אפילו אם גולן טלקום היו מציעים את שירותיהם בחינם, - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפילו אם גולן טלקום היו מציעים את שירותיהם בחינם,

radioactive

Recommended Posts

זה לא שווה את הכסף שאני מפסיד כתוצאה מזה שאני לא יכול להשתמש בטלפון שמחובר לגולן!

בתור התחלה, יום אחד כל מנויים של אורנג' לא יוכלו להגיע אליי, חוץ משני מספרים. זה קרה ביום רביעי, לצערי גיליתי את זה רק ביום חמישי בערב דרך פייסבוק, שישי-שבת לגולן לא הייתה תמיכה טכנית כך שאת התקלה הם הצליחו לתקן רק ביום ראשון.

לאחר מכן לא יכולתי להתקשר למספרים שמתחילים ב09 ולקח להם כמה ימים להתגבר על התקלה, שחזרה ברגע הכי לא מתאים שבוע אחרי - בדיוק כשישבתי במונית והייתי צריך לברר כתובת מדויקת של היעד. נאלצתי להתקשר מהנייד האישי של הנהג.

מאתמול אני לא יכול להגיע למנויים של , וכנראה שכאן מסתיים הסיפור שלי עם החברה הזאת. בתור לקוח עסקי, אני לא מבין איך אפשר לעבוד ככה? מדובר בבעיות מספיק רציניות כדי שיופיעו באדום בעמוד הראשי של האתר שלהם! אך לא היה שם שום אזכור לגבי זה! בינתיים אפילו לא ידוע לי רמת הנזק שחבורת החובבנים הסלולריים הזאת גרמה לי בחודש האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחראי על נושא הניידות (לשעבר) בחברה סלולארית אחרת אני יכול להגיד לך שהתקלה כנראה לא באשמת גולן אלא תקלה בהפצה שזה אומר שלא כל החברות קיבלו את המסר שהמספר שלך אצל גולן עכשיו.

מה שכן אשמתם זה העובדה שלא יכולת לפנות אליהם שהם יסדרו את זה.

מה שכן אל תיקח את מה שאני אומר בתור עובדה מוחלטת כי אין לי מספיק מידע להיות בטוח ב 100% מה התקלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המצב שהוא מתאר (שיש מספרים שאתמול היה אפשר ליצור איתם קשר והיום כבר לא), מה שאתה אומר לא נשמע מאד הגיוני.

תאמין לי ראיתי את זה קורה לא פעם.

אין שום דרך וודאית לדעת מה הסיבה אלא אם כן אתה עובד גולן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עברתי לגולן וגם לי היו מקרים שאמרו לי שאני לא זמין, למרות שהנייד היה פתוח.

אני לא לקוח עסקי אז זה פחות מפריע לי (בינתיים...)

תשנה את מצב הרשת בטלפון לדור שלישי בלבד, אצלי זה פתר את הבעיה. לדעתי, זה בעיה שנובעת מהטלפון האישי שלך ולא מהרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר יש סים של גולן ומנויים של מובייל לא יכולים להתקשר אליו (ספציפית לסים הזה)..

לגולן לא חסרות תקלות כאלה ואחרות ובתור לקוח עסקי שזמינות זה עניין חשוב בשבילו היית צריך לחשוב פעמיים לפני המעבר.

בכל אופן, כמו באינטרנט, גם על תקלות תקשורת בסלולר אשר גורמות לך להפסדים כספיים ניתן לתבוע פיצויים. (נראה לי....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בגולן ואין לי תקלות כאלה (יש מקרים שאני שולח SMSים ואני לא מקבל דוח מסירה, קרה לי גם בהודעות לחו"ל וגם בהודעות בארץ), בהוט מובייל היו לי drop calls וגם באורנג' וסלקום היו לי תקלות כאלה ואחרות, חלקן זמניות וחלקן קבועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבוע שעבר בסלקום (טלפון של עבודה) אנשים רבים לא יכלו להשיג אותי, ואחרים כן. האבסורד הוא שהם היו דווקא אנשים אחרים מהעבודה. (גם כן בסלקום)

יש לי הרגשה שיש פול בעיות ברשת של בחודשים האחרונים, בעיקר המון ניתוקי שיחה. מה שאולי מסביר גם בעיות בגולן, כי גולן משתמשים רוב הזמן ברשת של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הייתה אותה הבעיה- אנשים לא היו מצליחים להשיג אותי- הפיתרון: בחירה ידנית של דור שני GSM ללא דור שלישי.

בנוגע לניתוקי שיחה- עדיין יש לי והקטע שהיה לי גם שהייתי ברמי לוי- לא יודע מה הסיבה האמיתית :-(.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...