מהיכן הכי כדאי לקנות טאבלט סיני טוב? - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהיכן הכי כדאי לקנות טאבלט סיני טוב?

tmpusr

Recommended Posts

Runny, צודק...

עדיין לא ברור לי איך קרה שפתאום ההמרה בוצעה ע"י PP ... אני משתמש ב-PP לפעמים מס' פעמים בשבוע משנת 2008...הדבר היחיד שזכור לי זה בנוגע לבחירה בין 2 סוגי ההמרות היא בשלב ה-1 לאחר שעושים LOG IN ל-PP...שם צריך ללחוץ על משהו וזה מוביל אותך לבחירה מבין 2 אפשרויות - הראשונה המרה של חברת האשראי , השנייה המרה של PP.

בחיים לא שיניתי זאת ... תמיד תמיד תמיד זה היה על האפשרות ה-1 -> המרה של חברת האשראי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כשאתם מדברים על זה- שמתי לב שלאורך הרכישות האחרונות שלי[בעזרת ISRACARD WEB], בין אם זה בדולרים או ב"פאונד"-לירה שטרלינג, אני מבין שהPP תמיד לי את ההמרה לשקלים ובגלל זה יוצא שתמיד יורד לי סכום יותר גבוהה מאש בהמרה ישירה ליציג(אני מבין שזה לא אמור להיות בדיוק ככה, אבל עדיין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש טאבלט מומלץ בסביבות המחירים האלו בגודל של 10 אינץ'?

מחיפושים שעשיתי עבור קניית הטאבלט בשבילי ב"רחבי גוגל", עלה לי הטאבלט 10" הזה - נראה מצוין למחירו וגם קראתי שהחברה (Eken) היא חברה סינית ברמת איכות טובה (כמו AINOL\Zenithink\ONDA וכו'):

http://www.aliexpress.com/store/product/Free-shipping-Eken-A90-9-7-Tablet-PC-Android-4-0-IPS-1-2GHZ-1GB-Dual/315565_504478751.html

דברים חשובים שיש לו במפרט: מעבד 1.5 ג'יגה הרץ, סוללה חזקה כ-5000MAh , מאחור+מקדימה ומסך IPSי 5 נקודות כמובן.

ועולה 148$ לחבילת הבסיס.

מוזר שלא מצאתי דגמי AINIL בגדלים הללו של 10" + -.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AINOL..

בכל מקרה, אכן חבל שהם לא עושים גם 10" אבל או שאין דרישה או, שיותר הגיוני לטעמי, הם מעדיפים להתמקד ב-7" כך הם יכולים לשתף רכיבים עם כל מגוון הטאבלטים שלהם (מסך וכו') ולהוזיל עלויות

נ.ב.

האמת שבאמת יהיה נחמד למצוא עם גודל של כ-10" באותה רמה של ה-AINOL, מישהו מכיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיפושים שעשיתי עבור קניית הטאבלט בשבילי ב"רחבי גוגל", עלה לי הטאבלט 10" הזה - נראה מצוין למחירו וגם קראתי שהחברה (Eken) היא חברה סינית ברמת איכות טובה (כמו AINOL\Zenithink\ONDA וכו'):

http://www.aliexpress.com/store/product/Free-shipping-Eken-A90-9-7-Tablet-PC-Android-4-0-IPS-1-2GHZ-1GB-Dual/315565_504478751.html

דברים חשובים שיש לו במפרט: מעבד 1.5 ג'יגה הרץ, סוללה חזקה כ-5000MAh , מאחור+מקדימה ומסך IPSי 5 נקודות כמובן.

ועולה 148$ לחבילת הבסיס.

מה זה המעבד הזה, ALLWinner A10? אפילו בויקיפדיה האנגלית יש בקושי שתי מילים עליו.

עריכה: עכשיו ראיתי שזה בעצם Cortex-A8 עם כרטיס גרפי מובנה Mali-400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיוב שראית זו כנראה המרה של מדולר לשקל, שהיא יותר גבוהה.

תשנה בחשבון הPaypal כך שהחיוב יהיה בדולרים ואת ההמרה כבר תבצע חברת האשראי.

לפחות שבעסקאות הבאות תשלם פחות עמלה.

אני מצרף שוב צילום מסך (ניתן ללחוץ על התמונה וזה מגדיל אותה)...האם בכדי ששער ההמרה יהיה נמוך יותר - ת-מ-י-ד עלי לבחור באפשרות המסומנת "Bill me in the currency listed on the seller's invoice" ?

האפשרות הנוספת (הראשונה) היא: Use PayPal's conversion process to complete my transaction using my card's currency

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצרף שוב צילום מסך (ניתן ללחוץ על התמונה וזה מגדיל אותה)...האם בכדי ששער ההמרה יהיה נמוך יותר - ת-מ-י-ד עלי לבחור באפשרות המסומנת "Bill me in the currency listed on the seller's invoice" ?

האפשרות הנוספת (הראשונה) היא: Use PayPal's conversion process to complete my transaction using my card's currency

תודה רבה!

מצאתי היכן ניתן לשנות זאת באופן קבוע

מה שיש לעשות הוא להגדיר את המטבע העיקרי של החשבון כדולר

My Account - tab

Profile-menu item

Currency Balances - Link

וברשימת המטבעות וודא שרק ארה"ב בפנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי היכן ניתן לשנות זאת באופן קבוע

מה שיש לעשות הוא להגדיר את המטבע העיקרי של החשבון כדולר

My Account - tab

Profile-menu item

Currency Balances - Link

וברשימת המטבעות וודא שרק ארה"ב בפנים

המון תודה!

כפי שניתן לראות התצלום המסך - כעת מופיע לי רק USD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...