בקשת מפרט בסביבות 4K למשחקי מחשב ופיתוח תוכנה. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשת מפרט בסביבות 4K למשחקי מחשב ופיתוח תוכנה.

SweetDeath

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 4000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? עדיף שהמחיר יהיה בסביבות 3500-4000

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? לא יותר מ-600 שקלים

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים, עריכה גרפית, תכני HD ופיתוח תוכנה.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

פוטושופ, Eclipse, Visual Studio - פרנסה (כבד)

בלנדר, 3DS Max - מזדמן

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. Team Fortress 2, ... עדיף שיוכל להריץ משחקים חדשים כמו שצריך.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). יחוברו שלושה מסכים: מסך מחשב ברזולוציה 1920x1080, מסך מחשב ברזולוציה 1440x900 ומסך טלוויזיה ברזולוציה 1920x1080 (יתכן שמסך הטלוויזיה יהיה על רזולוציה יותר נמוכה.. אבל זו הכי גבוהה שהמסך תומך)

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 6... לא קריטי, אבל שהרעש לא יפריע.

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אני שוקל להרכיב את המחשב בעצמי, אבל אין לי ניסיון או ידע בזה. אם אזמין את הרכיבים בנפרד, יש סיכוי שאני אבין לבד איך להרכיב הכל? או שכדאי לוותר ולהרכיב את המחשב בחנות וזהו?

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אני גר באיזור פתח תקווה.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

כמו שציינתי קודם, ברצוני לחבר למחשב שלושה מסכים:

מסך מחשב ברזולוציה 1920x1080, מסך מחשב ברזולוציה 1440x900 ומסך טלוויזיה ברזולוציה 1920x1080 (יתכן שמסך הטלוויזיה יהיה על רזולוציה יותר נמוכה.. אבל זו הכי גבוהה שהמסך תומך).

שני מסכי המחשב מתחברים בחיבור DVI, ומסך הטלוויזיה יכול להתחבר ב- או ב-DVI (עם מתאם DVI ל-HDMI). מן הסתם עדיף , ככה שאם אפשר שיהיו שני חיבורי DVI וחיבור אחד, עדיף. אם אפשר רק שלושה חיבור DVI זה גם בסדר.

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא מתוכנן שדרוג בזמן הקרוב.

תודה מראש!

איתמר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...