לפני קניית מחשב תקראו ותפנימו - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפני קניית מחשב תקראו ותפנימו

hagay21

Recommended Posts

אני אעדיף לחכות עד שיהיה לי כסף לקנות עוד סטיק או לחכות עוד קצת ולקנות סטיק אחד גדול יותר...

אולי בגלל שאני מבין מה היתרונות של המוצר היותר יקר.

אולי בגלל שכשרעיון נתקע לי רעיון בראש, כמו "לא לקנות ג'נרי כי.....", אני לא יכול להתעלות על זה...

ובוא לא נהפוך את הדיון לדיון על ... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכתבה אומנם לא מקצועית אבל יכולה להדליק נורות אדומות אצל אנשים מבוגרים שנופלים בפח של מעבד ה 2000

או גיפורס 5 או משולב ועוד מילים מפוצצות להדיוט הישראלי אנחנו עם רגיש ובדרך כלל יודעים מתי עובדים עלינו

הכתבה מיועדת לפלח הלא מקצועי שצריך להבין שיש הרבה מילים קטנות וחצי מילים אל תפשטו את הכתבה באופן מקצועי

אלא הרעיון הכללי של הכותב בתור מוכר מחשבים לשעבר שמעתי כל כך הרבה דברים מצחיקים ובו זמנית טיפשיים מלקוחות

שבאמת לא מבינים את עולם המחשבים אז אל לנו לקרוא להם טיפשיים אלא להסביר להם שכולנו אנשי מכירות ועל כל בנאדם

שמרוויח יש אחד שב"כ נידפק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בנאדם בן 40 נגיד אמא שלך תגיד לה שכימעט תמיד יש חצאי מילים בקניית מחשבים ומבטיח לך שבתור ישראלית מצוייה

היא תעשה לבד את הסקר שוק והופה עוד אחת שזכה למוצר יותר טוב בגלל עירנותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בנאדם בן 40 נגיד אמא שלך תגיד לה שכימעט תמיד יש חצאי מילים בקניית מחשבים ומבטיח לך שבתור ישראלית מצוייה

צודק.! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן? ממי היא תבקש דעה?

מהחברים הטכנאים המומחים שלה?

או מהמוכר שבטח מבין על מה הוא מדבר?

או שהיא תילך לסוף העולם ימינה, זאת אומרת לHWZONE ושם תשאל מה כדאי לה לקנות ומאיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחת ואני מתכוון לכל אחת יש מישהוא שמכיר מישהוא שיכול לעזור סמוך על האמביצייה ואני לוקח אותי מנסיון כמה אלפי סינג'ורים

לעזור לחברות של אמא שלי לדודים לחברים ואין ספור מיקרים ואני בטוח שזה ככה אצל כולם אז זו ממש לא הבעייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלו שאומרים שהכתבה אמורה לספק ניוב ממוצע אז הוא טועה כי אם הולכים להסביר לבנאדם על מחשבים צריכים לעשות את זה עד הסוף ולא להשאיר אותו עם שאלות...

חשבת אולי על האפשרות שיש ניובים שלא שואלים? כי יש ניובים שזה לא מעניין אותם? יש כאלה שבשבילם מחשב זה לא המון חלקים שכל חלק זה מוצר בפני עצמו, אלא חלק אחד שהם קונים ביחד, ואין להם כח לפרק כל מוצר בנפרד ולנתח מה יותר שווה ומה פחות שווה, וברוב המקרים הם צודקים לגמרי, כי לפעמים קורה שהמון אנשים כאן מתעסקים בקטנות, כשהם בוחרים שנה , כשיש להם התלבטות כשזה קצת יותר מהיר אבל עם תזמונים יותר איטיים, והשני הפוך, או שכרטיס המסך הזה קצת יותר טוב בלי פילטרים, אבל קצת פחות טוב עם, כשבסה"כ זה בדיוק אותו חרא רק עם ניחוחות קצת שונים(מצטער, אבל זאת המטאפורה הראשונה שעלתה לי לראש ;D) הדברים האלה לא מעניינים המון אנשים! וזה לא בגלל חוסר ידע, אלא בגלל חוסר עניין! כמו שיש אנשים שמבינים ממש טוב במכוניות, ובחלקים, ובכל מיני דברים כאלה שקשורים למכוניות, ואז הם יכולים לקנות חלקים של מכוניות ודברים כאלה יותר טובים ביותר זול, יש אנשים אחרים שזה לא מעניין אותם בגרוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהולכים לקנות מחשב זאת השקעה רצינית, זה לא שאתה משלם 10 שקל ויש לך שווארמה.

כשהילד טוען שהפנטיום 3 שלו כבר ישן והוא רוצה מחשב חדש אז הורים שקונים לו חדש לא מבינים שעוד כמה ימים הוא יגיד שהמחשב לא מספק אותו והוא רוצה להחליף, למה? כי בשני המחשבים יש GF MX! זה סתם ביזבוז כסף.

מחשבים לא קונים סתם, צריכים להשוות בין חנויות כמה למה ומאיפה... אני בספק אם תמצא בנאדם שצריך לקנות מחשב ולא מענין אותו מה החלקים והמהירות. אפילו שהולכים לקנות מחשב לעבודה משרדית באופיס, האיש ירצה את הכי טוב והכי מהיר, הוא לא יזרוק סתם 5 K לאוויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sunny jim, אם אני לא מבין במכוניות בגרוש, אני לא אלך לקנות מכונית ב150,000 דולר בלי לעשות מחקר רציני.

אולי אני לא אתקין TURBO או בלון NITROS או שדרוגים אחרים, כי אותי מעניין מעניין רק תאכלס; אבל בכל זאת אני רוצה הכי טוב.

אם אני רוצה מכונית שפשוט תנסע ולא תעשה בעיות, אני לא אחקור הרבה, אבל אני גם לא מתכוון להוציע 150,000 דולר...

אותו דבר לגבי מחשב(מנקודת מבט של "ניוב")...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזבר הזה באמת הרתיח אותי

הדבר הראשון שאנשים נופלים בו בקניית כרטיסי מסך, הוא האותיות הקטנות. הרבה מכם בוודאי שמעו על כרטיסי מסך מסוג או , אולם לא כולם יודעים שבסך הכל מדובר בשמות של חברות בדיוק כמו Reebok או .

מה זה החרטא הזה?

Geforce שם של חברה? זה מותג!

Radeon שם חברה? גם זה מותג!

חוץ מזה, אני לא ממליץ לאף אחד שלא מבין במחשבים לקרוא את הכתבה הזאת

זה רק יבלבל אותו, כי יש שם כל מיני אי דיוקים "בלשון המעטה".

כתבה לא טובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...