רוצה לחבר רצועה של לדים לכפתור שנצא על המארז. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לחבר רצועה של לדים לכפתור שנצא על המארז.

Aviv943

Recommended Posts

יש לי מארז cm690 adv II ועליו יש כפתור שמכבה ומדליק את הלדים שנמצאים בתוך המארז. אני רוצה לחבר בנוסף לזה גם רצועת לדים שתהיה מחוץ למחשב ככה שבלחיצה על הכפתור שנמצא על המחשב תדלר רצועת לדים שנמצאת על המסך.

בשביל לעשות את זה אני צריך רצועה קטנה של לדים שאני אוכל להדביק לחלק האחורי של המסך. לרצועה הזאת אני צריך כבל שמגיע מהמחשב למסך, מטר וחצי לפחות. עם החיבור לכפתור על המחשב.

אם אתם יכולים לעזור לי ויודעים על מה מדובר ואיך לעשות את זה אשמח לעזרה. בנוסף, אם הבנתם על איזו רצועת לדים דיברתי אשנח לקישור מכל אתר סיני אי איביי.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יכול לעקוב אחריי החוטים בתוך המארז זה יתן לנו כמה דברים : איך ניתן להתחבר אליהם ומה המתח (בשביל זה תבדוק דבר כזה : אמור להיות כבל שמתחבר מהמארז לספק - תבדוק לאיזה חוטים בכבל של הספק זה מתחבר)

עכשו להבירא מ או איפה שבא לך רצועת לדים למתח המתאים ולחבר אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי את הכבל שמוביל מהכפתור על המארז אל הלדים שבמחשב. בתמונה הראשונה יש את הכבל עם החיבור הלבן שהוא החיבור של הלדים על המאורר, ויש את החיבור האדום שהוא הכבל שיוצא מהכפור על המארז. אני רוצה להביא לדים ולחבר אותם לחיבור האדום של המארז.

איך קוראים לחיבור האדום והלבן? אני צריך לחבר לחיבור האדום את רצועת הלדים שתהיה מחוץ למחשב? יש אפשרות להביא מפצל בשביל לחבר כמה רצועות לדים? בנוסף, הוספתי תמונה של הכבל שמתץחבר לבסוף לספק כוח. כמה וולט צריכות להיות הנורות בשביל שלא ישרפו לפי התמונה? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעיתי בתמונה השניה, ערכתי את ההודעה. סימנתי בעיגול שחור את החיבור על הספק.

מהמאוורר יוצאים 2 חיבורים. חיבור סטנדרטי של מאוורר ואת החיבור הלבן הזה שמתחבר לאדום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצלחתי לצלם טובות יותר מאלו.

מהמאוורר יוצאים 2 חיבורים. חיבור אחד סטנדרטי 3 פינים של מאוורר והשני הוא אותו כבל של הלדים מהתמונה.

החיבור 3 פינים מתחבר ללוח אם בדיוק כמו המאווררים האחרים.

החיבור של הלדים מתחבר לכבל שסימנתי בתמונה השניה שמתחבר לספק כח. אם משהו לא ברור אני אנסה לצלם אחרי פירוק המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש נותן הרבה... סתם ככה זה נראה כיאלו שהמאוורר סתם מעביר מתח לחיבור השני, כלומר שכל "מה שמעניין" נמצא במקום הרחוק ההוא בתוך המארז. אם הבנתי נכון גם הלדים נמצאים שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...