חוות דעת על אוזניות חיקוי במחיר מצחיק - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על אוזניות חיקוי במחיר מצחיק

matan007

Recommended Posts

אתה רציני מה שאתה אומר עכשיו?? אני אישית ממש אהבתי את הביטס בגלל הבאס העמוק שלהם ואם אתה אומר שהם זהות קודם כל קשה לי להאמין שאוזנייה ב- 32 ש"ח זהה לאוזנייה ב- 700 ש"ח. אבל אם אתה צודק אז קלעתי בול והרווחתי את כל הקופה.

אתה צודק גם אני ניסיתי להבין מה ההבדלים בין האוזניות חוץ שמאחת יש לה כוכב ולאחת L,R וצבעים שונים...

אני ממש מבסוט אם זה יתברר כנכון. אחבל בכנות אני מתחיל לחשוב שנפלתי על עקיצה..כבר יומיים מההזמנה ולא נשלח האוזניות והחנות נראה לי חשודה בגלל המחיר הזול וגם בגלל שאת החשבונית פייפל קיבלתי בכלל על שם חנות פוקל-פרייס. אני גם יוצר איתם קשר והם לא עונים לבנתיים.

עריכה:

נדמה לי שבלבלתי ואתה התכוונת לאוזניות של skullcandy ואני חשבתי שאתה מדבר על הסיניות שהזמנתי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה דרך פייפל , אז אין לך מה לדאוג , תמתין בסבלנות.

דרך אגב , קניתי את האוזניות האלה אחרי המלצות ולא יכולתי לסבול את הצליל שלהם.

נכון שהם לא יקרות במיוחד , אבל הם גם לא מהזולות ביותר.

לעומת זאת , יצא לי לשמוע מהאוזניות האלה , שעולות שליש מהמחיר ויותר נהנתי.

מחיר לא תמיד מעיד על איכות השמע , אבל כן על האמינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הבאס שהביטס נותנות הוא ״מפוצץ״, אבל זה בא על חשבון הרבה דברים לדוגמא: פירוט צלילים, ׳בומיות׳ (שזה כנראה מה שאתה מחפש, אבל מרבית האודיופילים יגנו את זה), צלילות ועוד. יש לskullcandy עם משהו בסגנון מנגנון רטט שאמור לדמות סאב וופר, זה די בדיחה (בעיני אנשי אודיו HiFi) אבל אם זה מה שאתה מחפש אז כנראה שיקלע אליך בול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני חושש שנפלתי קורבן לעוקץ :-\ כבר 4 ימים נדמה לי מאז הקנייה והאתר עוד לא שלח ולא כלום...גם לא עונים לשאלות.

הקנייה היא דרך פייפל, איך אני יכול לבטל את זה ולקבל חזרה כסף? או שכדאי להמתין עוד? אגב יצויין שבאתר הזה האוזניות היו זולות בחצי מחיר לעומת אתרים אחרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם דברים כאלו נפוצים, אז אני מחכה כרגע...פשוט מה שמחשיד אותי באופן אבסורדי זה המחיר הנמוך של המוצרים ביחסים שלאר האתרים כמו DX וכאלה. שאני אומר אבסורדי זה בגלל שבדיוק אותו המחיר הוא גם הסיבה שקניתי שם מלכתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחכה 40 יום ואז תפתח dispute. השבוע יצא לי לפתוח כזה, תוך פחות מ-24 שעות זוכיתי במלוא הסכום.

אגב, יש לי in ear של kanen - לא רעות בכלל יחסית למחיר (הן כוללות כפתור לחיווי עוצמת השמע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת הרבה מופתאים לטובה מהאוזניות הסיניות לפי מה שאני שומע! גם בתגובות באתרי המכירות.

אתה אומר 40 יום בטח בגלל שבפייפל נותנים 45 יום מאז הקנייה..אז סבבה אין לי מה לדאוג.

אגב עוד קנייה מחשידה שעשיתי שבוע שעבר דרך פייפל היא שניסיתי לממש אחריות על בטרייה 9 תאים למחשב (נדפקה אחרי כמה חודשים) ואז המוכר אמר לי שבמקום לשלוח לו חזרה לבדיקה, הוא פשוט יכול לשלוח לי אחת חדשה אם אשלח לו 27$ לחשבון פייפל שלו. עשיתי לו העברה בין חשבונות פייפל וגם זה מחשיד אותי בגלל אין שום איזכור למוצר או קשר לאיביי.

אף פעם לא יצא לי להשתמש בפייפל כדי לקבל החזר על מוצר שלא הלך איך שהוא טוב בקנייה. אפילו פעם עבדו עלי ומעולם לא שלחו (מוצר ב- 4 דולר) ופשוט וויתרתי כי לא היה לי כוח להתעסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

עידכון:

טוב קיבלתי את האוזניות ואני כבר שבוע משתמש בהם ואני חייב להגיד שאני בשוק פשוט :smile1: חוות דעת קטנה:

קודם כל אני יש לי את הסייבריה V2 של SS ושמעתי לא מעט בשלל דגמי מונסטר. אז ככה האוזניות הסיניות שהזמנתי הם פשוט ביחס עלות תועלת מטורף. איכות השמע שלהם מאוד טובה ובעיקר לסגנונות באס עמוק וחזק..יש להם חתימה מאוד דומה לביטס של מונסטר. יצא לי כבר להאזין לכמה שעות ניגון איתם ואני ממש נדהם מאיכות הסאונד שלהם! לגבי ומשחקים פה הם כבר לא כל כך מצטיינות ותדרים בנוניים רבים הולכים לאיבוד בדרך. לגבי איטום הוא לא ממש קיים בדומה לביטס. לגבי איכות בנייה וגימור פה יש הרבה לשפר ויש כמה נקודות חוסר גימור בפלסטיק של האוזניות אבל בכללי מרחוק הם נראות מאוד מרשימות וכבר לא מעט אנשים שאלו אותי למה רשום עליהם R,L ולא b של הביטס.

בגדול קניתי ב- 30 שקל שבאיכות הסאונד שלהם לא ממש נופלות רחוק מהסייבריה שלי או הביטס בכל הנוגע למוזיקה. אני ממש הופתעתי עד כמה הבאס עמוק ומדויק בהם וכך ברוב הסגנונות . לסרטים ומשחקים הם כמובן לא טובות (גם לא בנויות לזה). חוץ מיזה הם מאוד מדליקות ואפשר להסתובב איתם בכיף. עדיין לא רצתי איתם ואני מקווה שהם לא ייפלו מהראש בזמן ריצה.

בדיון 1 עד 10 אני נותן להם 8.5 בקלות. מומלץ :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...