מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :) - עמוד 25 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :)

adi518

בחר צבע:  

661 הצבעות

1. 1. בחר צבע:

• שחור (כמות: 1)
    • לבן (כמות: 1)
    • טיטניום (כמות: 1) (לא בטוח שיהיה, במצב כזה ניתן להמיר לשחור או לבן)

Recommended Posts

האם המחיר לבאנדל זהה גם לאלו שמעוניינים בו במסגרת הקניה הקבוצתית?

אני למשל לא אקנה את המארז לבד במחיר הנוכחי של 530 ש"ח, אבל כמו שציינתי קודם, באנדל כן יכול לעניין אותי רק לא במחיר של 1000 ש"ח. אם TMS יציעו מחיר אטרקטיבי יותר לאלו שיקנו את הבאנדל כחלק מהקבוצה, אני אשקול לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 841
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש באנדל מי שרוצה. המחיר יהיה 1000 שקל במידה ויש מספיק ביקוש. מי שרוצה ספק איכותי בטירוף שיעוף על זה בעינים עצומות! אם אין מספיק ביקוש, אפשר לקבל רק את המארז במחיר שרשום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש באנדל מי שרוצה. המחיר יהיה 1000 שקל במידה ויש מספיק ביקוש. מי שרוצה ספק איכותי בטירוף שיעוף על זה בעינים עצומות! אם אין מספיק ביקוש, אפשר לקבל רק את המארז במחיר שרשום.

:yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדי, המחיר לבאנדל כבר עכשיו עומד על 999 ש"ח לכל לקוח שצריך מחשב חדש (מתקן את דבריי הקודמים).

השאלה אם TMS מוכנים לכווץ את המחיר עוד, לאלו שיקנו את הבאנדל במסגרת הקניה הקבוצתית.

לא מסכים. הם מוכרים את זה במסגרת של קניית מחשב. אם אתה רוצה לקבל באנדל כזה בלי לקנות מחשב, אתה צריך כמות של אנשים. זה נראה לי די ברור האמת. הבאנדל שווה ביותר. אם לא היה לי את הספק כח שיש לי עכשיו הייתי קונה באנדל בלי לחשוב פעמיים.

אני מבקש לא להכנס פה עוד פעם לויכוחים של כמה מרוויח, כמה מפסיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, נגיד שאנחנו מניחים כרגע את המחיר כמות שהוא.

האם ידוע לך מה ההבדל בין שני הספקים פרט לאחריות (3 שנים ב-BULK ו-5 שנים ב-RETAIL), ואיזה מהם כלול בבאנדל?

1. BULK X-660

2. RETAIL X-660

שאלה מעולה! אני ראיתי את החמש שנים אחריות בבאנדל, אז זה נראה כאילו זה ה-retail, אבל אשמח לאישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי 5 כי זה מה שמופיע וזה המוצר שמוצע עד כמה שידוע לי. אני קניתי בזמנו מ KSP RETAIL עם שלוש שנים. אגב, תכלס זה נראה לי די חרטה, אם יהיה בעיה סיסוניק בחו"ל יכבדו את האחריות 5 שנים כי לא ידוע להם על דבר כזה "3 שנים אחריות". ה3 שנים האלה זה קומבינה פנימית של החנויות ולא הוראה מהיצרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי בחיים על הספק הזה בגרסת OEM. כל הקטע שזה מוצר פרימיום הכי יקר של סיסוניק. מגיע באריזת קרטון רצינית כזאת, עם בד שעוטף את הספק כח + תיק יפה כזה שאורז את כל הכבלים המודולריים.

נראה לי שOEM זה שם נרדף ל RETAIL עם 3 שנים אחריות אבל אל ת'פסו אותי במילה.

חוץ מזה, OEM זה בדר"כ מוצר שנמכר כחלק ממחשב חדש. אתה קונה רק מארז+ספק אז ההגיון אומר שהמוצר צריך להיות RETAIL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחתי לTMS מייל בנושא, זאת התשובה:

2012/9/2 Kirill TMS.co.il <kirill@tms.co.il>]

שלום לך

ההבדל בין באלק לריטאל הוא אריזת קרטון צבעונית בלבד

באנדל מגיע עם באלק - כי זאת גרסה זולה יותר מיועדת להרכבה

כמו כן שאלתי אם פרט לאריזה מקבלים את אותם הכבלים ונאמר שהכל זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...