מי יכול להמליץ רדיאטור טוב לחורף? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי יכול להמליץ רדיאטור טוב לחורף?

Boris_yo

Recommended Posts

צורת החימום האיכותית ביותר היא בלי ספק ע"י ראדיאטור.

גם חימום איכותי (ומהיר ביחס למפזרי חום) וגם לא מייבש את הנשמה (בניגוד להרבה מזגנים וכל מפזרי החום).

ייבוש על ידי מזגן בחימום: מזגן ממש אבל ממש לא מייבש את החדר אם מפעילים אותו על טמפרטורה חסכונית (25 מעלות). אני מפעיל את המזגן שלי בחורף על 25 מעלות ובנוסף, מפעיל אותו על עוצמת מאוורר אוטומטי במקום על עוצמה נמוכה או גבוהה, והוא כלל לא מיבש את החדר שלי, וזאת למרות שהוא מזגן רגיל (On/Off) ולא אינוורטר.

הגורם מספר אחת לייבוש החדר ע"י מזגן, זה זה שאנשים מפעילים אותו על 30 מעלות, והוא ממשיך לחמם גם כאשר החדר חם מספיק, והבישול של החדר ע"י המזגן, היא זו שאחראית לתחושת היובש בחדר.

וזה אחד השקרים הנוראיים של חברות המזגנים הגדולות לגבי מזגני אינוורטר: מזגן אינוורטר איננו מייבש פחות את האוויר בחדר בחימום מאשר מזגן רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה אחד השקרים הנוראיים של חברות המזגנים הגדולות לגבי מזגני אינוורטר: מזגן אינוורטר איננו מייבש פחות את האוויר בחדר בחימום מאשר מזגן רגיל.

"יובש מופחת" זה יתרון יחיד של מזגני אינוורטר או יש עוד יתרונות להם מעל מזגנים רגילים שמצדיק השקעה בהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכללי מזגן אינוורטר גורם לאותה רמה של תחושת יובש שגורם מזגן רגיל (כלומר אין "יובש מופחת" למזגן אינוורטר על פני מזגן רגיל).

לא רוצה יובש: כוון את הטמפרטורה ל-25 מעלות.

המזגן הרגיל שלי בחדר לא גורם לי כלל לתחושת יובש כאשר הוא מופעל בחימום, מכיוון שהוא מכוון על 25 מעלות.

יובש ממזגן נגרם בעיקר משום שרוב האנשים מפעילים את המזגן על 30 מעלות בחימום, ואז אם המזגן הוא בעל תפוקה גבוהה במיוחד, הוא מחמם יותר מדי את החדר ובכך גורם לתחושת יובש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...