ספק כוח עד 200 ש"ח וUPS עד 300 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק כוח עד 200 ש"ח וUPS עד 300 ש"ח

alex542

Recommended Posts

אני צריך שמתאים למארז הבא ולחומרה שתצוין:

http://www.ebay.com/itm/KRAFT-MJAV-BLACK-HTPC-Micro-ATX-TYPE-CASE-Quick-Worldwide-Shipping-3-5-days-/251129083165?pt=US_Computer_Cases&hash=item3a7875b51d

והחומרה שתהיה בו:

לוח אם:

MSI H61M E-23

מעבד:

G620

כרטיס :

עדיין לא בחרתי אבל אם זה משהו שצריך לקחת בחשבון אז שהיה רשום

כונן קשיח:

Hitachi Deskstar 7K1000.D HDS721010DLE63 בגודל 1T

אולי גם

Crucial M4 64 GB,Internal,2.5" (CT064M4SSD2) (SSD) Solid State Drive

כונן דיסקים:

צורב

Asus DRW-24B5ST DVDx24 Retail

כרטיס זיכרון:

Corsair 4GB Single Stick Values Select Retail -1333

ואני גם צריך UPS עד 300 ש"ח(יש הרבה הפסקות חשמל באזור שלי)

תודה לעוזרים:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כמו ספק רגיל. בהנחה שהמחשב ללא כרטיס מסך תשים 300W מחברה איכותית אם מאוורר 120 שיהיה שקט - seasonic, , delta, chieftec, fsp

אם למחשב אין כרטיס מסך הוא יכול לעבוד על UPS כמו Advice PRPC650/850. לא יודע אם תמצא UPSים כאלה ב 300 שקל אבל על UPSים זולים במיוחד אני לא ממליץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה כרטיס מסך - משהוא בסיסי אפילו ה 300W יכול אוליי להחזיק, יותר מזה שים 400. מה שכן יכול להיוןת הבדל ברעש :

ל 400 יכול להיות שיהיה מאוורר קצת יותר חזק שיהיה קצת יותר מרעיש כל הזמן, אבל אם אתה מאמץ את ה 300 המאוורר שלו יהיה על מקסימום של ה 400 עדיין יהיה על מהירות חלקית

ה UPS יותר מגביל כאן : 2 ה UPSים (גם ה 650 וגם ה 850) הם 324W, אחריי ספק של מחשב זה משהוא כמו 260W וזה המקס' שניתן לקחת אם מעבד וכרטיס מסך בלי שתצתרך UPS גדול יותר - כלומר מגביל לכרטיס מסך חלש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגש הוא שאני צריך ספק מסוג MicroATX לכן נתתי לך קישור למארז.

מצאתי אחד :

http://www.ebay.com/itm/Hercules-Black-Micro-ATX-400W-Silent-Cool-Power-Supply-PSU-w-20-24pin-SATA-NEW-/390458435106?pt=PCA_UPS&hash=item5ae922e622

הספק הזה בסדר בכללי?

והוא מתאים לחומרה שרשמתי מקודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מארז דומה מבחינת מבנה פנימי, עם מראה חיצוני אחר.

אתה צריך ספק SFX, אי אפשר להכניס לשם ספק ATX.

המבחר לא גדול בחנויות בארץ, יש כמה ספקים של 200-350W

הנה לדוגמא 350W של SEASONIC, כמובן שלמחשב שלך מספיק גם אחד חלש יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במפרט של המארז רשום מסוג m-ATX לכן נראה לי זה שבחרתי מתאים.

במיוחד שהכוננים גם בגודל (רוחב*אורך) זהה לשל הספק שזה נשמע לי לפי ההיגיון.

בכל מקרה אתה בטוח שאני צריך sfx?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת מבחינת סוג? אתה צריך בשביל המארז הזה ספק(ואחד מחברה מוכרת) בסטנדרט SFX(או כמו שחלק מהיצרנים קוראים לו מיקרו ATX) , המימדים שלהם זה רוחב 10 ס"מ וגובה 6.35 ס"מ, עומק פחות חשוב פה כי יש מקום.

סתם כדרך אגב, למה בחרת את המארז הזה? שמת לב שאין משלוח לישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה עניתה לי על השאלה

בהתחלה חפשתי מארז רגיל אחרי קצת קריאה הבנתי שאני צריך מארז HTPC חפשתי בישראל קצת וכל פעם שאני מוצא משהו טוב שאני צריך חסר בו משהו שאני צריך אז החלטתי ללכת לebay ששם המבחר יותר גדול וניסיתי למצוא מארז יפה עם האופציות שאני צריך.

ובסוף התכוונתי לזה(ולו כן יש אופציה לישראל)

http://www.ebay.com/itm/BIGS-Electron-AV-station-HTPC-style-CASE-Micro-ATX-M-B-type-BLACK-/261018546831?pt=US_Computer_Cases&hash=item3cc5eaf28f#shId

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)מה שאני מחפש במארז זה יופי ,יותר משני מאווררים(נראה פשוט יותר יפה מאחד שיש לו 1 או שניים גג),כמובן מקום כונן לצריבה,ואני רוצה תכלס לממש את האופציה של לוח האם שזה 4 כוננים לפחות שהיו שניים או 3 שאחד היה לssd(על זה אני אולי יוותר ) השני HDD והשלישי גיבוי,פתחי אוויר,ושיתאים ללוח אם.

2)כנראה

אם אתה רוצה אתה מוזמן להציע לי מארז עד 500 ש"ח בשביל הדרישות הנ"ל.

מצאתי מחוץ לארץ מארז :

http://www.silverstonetek.com/product.php?pid=182&area=en

מה דעתך עליו?

ובשביל המארז הזה צריך ספק מסוג PS2(ATX) ,ספק מסוג sfx יכול להתאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יופי זה עניין של טעם אישי, לא משהו שאני יכול לדעת בעצמי.

2.המאוורים במארזים ששמת אלו מאווררים 60 מ"מ, לא באמת עושים משהו וכנראה סתם ירעישו. מפרט כמו שאתה הולך לשים יכול להסתדר יפה בלי איוורור נוסף.

3.במארזים שהבאת אין מקום ל4 כונני 3.5

4.SSD תמיד אפשר להדביק סתם במארז, הוא לא חייב לשבת עם ברגים במקום מיועד.

יש לך בארץ את הלגונה של אנרמקס שבא כבר עם ספק או את המילו 03 שאפשר לשים בו ספק ATX "רגיל"

עריכה: שמתי לב שאתה רוצה להכניס כרטיס , במארזים האלו אפשר להכניס רק כרטיסי Low Profile אז שים לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...