איך אפשר לסכסך בין בני זוג דביקים? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר לסכסך בין בני זוג דביקים?

lev-27

Recommended Posts

אצלי אני פשוט שולף את השטיחון ופורס אותו מאחורי, תקפוץ יום אחד, תראה אותו, הוא מזה נחמד, יש עליו גמלים, יהודים, ובמרכז תמונה של אחמיניגינגדר, עבודת יד מקורית !

אבל נתת לי רעיון, יא טרומפלדור ... אני אקליט אותו, ואשמיע אותו בביתי הקט גם לשכני האהובים, שיהנו מהקריאות האהודות, רק נראה לי שבבית הכנסת פה לא יאהבו את הרעיון :( :( :(

לעניינינו, חבובצ'יק, אין לך מה לעשות, הקיץ' הגיע, הקיץ' ישאר, אלא אם כן תחליט להרוג אותה ולשלוח אותה בפדקס לבחיר .

*אין השורה מעל מעודדת בשום צורה שהיא להרוג עמיתים לעבודה, שכנים, עוברי אורח ברחוב וסתם אנשים - המלצה זו תקפה רק במימד P*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אני יושב ליד בחורה אחת שמנהלת מערכת יחסים מאוד דביקה. כל היום אני שומע "מתוק שלי" ו"חמוד שלי" ו"חתיך שלי". עכשיו ממש עושה לי בחילה ומפריע לי לעבוד. מה עושים?

מגדלים ביצים ומתרגלים.

אחרי שהביצים יסיימו לגדול תבין שגם אתה תרצה שגם לך תהיה מישהי שתגיד לך בטלפון כאלה דברים, בזמן שהיא יושבת ליד איזה חננה שמתעצבן מזה.

(וואי כמה שאני אוהב להיות ציני וישיר באתר הזה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגדלים ביצים ומתרגלים.

אחרי שהביצים יסיימו לגדול תבין שגם אתה תרצה שגם לך תהיה מישהי שתגיד לך בטלפון כאלה דברים, בזמן שהיא יושבת ליד איזה חננה שמתעצבן מזה.

צודק!! כמה בן אדם יכול להיות רע???

תגיד lev יש לך שנאה לאנשים? אני דווקא אוהב לראות זוגות אוהבים,למרות שאני מודה שיש לי צביטה בלב לפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגדלים ביצים ומתרגלים.

א. לרוב האנשים התנהגות דביקה גורמת לחוסר נוחות. כן, אני רווק. כן, אני מקנא. מודה. איש עסקים יקנה קאדילק CTS מדהימה ויחנה אותה ליד הפנדה הקטנה והעלובה שלך. רכב שהצמיג שלו שווה יותר מהפנדה שלך.אתה לא תפתח עיניים? ועוד איך תפתח. איש עסקים לא יכול להסתיר את היופי והפאר של רכב. אותה בחורה יכולה לצאת למרפסת לנהל שם את השיחות הדביקות שלה. אני אומר שעצם העובדה שהיא מנהלת את השיחות בקולי קולות מראה שיש לה משהו להוכיח וכנראה לא הכל ורוד בעולמה.

ב. יש בצוות אנשים דתיים שלא נעים להם לשמוע התנהגות כזאת.

ג. יש דברים שלא עושים בפומבי. מדובר במקום עבודה. מדובר בארגון. פוצ'י מוצ'י תשמרי לבית.

http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?EntryId=2105159&skip=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברים שלא עושים בפומבי ־ מספרים לבן הזוג מה הולכים לעשות לו בלילה, כולל פירוט של המכשירים.

ברגע שזה קוצי מוצי דביק ... עשה לי טובה.

אם מילים כמו מותק, מאמי, קושקוש, פוצי שמוצי מפריעות לך ... אני חושב שאתה מחפש את הפיתרון הלא נכון לבעיה הלא נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שמין מצא את מינו, קח לדוגמא אותי, אני לא אחד של פוצי מוצי אבל אני אוהב לאהוב ואוהב לפעמים בקטנה, האקסית שלי היתה סגנון כזה של כל היום לדבר איתי בטלפון, רבה איתי בטלפון אם אני לא עונה, או אם אני עסוק ומנתק ולמרות שישבתי איתה לשיחה פעם אחת ואמרתי לה שהרבה טלפון זה רע וזה מביא ריבים, זה לא עזר, תשובות של "תמשיך לסנן" ואז לא עונה בחזרה. משהו הזוי.

אם הזוג ההזוי הזה עדיין ביחד 3 שנים כמו שאמרתי כנראה סיר ומכסה וששניהם חולים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...