MK802, דונגל אנדרואיד 4.0, למישהו יצא לנסות ? - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MK802, דונגל אנדרואיד 4.0, למישהו יצא לנסות ?

KoM

Recommended Posts

על מה יש לעקוב פה ? אף אחד לא כותב כלום על הצעצוע הזה

יש לי אותו שבוע וההתרשמות עד עכשיו שהוא פשוט לא שווה את הכסף.

בניגוד להתרשמויות הרציניות שהיו כאן, ההתרשמות שלך היא של משפט וחצי, נשמח לדעת למה "הוא לא שווה את הכסף".

בלי קשר יצאה גרסא 2 למכשיר :

http://store.cloudsto.com/rikomagic/rikomagic-mk802-ii-detail.html

מעניין אם הוא גם מוציא 1080P, והאם הוא מתחמם פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אצלי הוא עובד סבבה, ראו את הביקורת שעשיתי.

פשוט אין לי צורך ב1080 הטלויזיה בסלון גם ככה לא hd מלא

ולך כנראה גם יש המון זמן פנוי לעשות לו כל מיני TWEAKS ולהתקין רומים לא רשמיים ואיכשהו לשפר קצת את המוצר הלא מוגמר הזה.

לי שעובד במשרה מלאה כל יום ומגדל ילד אין שעות ארוכות לשרוף מול המסך בחיפוש אחרי כל מיני טוויקים וטריקים בשביל לשפר מוצר שאמור לעבוד כמו שצריך מהקופסה. ואחרי שכבר הזמנתי וזה היה בדרך הסתבר שיצאה גירסת FIRMWARE רישמית חדשה שקילקלה דברים שכבר עבדו.

בקיצור יש אפליקציות שלא מתאימות לזה כי הן מתעקשות לסובב את המסך (גם אם נועלים אותו לרוחב).

הזרמה של תכני וידאו באיכות של יותר מ SD מקרטעת גם כשהמיני מחשב צמוד לנתב האלחוטי והמחשב שבו מאוחסן הוידאו מחובר בחוט.

מקריאה בפורומים מסתבר שאי אפשר להוציא ממנו DD5.1 גם אם יש טלויזיה שתומכת בזה. הוא מוציא שני ערוצי סאונד וזה חיסרון גדול.

גרסה 2 של המכשיר שיצאה וכבר משווקת תיקנה לטענת היצרן בעיות חומרה שהיו בעיצוב המקורי ועכשיו אספקת החשמל למעבד יציבה יותר וההתקן מאוורר יותר. בנוסף הם הכניסו את מחבר ה פנימה וחסכו חוט אחד.

והוא עובד טוב יותר באספקת מתח מה (חוסך שימוש בשנאי).

מעבר לזה הוא עובד על אותו רום אז אין מה לצפות לשינוי בביצועים ותיקון באגים בתחום הזה.

מאכזב.. זה די מזכיר את הממירים והמודמים שהוט משווקים.. חומרה סבירה עם קושחה זבל שמסרסת לגמרי את חווית השימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רבע שעה בדיוק בשביל להעיף את הזבל הסיני, לשנות את הזיהוי לI9100 במקום הזיהוי המקורי ולתקן את העסק של העברית... זהו

וידאו רץ לי עם MX VIDEO דרך WIFI ללא בעיה ב720p

לא צריך להתעסק יותר מדי (הוא נבדק אצלי בלי רומים מיוחדים...סטוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רבע שעה בדיוק בשביל להעיף את הזבל הסיני, לשנות את הזיהוי לI9100 במקום הזיהוי המקורי ולתקן את העסק של העברית... זהו

וידאו רץ לי עם MX VIDEO דרך WIFI ללא בעיה ב720p

לא צריך להתעסק יותר מדי (הוא נבדק אצלי בלי רומים מיוחדים...סטוק)

זאת ממש לא הבעיה ואת הפעולות שהסברת במדריך הצלחתי לעשות בקלות.

ועדיין, תקרא את תלונות המשתמשים בפורום של ריקומג'יק.. הם אפילו שלחו ליצרן את שורות הקוד שצריך להוסיף לרום כדי לתקן תקלות מטופשות והתעלמו מהם !!

אני נשאר בדיעה שזה מוצר לא מוגמר, שלא מתאים לכל אחד, צריך להיות מאד טכני, עם הרבה זמן פנוי וסבלות לחפור באינטרנט ולנסות להוציא את המקסימום מהמוצר. לא ככה זה צריך להיות, במיוחד כש ICS היא כבר מע' הפעלה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

מקצת סרטוני יוטיוב על הגרסא החדשה נראה שיש לה הרבה יותר "בשר" מבחינת כוח, מישהו מצא ביקורת על העניין הזה ?

חסרון גדול של הגרסא החדשה היא יציאת אחת, האם לדעתכם ניתן לפצל עם מפצל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להבנתי מהדגם הראשון והשני, ניתן להשתמש במפצל בעל מקור מתח חיצוני וכך לחבר התקנים חיצוניים רבים. אחריי הכל, חיבור אחד זה בדיחה. זה נועד בשביל להוזיל את המחיר ולשמור על המוצר קטן (מחבר תופס הרבה נפח והוא יחסית "גדול").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא מריץ XBMC ומנגן 1080P זה מושלם. לא צריך יותר. יש לי מחשב שעלה 1700 ש"ח שעושה רק את זה.

מסכים.

אם הוא מריץ 1080 בMKV מבחינתי זה מספק.

מבקש לבדוק את הנושא. כי אם כן אני רץ לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...