בעיית ביצועים במחשב - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית ביצועים במחשב

DuDsAn

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא.... ה FPS יחסית טוב מאוד ואין נפילות .... פשוט כאשר מסתכלים על המסך ומזיזים את העכבר רואים שהמשחק לא רץ חלק...

זה לא תקיעה זה פשוט לא חלק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכוון שהמחשב לא רץ חלק... יש לי תקלה שאני לא מצליח לפתור חשבתי שזהו פורום תמיכה טכנית... מכוון שהידע שלי לא גדול ועשיר ואילו של חברים כאן בפורום כן יוכלו לעזור לי לעלות על הבעייה.

עדכון קטן

כאשר אני בדיקה ב OCCT אני מקבל EROR לאחר 20 שניות .

core #2 over maximum value !

value reached :86 max value : 85

הOCCT מפסיק בגלל טמפ מעבד אם אני לא טועה... נכון?

אם כן.. למה הטמפ מעבד שלי כל כך גבוהה!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי NHD 14 חדש שקניתי לפני כמה ימים.

הוא יושב טוב לפי מה שאני רואה ( פתחתי פעמיים כדי לוודא) התקינו לי אותו בחנות (IVORY) .

גם עם הקירור הקודם שלי טמפ המעבד הגיע לכאלו רמות בגלל זה החלפתי...

אז בוא ניצא מנקודת הנחה שהקירור בסדר... בדקתי במארז שכל המאוורים עובדים ובאמת כך הדבר ואף פתחתי את שני הצדדים של המארז בכדי לתת למחשב לנשום אפילו עוד....

מה עוד יכולה להיות בעייה בחימום?

אני אתן רעיון קצת מוזר אך אני עובד עצות , כאשר פתחו את המאוור שלי באיבבורי על מנת להחליף אותו הבחנתי בחומר לבן שיוצא מאיפה שהמעבד יושב. כאשר שאלתי מה החומר אמרו לי משחה טרמית של המעבד. שאלתי האם המשחה אמור "לנזול" מהצדדים (רואים קצת מהצדדים שיוצא החוצה) ונאמר לי שזה בסדר וזה לא נורא.

אולי שמו יותר מידי משחה טרמית כאשר שמו את המעבד והדבר הזה גורם לחימום יתר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שלדעתי הטמפרטורות שהוצגו למעבד לא גבוהות ואין סיבה שהמעבד לא יעמוד בזה. אם הקירור שלך מחזיק את המעבד באותה טמפרטורה כשהוא על 100% מאמץ (אם אני מבין נכון זה קצת מעל 90 מעלות אצלך) אז אני לא חושב שהמעבד גורם לך לבעיות שהצגת כיוון שהוא עובד מצויין.

אני במקומך הייתי הולך לכיוון של בדיקת הדריברים של החומרה.

בקשר ל- EROR שאתה מקבל, תבדוק אם הספק באמת נותן לך את מה שרשום עליו. לדעתי איך תוכנה שעושה את זה, ואם יש אני חושב שהיא לא מדוייקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון גם אני לא יודע לשים את האורור בצורה הכי טובה....

דבר שני האם זה בטוח יכול להיות רק האורור? אולי זה המשחה תרמית על המעבד? (זו שמדביקה אותו ללוח אם)

אולי זה משהו בהגדרות של הלוח אם? VOLTAGE?

אני משתמש בפרופיל OPTIMAL שעושה קטן... זה I7 2600K מאוד פשוט לעשות להם ....

אני נואש :(

האם מישהו מכיר מעבדה מקצועית בטירוף שאפשר לסמוך שם על האנשים שיעשו את העבודה כמו שצריך ולא כמה חפרים שמחשפים להפטר ממך ולעשות עוד כמה גובות?

אני גר בכפר סבא ואשמח למעבדה בכפר סבא שפאשר באמת לסמוך עליהם ולא להגיד.... אהה הם בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספתי תמונה של הMB מ CPUZ

אם אני מבטל את הפרופי אופטימל המעלות קצת יורדות לא בכל כך הרבה....

אני מסתכל על פרומוים ותוצואת של אנשים שעשו אובר קלוק או שנמצאים בפורפיל הזה עם אותו מפרט מחשב כמו שלי והטמפ שלהם לא עובר את ה70 ובדרך כלל 60.... אני יושב על 90-96 משהו לא בסדר ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...