windows server 2012/ 2008 על לפטופ? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

windows server 2012/ 2008 על לפטופ?

shloosh

Recommended Posts

היי לכולם, אני מתכנן להיכנס לתחום הרשתות ואני מעוניין לקנות לפטופ חדש ולהתקין עליו ווינדוס סרבר 2012 החדש שיגע או 2008 R2.

האם הדבר אמור להיות בעייתי?? מבחינת דרייברים וכו'?

אם כן האם יש לפטופים שמיועדים במיוחד למערכת של הסרברים?

וגם אם במקרה מישהו יודע למרות שזה לא הפורום - אם יהיה אפשרי להתקין גם SERVER על אותו לפטופ.?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אני לא רוצה לעבוד בוירטואליזציה עד היום זה עשה לי פה ושם בעיות וזה גם תמיד עובד איטי יותר ודורש יותר משאבים מהמערכת..

אשמח לדעת אם מה ששאלתי אפשרי או שזה בעיה. שמעתי על משהו HYPER V

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hyper-V זה hypervisor לכל דבר ויהיה חלק מ 8 גם בגרסאות שהן לא ממשפחת server.

אתה כנראה ממש לא מבין את הרעיון מאחורי וירטואליזציה אם זה מה שאתה כותב. חוץ מזה, מה כבר אתה מריץ בVM שדורש כל כך הרבה משאבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hyper-V זה hypervisor לכל דבר ויהיה חלק מ 8 גם בגרסאות שהן לא ממשפחת server.

אתה כנראה ממש לא מבין את הרעיון מאחורי וירטואליזציה אם זה מה שאתה כותב. חוץ מזה, מה כבר אתה מריץ בVM שדורש כל כך הרבה משאבים?

אני מודה לך על העזרה אבל אני מעוניין שזה יהיה מערכת הפעלה נקיה, כשאני מפעיל מערכת וירטואלית דרך המקבוק שלי למשל הוא עוד שניה עולה באש.

וברור על מחשב חדש כמו T530 של עם 8 גיגה וI7 זה פחות ישפיע - אבל עדיין אני לא מעוניין.

אז לסיכום --- אפשר או אי אפשר להתקין את ה2008/2012 על לפטופ???

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי X פשוט ואתה עונה לי XY וההתנהגות שלך מביכה ד"א.

ועוד משהו , הפורומים פה מתדרדרים משבוע לשבוע ואני משייט פה מ2002 קח את זה בחשבון בתור אחראי צוות

שאתה עונה תשובות כאלה.

בא לי להיכנס לווינדוס ישר ואני לא רוצה להפעיל VM. אני חייב להתקין כי בא לך? מה אתה נעלב כי אני לא שומע לעצות שלך?

אתה רוצה לעזור? תעזור איך שזה עוזר לי ולא איך שבא לך...

לא יאומן.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי לכולם, אני מתכנן להיכנס לתחום הרשתות ואני מעוניין לקנות לפטופ חדש ולהתקין עליו ווינדוס סרבר 2012 החדש שיגע או 2008 R2.

א. האם הדבר אמור להיות בעייתי?? מבחינת דרייברים וכו'?

ב. אם כן האם יש לפטופים שמיועדים במיוחד למערכת של הסרברים?

ג. וגם אם במקרה מישהו יודע למרות שזה לא הפורום - אם יהיה אפשרי להתקין גם SERVER על אותו לפטופ.?

תודה!

א. כן הדבר בעייתי מבחינת דרייברים כי פשוט לא מכינים דרייברים למערכות סרבר - כיוון שזה לא סרבר , זה מחשב נייד.

ב.- אין לאפטופים שמותאמים למערכות הפעלה של שרתים (WIN\LINUX) -

ג. אפשר דרך VM או DUALBOOT אבל לא מומלץ כלל על לאפטופ.

והרשה לי להסביר קצת על תחום הרשתות -

המנהל הביא את האופציה של שימוש ב VM למען לימוד של רשתות והוא צודק , כיוון שאם יהיה לך לאפטופ לדוגמה T530 8GB וכל הטררם

אז תוכל להתקין גם WINDOWS SERVER וגם ואפילו לא יהיו לך בעיות עם

בנוסף על כך תוכל לבדוק וללמוד על קישוריות ורשתות בין השרתים כיוון שכולן ב VM באותו מחשב

(נייד נייח זה כבר לא משנה - אם הוא בייתי הוא לא מותאם לשרת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...