מחפש סוג של סושי שאכלתי - עזרה :) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש סוג של סושי שאכלתי - עזרה :)

liav12

Recommended Posts

אהלן,

כותרת מוזרה זה נכון, אבל לפני כשנה בערך היתי בהדרכת אלכוהול דרך העבודה שהיתה בחברה הסקוטית, היה מדובר בוויסקי יפני ולכן האוכל שהוגש היה כמובן יפני, מליוני סוגים של סושי היה שם, אבל רק אחד מהם ממש ממש אהבתי,

הסגנון שלו היה כמו סוג של חצי טיובה, כלומר נראית כמו U בדיוק, ה U עצמו עשוי כנראה סוג של אורז ( זה היה בצבע בהיר אז לא אצה), ובפנים היה ממולא בסגנון של סושי, לרוב בירקות.

זה אחד הדברים הכי טעימים שאכלתי, ברוב טיפשותי לא שאלתי מה זה, והבנתי שזה הוזמן מקימונו שבתל אביב, אגב באתר לא ראיתי אצלם אזכור למשהו דומה.

אם למישהו יש מושג, אשמח לשמוע מה הדבר הזה נקרא בשביל שאוכל להזמין את זה להבא :P

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש הבנתי אותך. זה סוג של סנדוויצ' מסושי?

ממליץ לעבור בין מסעדות הסושי על מנת למצוא אותו, ולא הזולות ומונוטוניות שמגישות את אותו הקקה בצבעים שונים, אלה כאלה שבאמת מגוונות בתפריט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוכל סושי שנים רק בזה נתקלתי פעם אחת, זה לא סנדוויץ' :-\

זה נראה כמו U

ממש בצורה כזו, כאילו לקחו איזה ספל קטן בצורה מרובעת ומילאו אותו בדברים.

ומבחוץ הוא עשוי כמו נייר אורז ממש טוב, בפנים ממולא בשאר ירקות, היה יותר טעים מסושי.

אני מבין שלא הרבה נתקלו בדבר הזה, אני רק זוכר שזה היה בתל אביב מהחברה "יקימונו" שאגב יש להם סושי מעולה, רק חבל שהמחירים בשמיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תתפלא לדעת מה אפשר להשיג עם קצת אסרטיביות. גם אם ינתקו לך בפרצוף, אפשר לחשוב, סוף העולם?!

האם ניסית להסתכל בתפריט באתר שלהם? הטוקובטסו סושי נראה דומה למה שאתה מתאר.

גם הגומה סושי מורי יכול להיות אופציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דומה אבל זה נקרא קונוס, רק את החלק התחתון של הקונוס תהפוך למרובע / מעוגל ככה שזה נראה כמו ספל, ואת הסביב של הקונוס שהוא בעצם עשוי מאצה, למשהו אחר שנראה כמו נייר אורז בצבע בהיר לבן / בז'.

כאילו עטפו את מה שהיה בפנים במופלטה :P רק בצבע בהיר יותר

אני שם לב שבאמת אנשים לא נתקלו בזה בעבר, גם הח'ברה שהיו איתי שם לא כ"כ הבינו מה הם אוכלים, רק פירקו ת'צלחות כי זה היה להיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שלא הרבה נתקלו בדבר הזה, אני רק זוכר שזה היה בתל אביב מהחברה "יקימונו" שאגב יש להם סושי מעולה, רק חבל שהמחירים בשמיים

אתה רוצה אולי גם המלצות למקומות זולים, שמגישים בהם קונוס טעים?

אם כן, באיזה אזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...