בעיה במשחק Need For Speed: Underground - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במשחק Need For Speed: Underground

The Shark

Recommended Posts

שלום.

לפני מס' שבועות התקנתי את המשחק NFS:UG, אבל רק לאחרונה התחלתי לשחק בו באינטנסיביות.

וגיליתי בעיה מאוד מעצבנת...

ראיתי את המשחק אצל חבר, ויש הבדל גדול בין איך שהמשחק עובד אצלי לאיך שהוא עובד אצלו.

קודם כל, רואים קצת מטושטש בתפריטים שלפני המירוץ. רואים מטושטש את הסמלים של המכוניות (איפה שמבצעים טרייד-אין) וכד'.

נוסף על כך, חסרים הרבה פרטים. כמו מהירות הנסיעה (קמ"ש), איזה מקום אני נמצא וכד'. כלומר יש את השעונים והכל, אבל איפה שיש את המספרים המדויקים שמפרטים על מהירות הנסיעה וכיו"ב, יש ריבוע בצבע משתנה. ממש מעצבן... ובדקתי באפשרויות, אין שום אפשרות להפעיל את זה.

ומה שמצחיק פה הוא שלי יש ATI Radeon 9600 Pro 128MB ולחבר שלי יש 4 MX440 (עלוב לכל הדעות...).

כל עזרה תתקבל בברכה ;)

נ.ב.

עידכנתי ל- Catalyst 3.10 וזה לא עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני יודע מה הפיתרון, אולי זה נשמע דפוק אבל זה עובד

גם לי זה היה, כודם כל תסים על 4aa 4fa ,

אחרי זה לך לoptions של המשחק ותחץ לפחות 3 או יותר פעמים על הפלוסים של ה details (לכיוון של ה- high), ותסים על 1024x720

ואז תנסה לשחק, לי זה עובד , אולי זה נשמע תיפשי אבל תנסה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, תודה לכל מי שכתב בת'רד הזה וניסה לעזור ;)

שנית, לגבי הפיתרון המוצע בת'רד ש-Holy קישר אותי אליו - זה פיתרון חלקי. מצד אחד באמת זה פותר את הבעיה, אך מצד שני זה בא על חשבון AA ו-AF. וזה מאוד מעצבן שזה לא עובד עם AA ו-AF כי התמונה פחות יפה :-\

אם ידוע לכם על פיתרון שלא בא על חשבון פילטרים כמו AA ו-AF, אודה לכם אם תכתבו אותו פה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...