עכבר בלוטוס למחשב נייד - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר בלוטוס למחשב נייד

itaysp

Recommended Posts

אני מחפש צריך לקנות עכבר למחשב נייד וחובה שהוא יהיה בלוטוס כדי שלא יתפוס לי יציאת .

בטווח המחירים של עד 150 שקל יש רק 2 עכברים:

Logitech V470

Microsoft notebook 5000

אני קורא ביקורות גרועות לכאן ולכאן, ואני נמשך ללוג'יטק יותר כי אפשר לתכנת את הכפתורים של הגלגלת והוא זול יותר. למישהו יש המלצה עם אחד מאלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המיקרוסופט.

עכבר מצויין. רק שאין לו גלגלת לגלילה לצדדים. יש לו: מעלה ומטה, לחצן ניצב בגלגלת, לחצן צידי ל'חזור' בגלישה באינטרנט.

הגלגלת עצמה רועשת לטעמי. לשיקולך.

יש לי 2 כאלה. אחד בן שנתיים ואחד בן 4 שנים. שניהם ללא תקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים איך עכברי הבלוטוס לניידים לא התפתחו ונשארו מאחור לעומת עכברי ה wireless האחרים, כשכל יציאת חשובה.

אולי עכשיו שבניידים החדשים יש תמיכה בבלוטוס 4 אז ייצאו עכברים חדשים חסכוניים באנרגיה כמו עכברי הווירלס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המיקרוסופט.

עכבר מצויין. רק שאין לו גלגלת לגלילה לצדדים. יש לו: מעלה ומטה, לחצן ניצב בגלגלת, לחצן צידי ל'חזור' בגלישה באינטרנט.

הגלגלת עצמה רועשת לטעמי. לשיקולך.

יש לי 2 כאלה. אחד בן שנתיים ואחד בן 4 שנים. שניהם ללא תקלות.

בסוף רכשתי את המיקרוסופט, אבל כשהגעתי הבייתה והכנסתי לעכבר גיליתי שהמכסה של הסוללות קצת בולט ולא נסגר עד הסוף.

אם אני לוחץ עליו הוא כאילו נכנס עד הסוף, אבל אין "קליק" וכשמשחררים את הלחץ הוא חוזר לבלוט.

אם מוציאים את הסוללות המכסה נסגר כמו שצריך..

לא מבין מה הבעיה.. גם אצלך זה ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי בטריות אחרות אבל עדיין זה לא נסגר טוב.

אם אני לוחץ את הבטריות בכח קצת אז יש "קליק" בסוללות אבל כשאני משחרר את הלחץ הסוללות קופצות בחזרה (עניין של כמה מילימטרים, הן עדיין יושבות "טוב" בתושבת שלהן")

אם אני מנסה ללחוץ בכח על המכסה כדי שיהיה את ה"קליק" הזה בסוללות ואז הוא ישמור עליהן לחוצות זה לא ממש עובד..

אני אלך לחנות היום, אני מקווה שלא יעשו בעיות עם החלפה..

עריכה:

בתוך בית הסלולות יש מן דף כזה עם ציור של הסוללה, כדי שידעו באיזה כיוון להכניס אותה.

הלכתי לחנות והוא פשוט גזר את הדף הזה (אני חושב שגם זה היה מבודד למעגל החשמלי של העכבר), וזה יחסית טיפל בבעיה..

אני לא רציתי לגזור את זה לבד כי אם זה לא היה עובד - לא היו מחליפים לי את זה בחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...