עברית ב- Splinter Cell Pandora Tomorrow? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עברית ב- Splinter Cell Pandora Tomorrow?

A_MuMu

Recommended Posts

שלום,

ראיתי שמישהו הזכיר חיילים וחרדים בפרומו של Pandora וכשראיתי אותו גם מצאתי את זה:

התמונה הפוכה לטובת הכתב ראי וכתוב שם "נמרוד מאוטנר" חנות המפעל.

מרשים.

הפרומו מציין שחלק מהמשחק יהיה בירושלים.

מישהו מכיר את סיפור הרקע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרומו מסתובב במלא מקומות כולל כמובן באתר הרשמי אבל לרוע המזל הוא מקושר לאתרים חיצוניים שדורשים registration...

אני הורדתי אותו דרך ה- BitTorrent הנה הזדמנות פז להשתמש בתוכנה הזו להורדת משהו חוקי ;D

דעתי נמרוד מאוטנר הרוויח פרסום כלל עולמי בחינם

תחשבו על זה שניה.. איך חברת נמרוד המהוללת הגיע דווקא להיות במשחק כזה?!

עם כל הכבוד לנעלי נמרוד השיא שלהם היה בערך לפני 20 שנה וגם אז זה היה בארץ.

זה כמו שבאמצע משחק בגמר ב- NBA תעלה פרסומת לשיפודי שמש..

מה שמסקרן אותי לדעת זה איך דווקא חברת נעלי נמרוד (אני די בטוח שהכוונה היא להם) הגיעה לככב במשחק ברמה כלל עולמית שכזו. ולא רק במשחק! הם מופיעים אפילו בפרומו!!

נשאלת השאלה, האם בשעה שנציגי Red Storm תרו את ירושלים בחפשם אחר לוקיישנים מתאימים למשחק, נציגי חברת נמרוד פנו אליהם והציעו סכומי עתק, נערות ליווי וארוחות פאר למען יופיע שמם במשחק? או שמא אצבע אלוהים הייתה בדבר אשר הנחתה את נציגי החברה הערלים לבחור בכיתוב הזה?

ואם כבר פרסומת לירושליים אז למה לא חומוס פינתי?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכי מגניב כשאתה יכול לשחק באיזורים שאתה מכיר (או יותר נכון יכול להכיר), ובמקומות קרובים לך, זה נראה יותר ראליסטי, ואני בטוח שהרבה יותר ישראלים ישחקו בזה!

מצד שני יכול להיות שהם עלו על טריק שיווקי חדש למשחקי מחשב? דתיים שאוהבים לשחק יקנו אותו? הרי ירושליים קדושה לכל שלושת הדתות, אולי זה ניסיון להרוויח יותר כסף בשיטות חדשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכי מגניב כשאתה יכול לשחק באיזורים שאתה מכיר (או יותר נכון יכול להכיר), ובמקומות קרובים לך, זה נראה יותר ראליסטי, ואני בטוח שהרבה יותר ישראלים ישחקו בזה!

מצד שני יכול להיות שהם עלו על טריק שיווקי חדש למשחקי מחשב? דתיים שאוהבים לשחק יקנו אותו? הרי ירושליים קדושה לכל שלושת הדתות, אולי זה ניסיון להרוויח יותר כסף בשיטות חדשות?

לא נראה לי שהם ישימו שם מקומות אמיתיים

ככה מחבלים יכירו את המקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שהם ישימו שם מקומות אמיתיים

ככה מחבלים יכירו את המקום

לא ממש נראה לי שזה אחד השיקולים שלהם, זאת זכותם למפות ולשים איזה מקום שהם רוצים כל עוד הוא לא צבאי או ממשלתי...

חוץ מזה אם מחבלים רוצים להכיר את המקום יש להם שיטות יותר טובות מלהשתמש במשחקי מחשב...

ןעוד משהו... splinter cell מתרחש בבלוקים מסויימים של איזור מסוים, זה לא שהם ממפים את כל ירושלים, הם בטח ימפו איזורים מפורסמים כמו הכותל או מקומות בסגנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...