HTC ONE X touch not responsive so good while on charger... - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTC ONE X touch not responsive so good while on charger...

hwforcer

Recommended Posts

Guys,

My week old ONE X worked perfect while ICS installed. today moved from custom ICS to Custom Jelly Bean AndroidParanoid.

Since then if its plugged to power the touch isnt good, its almost wont let me move between desktops and apps slides..?

While i turn the to computer works fine...

its the original charger...

ideas?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה קורה לי גם בנקסוס 1 ועם מטען של בלאקברי. אם זה עובד עם מטען אחר אז מה הסתבכת?

סתם משגע אותך מכשיר בן כמה ימים פתאום המטען המקורי שלו עושה לו מסך נכה חחח

נ.ב. היום חצי יום הייתי בסרטים כי הפלתי אותו מהשולחן בעבודה... נפל ישר על המסך.... לא קרה כלום פיזית... אבל חשבתי "מה עם קרה משהו פנימי".... הרגיעו אותי שמכשירים האלו מוכנים לזה "נפשית" ברמת הבנייה..אז נרגעתי קצת... חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה ללכת עם ללא כיסוי מגן זה לא חכם במיוחד.

זה ידוע שרום סטוק יכול לעשות בעיות במסך מגע עם מטענים לא מקוריים אז אני משאר שזה יכול לקרות גם ההפך, מטען מקורי עם רום לא סטוק.

בכל מקרה, חבל לשבור את הראש כנראה משהו בתוכנה של הרום ששמת לא מסתדר שם קורה בגדול רכיבים אלקטרוניים לא זהים לחלוטין ותמיד יש טווח שגיאה ואי דיוק מסויים בערכים.

פשוט תשמור על קומבינציה שכן עובדת טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה ללכת עם ללא כיסוי מגן זה לא חכם במיוחד.

זה ידוע שרום סטוק יכול לעשות בעיות במסך מגע עם מטענים לא מקוריים אז אני משאר שזה יכול לקרות גם ההפך, מטען מקורי עם רום לא סטוק.

בכל מקרה, חבל לשבור את הראש כנראה משהו בתוכנה של הרום ששמת לא מסתדר שם קורה בגדול רכיבים אלקטרוניים לא זהים לחלוטין ותמיד יש טווח שגיאה ואי דיוק מסויים בערכים.

פשוט תשמור על קומבינציה שכן עובדת טוב.

שמתי עכשיו KERNEL אחר של FAUX אותה בעיה עם המטען המקורי ... קיצר אני יעשה שימוש במטען אחר וזהו...

לגבי הנפילה - יש לי מגן מסך + מגן מכשיר אבל המגן מכשיר זה הפשוט ביותר הגיע איתו... אז לא מסתמך עליו אני מניח ש POLYCARBONAT שממנו עשוי המכשיר יותר חזק מהמגן הרבה בהרבה חחחח אבל אין מה לדאוג מנפילות עם המכשיר הזה בגדול? אגב הרצפה במשרד זה רצפת עץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...