קניתי Gigacube 9600XT 256MB Full Retail - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי Gigacube 9600XT 256MB Full Retail

Aner

Recommended Posts

מהאתר של ג'יגהקיוב:

Note : Only promotional package bundled with Half-Life 2 game are indicated with a sticker "Half-Life 2 coupon Inside" on the front package. No sticker indicates it is not bundled with Half Life 2 game. Promotional Half-Life 2 Game bundled is limited to end of Dec 2003 offer only. For other bundled games, please see sticker on front package.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לא קיבלתי אותו עם HL2 (הגיע אליי אתמול), ולא רק זה - קיבלתי 128MB במקום 256MB.

זה כבר משהו שאתה צריך לקחת מול החנות...

כתוב על הקופסא את התאריך יציאה שלה מהמפעל אריזה (או מה שזה לא יהיה)?

זה באמת תמוהה/מפתיע -

רק 15 יום אחרי הראשון לחודש כבר יצאו כרטיסים מהמפעל והגיעו אל ארצינו הקטנטונת...יכול להיות שג'יגהכיוב קיצרו כמה פינות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי זה בכלל לא קשור אבל אולי תוכל לעזור לי ?

אני כבר כמה זמן לא יודע איזה כרטיס מסך לקנות ורציתי לדעת איך הגיגקיוב שלך מה שקניתה ועם הוא יותר טוב מהספיר 9600xt ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני יומיים שלושה הלכתי עם חבר שלי ל KSP ולקחנו את הספייר 9600XT 128, דבר ראשון הוא בא בלי קופסא (שכחתי איך קוראים לזה) ודבר שני הוא בא בלי סטיקר להורדה של HL2 האם זה בסדר או שדפקו אותו??

יש עוד משחקים\תוכנות שאמרונות להגיע אם הכרטיס?

האם זה רגיל שהוא מגיע בלי קופסא??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לומר שדפקו אותו אבל יותר נכון לומר שהוא דפק את עצמו..

KSP ידועים ב"אמינותם" הגבוה... ולמה בכלל לקנות כרטיס בלי שמבררים אם הוא FULL RETAIL או סתם OEM?

ובכלל שהו קיבל את הכרטיס הוא לא שם לב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לומר שדפקו אותו אבל יותר נכון לומר שהוא דפק את עצמו..

KSP ידועים ב"אמינותם" הגבוה... ולמה בכלל לקנות כרטיס בלי שמבררים אם הוא FULL RETAIL או סתם OEM?

ובכלל שהו קיבל את הכרטיס הוא לא שם לב?

שאלנו אותם 20 פעם אם ככה הכרטיס מגיע או שיש גם חבילה ואמרו לנו לא לא רק ככה הכרטיס מגיע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...