חסימת גישה לספריות המחשב למשתמשים זרים - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חסימת גישה לספריות המחשב למשתמשים זרים

Wile E Coyote

Recommended Posts

אני עובד תחת . במחשב משתמשים לפחות 3 אנשים. רק היוזר שלי מוכר כ-Administrator. כל השאר Limited.

למרות שיש את ההפרדה הזו בשולחן העבודה (נפרד לכל אחד) עדיין לכולם יש גישה לכל הספריות במחשב.

האם יש אפשרות למנוע גישה לספריות המחשב ליוזרים המוכרים כ-Limited?

אולי משהו ב-Administrative Tools?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל זה צריך מערכת קבצים מסוג NTFS שבה ניתן לקבוע הרשאות גישה על כל קובץ וקובץ בנפרד. אני לא זוכר בדיוק איך ב- זה מתבצע אבל אם יש לך מערכת קבצים מסוג NTFS אז תיכנס למאפיינים של הספרייה/ות שאתה רוצה להגביל גישה אליהן ותחפש שם לשונית בשם Security. שם אתה קובע לאילו משתמשים יש ולאילו אין גישה (או גישה מוגבלת) לספרייה (ניתן לעשות את זה גם לקבצים בודדים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני עובד תחת FAT32.

גם אם זה היה עוזר לי, לא הייתי עובר ל-NTFS מאחר שזה דופק לי את האינטרנט ברשת...

בכל זאת, קשה לי להאמין שאי אפשר ב-FAT32.

עברתי על ה-Administrative Tool ב- ואני כמעט בטוח שיש שם אופצייה, רק שאני לא יודע איפה ואיך להשתמש...

האם מישהו יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דרך, ללא עזרה של תוכנה חיצונית לחסום גישה למשתמשים באותו המחשב תחת FAT32, ההגבלות היחידות שניתן לעשות הן למשתמשים ברשת.

הגדרות הגישה הן חלק ממערכת הקבצים NTFS ולא תכונה של מערכת ההפעלה.

אתה מוכן בבקשה להסביר איך עבודה עם NTFS דופקת לך את האינטרנט ברשת? אני לא מוצא שום קשר בין השניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין ה-NTFS:

יש לנו שלושה מחשבים בבית מחוברים ברשת. בהתחלה המחשב השרת היה ב-NTFS והמחשבים הלקוחות ב-FAT32. שברנו ת'ראש ימים שלמים כדי להפעיל את שיתוף האינטרנט וזה לא הלך. עד שהחלטתי להפוך את המחשב השרת ל-FAT32 (אחרי התייעצות בפורום של הרשתות), ואז פתאום הכל עבד בסדר. אז אני לא יודע מה הקטע הבעייתי של ה-NTFS... יכול להיות שאני לא כל כך בעיניינים...

בעניין חסימת הגישה:

קלטתי ת'מסר... תודה רבה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין ה-NTFS:

יש לנו שלושה מחשבים בבית מחוברים ברשת. בהתחלה המחשב השרת היה ב-NTFS והמחשבים הלקוחות ב-FAT32. שברנו ת'ראש ימים שלמים כדי להפעיל את שיתוף האינטרנט וזה לא הלך. עד שהחלטתי להפוך את המחשב השרת ל-FAT32 (אחרי התייעצות בפורום של הרשתות), ואז פתאום הכל עבד בסדר. אז אני לא יודע מה הקטע הבעייתי של ה-NTFS... יכול להיות שאני לא כל כך בעיניינים...

הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה היא שכנראה כשהיית עם NTFS, הייתה חסימה על הקבצים בהגדרות ה-Security שדיברו עליהם קודם, ולכן לא הצלחת לשתף קבצים.

כל מה שהיית צריך לעשות הוא להיכנס ללשונית Security ההיא ולהוסיף את ההרשאות למחשבים ברשת שיוכלו לגשת לקבצים המשותפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...