המשך דיון על הלגיטמציה שלנו ביהודה והשומרון - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשך דיון על הלגיטמציה שלנו ביהודה והשומרון

ירמיהו3

Recommended Posts

ראשית אני רואה שיש פה כאלה שעדיין לא קלטו כי השטחים שהם קוראים להם "שטחים כבושים" הם בעצם נחלת אבותינו!

ראשית תגובה לשמאלן המצוי:(תגובה בהומור אז קחו את זה בקלות)

השיר שכול שמאלן שר כשהוא מתעורר בבוקר

בוקר טוב עולם,

מה שלום כולם?

אני יורד מן הפסים,

אני כבר פלשתיני אמיתי

כמו כל הפלשתינים (אואוייאיי)

כמה טוב לחיות ולהיות

שהיד שאוהב את העולם

והעולם אותו אוהב

מכל הלב ...........

תגובה רצינית יותר לפתיחת הדיון:

יהודה והשומרון זו נחלה עליה התיישבו רוב שבטי בעת הקדומה. גם כיום השטחים "הכבושים" הללו ריקים ומאוכלסים על ידי יהודים,כאשר רוב הפלשתינים מרוכזים בערים,כאשר קרוב ל60 אחוז מן השטח ביהודה והשומרון כלל לא מיושב.

לפי פרופסור יוליוס סטון,מומחה למשפט בינלאומי,אין מדינה בעלת טענה לריבונות על שטחי יהודה ושומרון הבכלל מתקרבת לטענתה של .לפי המשפט הבינלאומי,כשמדינה נופלת קורבן לתקיפה,זכותה להחזיק בשטחים שלקחה מהתוקפן בעת מלחמת מגן.בכל אופן,זכותה של על יוש מתבססת על ההבכם הערבי היהודי מ1917,הצהרת בלפור,ועידת פריז מ1919 ,אמנת חבר הלאומים וועידת סן רמו ואמנת המדט על פלשתינה,אשר הכירו כולם וסעיף 80 בצ'רטר של האום מאשר זאת שוב,עם הוא בעל הריבונות על ארץ ישראל המערבית.אם נתעלם מן העובדות הרי שאם כבר לשחרר שטחים כבושים אז הגיע הזמן לשחרר את תל אביב שיושבת על כפר ערבי,את ארה"ב,קנדה,מקסיקו שיושבות על אדמות האינקה והמאיה ,בעלי הבית האמיתיים. דרך אגב כיבוש משחיט,הכיבוש השחיט גם את הקנדים? למה הם נראים לי די אנשים נחמדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מצפה לשמוע משמאלני להשתכנע או להגיד: "וואלה, צודקים..." אז זה לא יקרה.

אז למה לך להיכנס לזה?

כי צורם לי לשמוע את המילה הזו כיבוש,כשאני יודע שזה שקר גדול שהביא אותנו למצב הגרוע שלנו כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מצפה לשמוע משמאלני להשתכנע או להגיד: "וואלה, צודקים..." אז זה לא יקרה.

אז למה לך להיכנס לזה?

אומנם אתה צודק, זה לא התחלה לדיון טוב. אבל בהחלט יש מקום לדיון על הלגיטימיות של ביהודה ושומרון, ועל עצם ההגדרה של השמאל כאיזור כבוש.

מרבית המדינות הנאורות וגם כאלה שלא, מחזיקות שטחים שכבשו ולא חולמות להחזיר.

דוגמה אחת לכך היא המחתרת הבאסקית ששואפת לשחרר מידי ספרד וצרפת את חבל הארץ בה הם חיים, ותמיד חיו.

מה שמעניין הוא, שאין שום לחץ מהעולם על ספרד או צרפת לעשות משאל עם בנושא.

ומה שיותר מעניין, זה שלא תמצאו שמאל בצרפת או בספרד שתומך מזה. (מעבר למשהו קיקיוני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספרד מחזיקה שתי מושבות במרוקו (האיחוד האירופאי באפריקה !!) ואת האיים הקנארים ששייכים יותר למרוקו מאשר לספרד ולא חולמת להחזיר ס"מ, אבל לעומת זאת תובעת מבריטניה להחזיר את ג'יברלטר שהיא מושבה אנגלית בספרד, בריטניה מצידה מחזיקה את המלווינס (פוקלנד) וגם לא בראש שלהם להחזיר לארגנטינה. וכך הלאה שאר העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה היחידה שהמאבק הפלסטיני לא הסתיים כמו שאר העולם (חוסר התעניינות מוחלט) זה כי:

1)מאבק מדינות ערב "לשחרר את פלסטין".

2)טרור בארץ ובעולם שקשור לנושא (אבל זו פיקציה,הם היו עושים את זה גם עם היינו חוזרים לשטחי 49).

3)אמונה ליברלית מוזרה ועיוורת בארה"ב שאם ארה"ב תפתור את בעיית הפלסטינים ע"י לחץ מטון על הישראלים לוותר כל בעיות העולם ייפתרו-הטרור יעלם,מדינות ערב יהפכו לבעלות ברית של ארה"ב וכ"ו.

