לא הבנתי למה הוא מנסה לעדכן עם הUSB FLASHBACK של ..לא ראיתי שיש את האופציה ללוח הזה.

מחיפוש באותה העת שעשיתי באינטרנט, עלו הרבה תוצאות של אנשים עם בעיה כמו שלי. בהרבה מקומות המליצו על ה FLASHBACK דרך ה USB. גם הסבירו כיצד והכל.. בסוף אחרי הרבה פעמים שלא הלך לי, חזרתי לאינטרנט לעוד סיבוב של חיפושים, הגעתי לפורום של ROG, שוב לאשכול עם אותה הבעיה, רק שהפעם מי שענה שם היה מנהל/אחד מ אז הוא אמר שהלוח לא תומך בזה, ויש להשתמש במעבד SB בשביל עדכון, ואז להמשיך.

אז לקחתי G620 שיש לי במערכת שניה, התקנתי ועשיתי ללוח עדכון ביוס דרך ה Suite II 1.02.03 ממש פשוט ונוח!

הורדתי את ה לבד מהאתר (דרך התוכנה לקח לך יותר מידי זמן), מכניסים לתוכנה וזה רץ לבד.

אחרי סיום עושים ריסטרט וצריך רק להגדיר אותו מחדש.

בכ"מ תודה על העזרה והתגובות.

בימים הקרובים אולי יצא לי לעבוד עוד על המערכת, אז אני אעדן עם תמונות!

עדי,

תודה על האמונה בי :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן חברים,

יום שישי היום = זמן פנוי :xyxthumbs: . תעשו חיים! ;D .

אז התקדמתי לכדי סוג של סיום :silly:

קניתי כבל מאריך 8Pin לחיבור לוח ה M. אחד פשוט בלי הסלבה, מאוחר יותר כשיצא לי אעשה לו הסלבה בסיסית ויחידה, דומה להסלבה שהגיעה עם הספק.

קניתי גם מתאם מ Molex לחיבור Sata חשמל, בכדי שיהיה לי נוח יותר עם סידור הכבלים בשביל הצורב במעלה המארז. גם הוא פשוט למדי..

מה שנשאר לעשות בגדול מעכשיו הוא לסדר את כל הכבלים של הספק שלא השתמשתי בהם.. דחפתי אותם זריז כרגע למטה, מאוחר יותר אחזור אליהם.

בנוגע לסידור כבלים הרגיל.. אני די מרוצה ממה שיצא. אשמח לשמוע את דעותיכם בנושא :xyxthumbs: , עכשיו כשהמערכת רצה עם מארז סגור אעשה כמה בדיקות ואעדכן.

בינתיים,

* ניסיתי לסדר שוב ושוב את התמונות אך ללא הצלחה. אז עשיתי כמו פעם קודמת גלריה דרך .

https://www.dropbox.com/sh/bc4q8d55q67ceid/6gksRT3he3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה הולך לתמונות שלך במשתמש שלך האימג'שאק, אתה לוחץ על ה-"I" ואז forum code או forum tumbnail בשביל תמונה מוקטנת.

נראה מאוד מרשים! התמונות לא ממש עושות חסד עם המערכת, עם מה אתה מצלם? נסה לצלם באור יום טבעי בלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...