מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :) - עמוד 26 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :)

adi518

בחר צבע:  

661 הצבעות

1. 1. בחר צבע:

• שחור (כמות: 1)
    • לבן (כמות: 1)
    • טיטניום (כמות: 1) (לא בטוח שיהיה, במצב כזה ניתן להמיר לשחור או לבן)

Recommended Posts

• תגובות 841
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאחורי הדלת הקדמית.

צריך להתחיל להזיז עניינים כבר חודש אנחנו טוחנים מים.

אמרתי שזה ייקח בערך חודש. זה לא , ההתארגנות היא מעט אחרת. אבל אנחנו ב"יישורת האחרונה". כל מי שקונה סופית, זה הזמן לציין זאת. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שזה ייקח בערך חודש. זה לא , ההתארגנות היא מעט אחרת. אבל אנחנו ב"יישורת האחרונה". כל מי שקונה סופית, זה הזמן לציין זאת. :)

רק שיהיה ברור אני לא בא בטענות אליך בכלל,אם כבר אז רק תודות ,לארגן דבר כזה ועוד לבד זה לא דבר פשוט בכלל. :xyxthumbs:

עקב התעקשות מיותרת של היבואן אני לא מאמין שנשיג מחיר יותר טוב מהמחיר הנוכחי,אז אני קונה סופי במחיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך עושים דפנות שקופות למארז כמו בתגובה #353?

אפתח אשכול עם הסבר אחרי הקנייה. אפשר להשיג חומרים פשוטים כאלה בארץ וממש במינימום להכין כזה חלון שיוצא הרבה יותר מרשים מחיתוך חובבני של הפאנל המקורי.

במידה והבאנדל יעלה 900, כולל משלוח...

אני מעוניין!

יש לך הודעה פרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאני יזרום על הבנדל

מצד אחד זה ספק מוטלרי 100% 660W

מצד שני עם כל הכובד לזה שהוא GOLD ... למה אני צריך את זה? במכיר הזה אני יכול להשיג את ה M12II-750Bronze

בעיקרון אני מניח שהמחשב שאני יבנה על הספק זה ידרוש באזור ה 620W קיצור צריך חושב

ספק GOLD 660W

או 750W BRONZE

אני מדבר על מעבד דור הבא ל OC עם H100 אגב אני מבין שזה צריך להכנס ב R4, כרטיס מסך HIGH END וכו' וכו' בכל אופן בנדל חביב אתה אפילו יכול לרשום אותי כמעוניין בבנדל :) אני כמובן יתן תשובה ברורה שהרשימה תסגר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...