מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :) - עמוד 33 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :)

adi518

בחר צבע:  

661 הצבעות

1. 1. בחר צבע:

• שחור (כמות: 1)
    • לבן (כמות: 1)
    • טיטניום (כמות: 1) (לא בטוח שיהיה, במצב כזה ניתן להמיר לשחור או לבן)

Recommended Posts

• תגובות 841
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יכול להיות שאהיה מעוניין במארז נוסף.

מה המחיר שיצא לי?

אם אתה עושה איתו את העסקה, אתם עושים חצי חצי. ייצא לך 500 שקל. אגב, נדמה לי שבגלל עליית המע"מ המחירים התעדכנו בכמה שקלים (ראיתי בזאפ 1007 שקל לבאנדל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה עושה איתו את העסקה, אתם עושים חצי חצי. ייצא לך 500 שקל. אגב, נדמה לי שבגלל עליית המע"מ המחירים התעדכנו בכמה שקלים (ראיתי בזאפ 1007 שקל לבאנדל).

500 על המארז בלבד אני לא מוכן לשלם.

***אגב, הספק מגיע עם כל הכבלים, נכון?

תודה ובהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצתער. אני קונה את הבאנדל של טיאמאס אז תמחקו אותי. אחלה עבודה עשיתם! חח

זה לא משנה. יש פה עוד אנשים שקונים את הבאנדל. אתה יכול לקנות אותו במסגרת הקבוצה אבל איך שבא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

500 על המארז בלבד אני לא מוכן לשלם.

***אגב, הספק מגיע עם כל הכבלים, נכון?

תודה ובהצלחה.

לא ירדתי לסוף דעתך, מה הבעיה ב 500 ? מי שלא קונה בבנאדל קונה ב 530. אתה רוצה לשלם 400 ומי שלוקח את הספק ישלם 600 ??? נראה לי שלא הבנתי אותך.

ברור שהספק מגיע עם כל הכבלים...לא להיסחף. :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ירדתי לסוף דעתך, מה הבעיה ב 500 ? מי שלא קונה בבנאדל קונה ב 530. אתה רוצה לשלם 400 ומי שלוקח את הספק ישלם 600 ??? נראה לי שלא הבנתי אותך.

ברור שהספק מגיע עם כל הכבלים...לא להיסחף. :\

אני נמצא כבר ברשימה ורוכש באנדל.

בנוסף לכך אני רוצה מארז נוסף, אז חשבתי להצטרך אל המשתמש שמעוניין בספק בלבד.

אני לא מוכן לשלם מעל 450 על מארז נוסף.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין יותר מדי מה לדבר,

תראה את ההודעה הקודמת שלי כחיזוק להודעה הקודמת שלך:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אם הייתי יודע בוודאות (ואני לא, בינתיים הכל השערות) שהדבר היחידי ששונה הוא הקופסת קרטון - אז אין סיבה ממשית לקחת את ה-RETAIL.

אם ההבדל הוא בדיסק, ו/או בחוברות - זה לא שווה יותר מ-10-20 ש"ח.

אם ההבדל הוא בכיסויים לספק, לכבלים וכו' אז הייתי רוצה 30, אבל אולי מסכים גם ב-40-50, אבל בטח לא ביותר מההפרש המקורי (בין ה-BULK ל-RETAIL).

בכל מקרה אני כן לוקח באנדל, פשוט לא את ה-RETAIL.

האם יש עוד אנשים שיבחרו בבאנדל עם ספק RETAIL אם ההפרש יהיה קטן יותר מ-70 ש"ח? נניח 40-50 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אתם כזה מתלהבים מהריטייל. הייתי לוקח את הבאלק בלי לחשוב בכלל. אחרי זה לוקח את הכבלים הנותרים, קונה קופסאת פלסטיק ב 10 שקל, שם בפנים ונגמר הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...