המחשב לא עולה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא עולה

GPX

Recommended Posts

שלום, אני כותב מהמחשב של אח שלי, המחשב שלי החליט באמצע הלילה להפסיק לעבוד בלי שום סיבה נראית לעין.

(אני פשוט לוחץ על כפתור ההפעלה ושום דבר לא קורה... אני בטוח שעובר חשמל למחשב כי כשפתחתי אותו ראיתי נורית ירוקה דלוקה)

מה יכולות להיות הבעיות ? והאם חובה להזמין טכנאי או שיש פיתרון פשוט ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לראות סיבה אחת נראית לעין

היו הלילה סופות בכל הארץ

יש סיכוי שנשרף לך הספק

אם אתה רוצה לבדוק אם הספק תקין נתק אותו מכל החלקים במחשב (חובה לנתק מהכל) ותקצר את החיבור הירוק לאחד השחורים בקונקטור הגדול ותראה אם המאורר שלו מסתובב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק כוח? למה הכוונה, יש תמונה או משהו ?

בהנחה שזאת באמת הבעיה, כמה צריך לעלות תיקון של טכנאי ? (כול או ספק חדש או w/e אם צריך ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק כוח עולה בין 80 שקל ל120שקל שעת עבודה של טכנאי בסביבות 100 שקל בקיצור אם זה תכין 200 שקל עד 250 שקל

מעבר לזה על תיתן אגורה כי זה כבר גניבה. :D

ספק של 120 שקל סתם יכול להרוס ציוד של 5000 שקל. חבל לתת לאנשים סתם עצות בלי להבין מה אתה אומר. קודם כל זה לא בטוח שנשרף הספק, ואם נשרף הספק וצריך להחליף אז ספק טוב ואמין יעלה מינימום 180 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דודי סטלן אתה מדבר ממש לא לעניין אתה חושב שספקים גנריים היום הם הורסי מחשבים שטויות .

ההבדל הוא שספק הבנוי יותר איכותי ואם """שם של חברה """" עולה יותר בהרבה .

רוב במחשבים היום שקימיים נמכרים אם ספקים גנריים ועובדים שנים ללא בעיות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספקים ג'נריים הורסים מחשבים, זו עובדה.

אני עובד בחנות מחשבים ורואה את התוצאות של חיסכון של 80 שקל, אנשים קונים מחשבים חדשים בגלל זה.

מכל הלב אני אומר שהמינימום שכדאי לקנות זה HEC300AR-T, אלא אם זה באמת איזה PII שלא ממש משנה מה יקרה לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...