שוטרים יחקרו לאחר שהכו נרקומן שהשתולל והתנגד למעצר - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוטרים יחקרו לאחר שהכו נרקומן שהשתולל והתנגד למעצר

ItachiSan

Recommended Posts

http://news.walla.co.il/?w=/10/2554954

אני היחיד שחושב שהשוטרים השתמשו בכוח סביר?

לא ראיתי שרשום את זה בוואלה, אבל האיש חולה באיידס ובצהבת. כשהשוטרים ראו ואתו הם זיהו אותו ממקרה קודם שהוא היה מעורב בו שהתרחש כמה ימים קודם, ולכן לבשו כפפות מחשש להדבקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפקידם של השוטרים הוא לעצור אותו במינימום אלימות. היה להם פול הזדמנויות לשים עליו אזיקים, ולגמור את העניין. אבל הם העדיפו לפרוק את תסכולם.

אותם שוטרים לא שונים מהעבריין הזה. צד שני של אותו מטבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחדו לגעת בו? הם שוטרים, לא מלצריות שבורחות מג'וקים במטבח. אז מה שיש לו איידס וצהבת? לפי ההגיון שלך היו צריכים לירות בו קודם כל כדי שהוא לא יתנגד.

לא ראיתי בסרטון שנעשה שום נסיון לאזוק אותו, הם רק בעטו לו בראש עד שנמאס להם. זה גם לא שהוא התנגד יותר מדי, שלושה שוטרים יכלו לאזוק אותו בשניות (שניים מרתקים אותו לרצפה והשלישי שם עליו אזיקים) בלי שום מאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בנוסף, הם לא נתנו לו הזדמנות להירגע. הבנאדם זז כל הזמן נטו כדי לנסות לגונן על עצמו.

איזה נזק יכל לקרות אם הם היו לוקחים צעד אחורה בזמן שהוא שרוע על הרצפה, ונותנים לו צ'אנס להירגע ולהיכנע. - אבל הם העדיפו להמשיך לבעוט בו, עד שהעצבים שלהם פורקו.

האשימו אותו בתקיפת המוכרת, לאחר שנתקע בה בטעות תוך כדי בריחה. - לא בתקיפתם שים לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אם הם שוטרים? למה שהם יסכנו את עצמם בשביל החלאת אדם הזו? לפי ההיגיון שלי השוטרים צריכים לדאוג קודם כל לאזרחים, אבל גם לעצמם. לא ייתכן ששוטר יישרט ויקבל איידס או כל מחלה אחרת מעבריין שמתנגד למעצר. גם זה לא שירו לו בברך או משהו כזה, בסה"כ השתמשו עליו בשוקר.

אנחנו לא ראינו בסרטון את תחילת המקרה שהחל בקיוסק. אולי שם השוטרים ניסו לעצור את הנרקומן בלי אלימות?

יש לי בעיה עקרונית שעבריין שפגע בזכויות של אזרח כלשהו תובע את אותו האזרח על כך שהפר לו זכות אחרת.

Kalen, זה כמו שאני אפרוץ לך לבית, אחליק ואפול, ואז אתבע אותך על זה שנפצעתי אצלך בבית. זו בעיה שלי שמלכתחילה עברתי על החוק ופרצתי לך לבית אז עכשיו אין לי זכות להתלונן.

במקרה הנ"ל הכוונה היא לכך שהוא התנגד למעצר ואז התלונן שהכו אותו כשניסו לעצור אותו. למה מלכתחילה התנגדת למעצר?

האשימו אותו בתקיפת המוכרת, לאחר שנתקע בה בטעות תוך כדי בריחה. - לא בתקיפתם שים לב.

זה לא משנה אם הוא תקף אותם או לא. מספיק שהוא תקף אזרחים כמה דק' לפני כן.

לגבי המוכרת מהסרטון באמת לא נראה שהוא ניסה לתקוף אותה אלא סתם נתקל בה בטעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו להם מספיק אופציות לעצור אותו בלי אלימות

הם סתם מרביצים לו בשביל הכיף והוא רק מנסה להגן על עצמו.

לא הבנתי איך הדוגמא שלך קשורה בכלל, מה התנגד למעצר, 2 שוטרים (עבריינים) מרביצים לך, מחשמלים אותך ומרססים אותך, אתה לא תנסה להגן על עצמך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני שוטרים צריכים להיות יכולים לעצור במינימום אלימות אדם אחד שהוא מסומם, מחושמל ורזה.

זה מראה על חוסר מקצועיות.

היום זה מסומם (שגם לו יש זכויות) מחר זה כל אחד מאיתנו. צריך להראות שהתנהגות כזאת של המשטרה פסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו להם מספיק אופציות לעצור אותו בלי אלימות

הם סתם מרביצים לו בשביל הכיף והוא רק מנסה להגן על עצמו.

לא הבנתי איך הדוגמא שלך קשורה בכלל, מה התנגד למעצר, 2 שוטרים (עבריינים) מרביצים לך, מחשמלים אותך ומרססים אותך, אתה לא תנסה להגן על עצמך?

ממשטרת מחוז תל אביב נמסר בתגובה: "מדובר בחשוד שנהג באלימות ובוונדליזם במספר אירועים קודם מעצרו, נמלט מהשוטרים והתנגד למעצר. כנגד החשוד עומדים ותלויים מספר כתבי אישום בגין התפרעות, תקיפה הגורמת חבלה, הזק לרכוש והתנגדות למעצר. בתוך כך כל חומר החקירה הועבר לבחינת מח"ש".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4263262,00.html

אם הוא היה עומד בשקט ולא מנסה לברוח הוא לא היה מקבל מכות סתם.

שני שוטרים צריכים להיות יכולים לעצור במינימום אלימות אדם אחד שהוא מסומם, מחושמל ורזה.

זה מראה על חוסר מקצועיות.

היום זה מסומם (שגם לו יש זכויות) מחר זה כל אחד מאיתנו. צריך להראות שהתנהגות כזאת של המשטרה פסולה.

אולי אתה צודק, אבל במקרה שלפנינו אני עם השוטרים. אם הוא היה מתבצר בקיוסק של המשפחה שלך ועושה שם בלאגן היית חושב כמוני (ואין לי שום קשר לבעל הקיוסק, אני סתם אומר).

לעבריין שפוגע באנשים, ברכוש ומתנגד למעצר מגיע לקבל מכות. לא סתם כך כמובן, רק אם הוא מנסה לברוח כמו עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...