חנויות מחשבים ניידים מומלצות (בארץ) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חנויות מחשבים ניידים מומלצות (בארץ)

Judas Iscariot

Recommended Posts

- מחיר נמוך למפרט הספציפי, כי יש הרבה אותיות קטנות במפרטים ושינויים קטנים אך חשובים שלפעמים לא שמים אליהם לב.

- מחשב שמגיע ומקבל אחריות מהיבואן הרשמי בלבד ו-3 שנות אחריות

אלו שני הפרמטרים העיקריים שצריך לדבוק בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שירות במה? שנתנו לך לשלם?

הרי ה"מערכת יחסים" שלך עם החנות מסתיימת ברגע שאתה יוצא עם המחשב מהחנות. כל טענה/בעיה/תקלה ->> יבואן. :nixweiss:

כך שהדיון הזה דיי מיותר לדעתי.

כל אחד יבוא וירשום איפה הוא קנה את המחשב שלו ועד כמה אותה חנות היתה "בסדר" איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדמה לי שאני זוכר פה איזה דיון על כך שמישהו קנה בחנות כלשהי(לא זוכר איזו, לא רוצה לומר סתם) ושהם מרחו אותו עם אספקת המחשב במשך כמה שבועות, ואז התכחשו לעיסקה או משהו. אני מעדיף לדעת מראש איפה זה קרה ולהימנע ממקומות כאלה. ברור שהאחריות אח"כ היא אך ורק מול מר-יבואן, אבל זמן האספקה וכד' זה חשוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה מברר את זה. אין סיבה מיוחדת לכך שזמן אספקה למחשב יהיה יותר משבוע וגם זה מוגזם.

אלה מחשבים סטנדרטיים שנמכרים, מילא אם היו מרכיבים לך מפרט במיוחד בשבילך.

תרים לטלפון לחנות הרצוייה ותבדוק את המלאי.

עוד משהו שאולי יכול לעזור לאנשים בבחירת החנות היא עניין תשלומים שאולי יעניין. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר מרחו אותו עם אספקה ואז התכחשו לעסקה - יש לו שובר תשלום.

הנה כמה כללים שאני הולך לפיהם:

נתחיל מזה שעדיף לשלם באשראי, כי אז יש לך הגנה של חברת האשראי במידה ולא קבלת תמורה לכסף שלך (זה גורם מאושר לביטול עסקה והחזר כספי ללקוח)

במידה ואתה מעוניין בהנחת מזומן, או תשלום בצ'ק - תרכוש את המוצר במקום ותבדוק בחנות שזהו אכן המוצר אותו בקשת.

במידה ורכשת מוצר באינטרנט תשמור את עמוד ההזמנה שכולל את פרטי המוצר, דגם המוצר והמפרט. אם המוצר שתקבל לא תואם את הפירוט - יש לך זכות לבטל עסקה.

בנוגע לאחריות, מומלץ תמיד לבדוק מול המוכר שהאחריות היא אחריות יבואן רשמית על ידי הכנסת המספר הסריאלי של המחשב באתר היצרנית.

ככה אתה יכול בקלות לבדוק שאתה לא קונה מוצר מחודש, יד 2 או מיבוא אפור במחיר של מוצר חדש.

במידה והמחשב באחריות יבואן, החנות כמו שאמרו לך, כבר לא משחקת תפקיד בתקלות או בעיות שיש לך במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...