ללא שלושת אלה אף אחד לא היה רואה את ממטר. משהו שמע על המחתרת האירית? היא גם עשתה לא מעט טרור. למרות זאת-כמעט אף אחד בעולם לא לחץ על בריטניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקשקש עד מחר על זכות האבות שלנו ועל כך שהיינו שם לפניהם אך עדיין לא נתקלתי בפתרון ריאלי למיליוני הפלשתינאים שיושבים בתוך מדינת , הופכים אותה באיטיות למדינה דו לאומית. אין פה עניין של כיבוש השטח (אחרת היית רואה ויכוח באותה עוצמה בנוגע לגולן) אלא עניין של שליטה על אוכלוסיה של מיליוני פלשתינאים עוינים והפיכתם ההדרגתית לתושבי מדינת .

אני אישית חושב שויתור על חלק מהשטחים לטובת מדינה פלשתינאית מפורזת הוא הכרחי לצורך שמירה על כמדינה דמוקרטית ויהודית עם רוב ללאום היהודי, אנחנו פה והם שם במקום אנחנו והם ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקשקש עד מחר על זכות האבות שלנו ועל כך שהיינו שם לפניהם אך עדיין לא נתקלתי בפתרון ריאלי למיליוני הפלשתינאים שיושבים בתוך מדינת , הופכים אותה באיטיות למדינה דו לאומית. אין פה עניין של כיבוש השטח (אחרת היית רואה ויכוח באותה עוצמה בנוגע לגולן) אלא עניין של שליטה על אוכלוסיה של מיליוני פלשתינאים עוינים והפיכתם ההדרגתית לתושבי מדינת .

אני אישית חושב שויתור על חלק מהשטחים לטובת מדינה פלשתינאית מפורזת הוא הכרחי לצורך שמירה על כמדינה דמוקרטית ויהודית עם רוב ללאום היהודי, אנחנו פה והם שם במקום אנחנו והם ביחד.

ידידי הפתרון הוא פשוט:

טרנספר לפלשתינים! זה עבד עם הפקיסטנים,עבד עם האינידאנים,עבד עם הגרמנים(אחרי מלחמת העולם השנייה) אין סיבה שזה לא יעבוד עם הערבים!,יש מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך בדיוק אדוני מתכוון לעשות טרנספר למיליוני בני אדם? לאן בדיוק תעביר אותם אם אף מדינה לא מוכנה לקלוט אותם? והאם ברור לך שביצוע טרנספר משמעותו נידוי בינלאומי של שיהיה חמור יותר מזה שהיה למשטר האפרהייד בדרום אפריקה?

נ.ב. מבט קצר בפרופיל שלך מראה שנרשמת לאתר רק כדי להגיב בפורום כללי ובפורום אקטואליה ותרבות, מה שמחזק את הסיכוי שרוטר או FXP במועדפים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך בדיוק אדוני מתכוון לעשות טרנספר למיליוני בני אדם? לאן בדיוק תעביר אותם אם אף מדינה לא מוכנה לקלוט אותם? והאם ברור לך שביצוע טרנספר משמעותו נידוי בינלאומי של שיהיה חמור יותר מזה שהיה למשטר האפרהייד בדרום אפריקה?

נ.ב. מבט קצר בפרופיל שלך מראה שנרשמת לאתר רק כדי להגיב בפורום כללי ובפורום אקטואליה ותרבות, מה שמחזק את הסיכוי שרוטר או FXP במועדפים שלך.

בקלות מאוד במשאיות,אני מסיע אותם עד עמאן. צועק בקול: "עמאן תחנה אחרונה כולם לרדת!"

מי שלא יורד, כדור בראש!

3 מיליון פלשתינים בירדן יש? יש! Problem Solved!!

דרך אגב אין לי קשר לfxp כבר עברתי גיל 19,והעיתון האהוב עלי זה הארץ!:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי צורם לי לשמוע את המילה הזו כיבוש,כשאני יודע שזה שקר גדול שהביא אותנו למצב הגרוע שלנו כיום.

אוקי זה חסר סיכוי, אני ממליץ לך להריץ את הפרויקט הבא במקום:

תחשוב על זה שאם זה יצליח, הם כבר יבינו לבד מה נקרא כיבוש ומה לא ואפילו יותר מזה, בלי שתצתרך להסביר.

ואני חייב לציין שאם אתה מחזיק בדעות כאלו ועדיין הארץ הוא העיתון האהוב עליך זה ממש מוזר. לא שיש לך אלטרנטיבה מוצלחת, אבל לפי מה שאני זוכר הוא שונא הרבה יותר משאר העיתונים.

הנה תשובות לכל השאלות שלך אחד אחד:

בנגלות, כל פעם באותה כמות כמו שהיה בהתנתקות.

אז זה תלוי, אם אין להם אזרחות, למה שאנחנו נקלוט אותם אם אף מדינה אחרת לא מוכנה לקלוט אותם? מה זה כאן, הפח זבל של העולם? שולחים אותם לגבול כשבצד חזרה יש שדה מוקשים, שיבחרו לבד לאן להתקדם. אם יש להם אזרחות, זה כבר בעיה, אז שוללים אותה ואז אפשר לפעול לפי הפיתרון הראשון.

האם ברור לך שכבר מעל 5 שנים באופן קבוע נורים טילים לתוך שטח ישראל?

יש נידוי? אז יש הזדמנות פז לזרוק אטום על אירן בלי לפחד מאף אחד. אני רוצה לראות אותם ממשיכים את הנידוי אחרי שהם מבינים שהם איבדו את ההתרעה היחידה שיש להם על . (חוץ מלצאת למלחמה נגדנו כמובן, ואף אחד לא ירצה לצאת למלחמה עם מדינה שהרגע זרקה אטום) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...