חוות דעת על אוזניות חיקוי במחיר מצחיק - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על אוזניות חיקוי במחיר מצחיק

matan007

Recommended Posts

קיבלתי למייל פרסומת מאיזה אתר סטייל DX..בין הייתר יש את האוזניות האלו:

http://www.wsdeal.com/EP0226B/Foldable_Comfortable_Headset_with_Left__Right_Channels_Black.ws

עולות 5 דולר שזה 20 שקל בערך..שווה ניסיון?? יש מישו שניסה חיקוי ויצא מבסוט?

יש לי את ה- SS סיברייה V2 מקוריות כמובן ואני די מורגל לאיכות ללא פשרות (בעיקר אני שומע מוזיקה), פשוט אני רוצה לרחוב שאפשר להסתובב איתם והם נראות טוב ולא ממש לחוץ או מתכוון לשלם על כך ביוקר, השאלה עד כמה האיכות ירודה או סבירה אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חוות דעת יתנו לך כבר ... שזה זבל של , גם מבחינת איכות בנייה וגם מבחינת איכות שמע, ככל הנראה.

אני בספק שמישהו כאן קנה משהו בסגנון בשביל ה"לוק" ...

אם לא אכפת לך לזרוק 20 שקל לפח, תקנה זוג, ותדווח על ממצאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון:

בזמן שאני רכישה כעת..מסתבר שזה מחיר ללא משלוח. בכל מקרה אני מתכנן לקנות שניים (בשביל ההנחה), זה יוצא 32 שקל לאוזניות. כבר יש לי ספקות אם זה עדיים שווה. מצד שני אותם האוזניות עולות 40 שקל ב- DX וחוות דעת טובות עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kanen נחשבת בין החברות הסיניות הפחות גרועות, אבל הביטס נחשבות בין האוזניות הנחותות ביותר למחיר שלהן. בוא נגיד שזה המחיר שהיו צריכים למכור את המקוריות...אל תצפה להרבה מהאוזניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מופתע בכלל שיש דעה רווחת לגבי רמות של חברות סיניות..בכלל לא חיפשתי מי היצרן של האוזניות ::) אבל טוב לשמוע שנפלתי על אחד סביר כמו שאתה אומר (אגב איפה ראיתה מי היצרן?).

יצא לי לשמוע את הביטס ואני ממש אהבתי בגלל הבאס הבשרני והעמוק שאצלם הוא בשפע.

עידכון:

הבנתי ללינק השני ששמתי יש יצרן, אני קניתי את אלו..איך הם:

http://www.wsdeal.com/EP0226B/Foldable_Comfortable_Headset_with_Left__Right_Channels_Black.ws

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^בנאדם שמור לעצמך תגובות מהסוג הזה..אתה לא מוסיף לדיון ולא מפאר את עצמך. אל תתיימר "להעריך" אדם בתחום מסוים לפי מה שנדמה לך..תאמין לי ששמעתי ורמקולים השורה הראשונה ואני משקיע המון על איכות. אז את העצות שלך לאן ללכת ואת מי לשאול תחסוך ממני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחפש אביזר לבוש לשים על הראש ועל הדרך שישמיע כמה צלילים, רצוי עם אחוז נפיחות גבוה, ואין לך בעייה לקנות "מוצר" שגובל בזיוף (אפילו אם ע"ח מוצר נבזי כמו הביטס). מזה בא הסגנון של התגובה שלי, ס"הכ ניסיתי לעזור ולהפנות אותך למקום שמתאים ל"דיונים" מהסוג הזה.

אם היה פה מנהל בפורום, אני מאמין שהוא היה מבהיר לך את העמדה הזו בצורה יותר דיפלומטית. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא בדיוק "עוזר"..אם באמת התנסתה באוזניות מהסגנון הזה והייתה נותן מחוות הדעת שלך, אז באמת תגובתך הייתה נחוצה, אבל אצלך אלו מילות חלולות תוכן. יש לי ורמקולים איכותיים בטלוויזיה ובמחשב ואני גם בניתי מגבר אודיופילי בעבר ככה שאני יודע איכות מה היא ואני לא מצפה לשוק מהאוזניות שהזמנתי..יחד עם זאת באוזניות חסרות מותג אין לי ניסיון ואני לא מסוג האנשים שאומרים אם זה לא מותג ידוע וזה מיוצר בסיון אז זה זבל. תתפלא אבל יש מלא דברים חסרי מותג שמיוצרים בסין ונמכרים באתרים כמו DX והם אולי לא מ"ס 1 בהנדסת אנוש ואיכות עילאית..אבל הם הרבה יותר ממצדיקים את המחיר שלהם ושווים מאוד ביחס עלות תועלת (למשל טבלטים, טלפונים, נגנים....).

שיגיעו האוזניות אני יעדכן איך הם אם אצליח למצוא את הפוסט הזה עד אז :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאילן ניסה לאמר לך הוא שהביטס גם ככה לא טובות, אז לקנות זיוף שלהן יהיה חטא על פשע..

אם אהבת את חתימת הצליל שלהן, נסה של skullcandy. הן נשמעות זהות לגמרי לביטס רק שהן עולות 15-25$.

לצערי גיימינג למחשב אינן ברות השוואה לאוזניות סטריאופוניות איכותיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...