עברית נמחקה בnokia c2-01 - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עברית נמחקה בnokia c2-01

levelone

Recommended Posts

שלום לכולם,

עדכנתי לגרסה האחרונה של המכשיר והעברית נמחקה. כמובן שeline, כמו כל חברה ישראלית אחרת, תעשה הכל למען הלקוח וישר תעביר את האחריות אלי, כי מי המטומטם שמעדכן גרסה?

יש אפשרות להחזיר את העברית? במקרה שאני חייב ללכת למעבדה, כמה זה יעלה פחות או יותר?

תודה רבה, levelone.

** אני חייב להגיד שהתרבות הישראלית פשוט בורה בכל מה שקשור לשירות לקוחות. אני נתקל בזה בכל פינה בזמן האחרון וזה כבר נהיה ממש מתסכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כרגע אנגלית בפלאפון, ומזה לצרוב שפה?

אני לא מבין מה הבעיה פה, בפלאפון הזה הייתה מותקנת עברית לפני העדכון גרסה. כל מקום שאני הולך אליו עושה מזה כזה סיפור כאילו זה משהו חדש, עברית בפלאפונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך באפשרויות אפשרות להחליף שפה?

עד כמה שזכור לי, בנוקיות עם סימביאן באמת יש איזה קוד שפה שצריך לצרוב. קראתי על מנהג מגונה של חנויות שלפני המכירה היו צורבות קוד שפה של סין או משהו כזה ואז כשהבן אדם היה מעדכן גרסה הוא היה מקבל מכשיר עם סינית. כמובן שהוא היה רץ לחנות בבהלה והם היו גובים ממנו כסף על צריבת קוד שפה של עברית ועדכון תוכנה (החלק הזה מן הסתם לא היה מוסבר ללקוח).

ניסיתי את זה?

http://www.nokia.com/il-he/support/nokia-software-updates/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

אנשים, הצלחתי!!!! מי שצריך עזרה, אני יותר מישמח לעזור לו לעשות אצבע משולשת לכל החנויות והמעבדות הפרטיות ולהתקין עברית לבד!!!!

שלום חברים.. קרה לי היום בדיוק אותו מקרה; העברית נמחקה לי לחלוטין מהמכשיר, א"א אפילו לשלוח הודעות.

אם מישו מכיר "נוהל" מסודר בענין שיפרסם לינק. תודה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אנשים, הצלחתי!!!! מי שצריך עזרה, אני יותר מישמח לעזור לו לעשות אצבע משולשת לכל החנויות והמעבדות הפרטיות ולהתקין עברית לבד!!!!

ההודעה ישנה מאוד, אבל אצלי זה חדש שהעברית נמחקה. האם יש לך הוראות ברורות מה לעשות? תודה מראש, יוסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...