חשבון מים/חשמל לזוג בדירת 2-3 חדרים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשבון מים/חשמל לזוג בדירת 2-3 חדרים

Judas Iscariot

Recommended Posts

אני וחברה שלי מתכננים לעבור לגור ביחד בדירת 2-3 חדרים(כולל סלון) ואני רוצה לדעת מכם, עדיף מניסיון, מה הוא חשבון מים / חשמל "נורמלי" (ממוצע?) לשני סטודנטים שלא נמצאים בבית הרבה, בדירת 2-3 חדרים, בלי מזגנים למינהם.

תודה מראש לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבון החשמל שלי ושל חברתי נע בין 400 ל-800 ש"ח לחודשיים (בחורף יותר בגלל מפזר חום וכאלה, בקיץ אנחנו כמעט לא משתמשים במזגן, בעיקר במאוורר). חשבון המים פחות או יותר קבוע על 250 ש"ח לחודשיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשמל, משהו כמו 400 עד 600 שקל לחודשיים

מים, עד 150 ככה לחודשיים, תלוי מה תעשו עם המים

קח בחשבון שהעלויות משתנות באיזורי מחיה שונים, מה שציינתי תפס בחולון ופתח תקווה.

בשורה התחתונה, אל תתחיל לשכלל כל דבר בנפרד, אני מניח שעל מחיה כוללת כולל שכר דירה יחד עם הוצאות ואוכל יצא לשניכם משהו כמו 5 עד 6 בחודש.

הכל תלוי איפה תגורו בסופו של דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבון החשמל שלי ושל חברתי נע בין 400 ל-800 ש"ח לחודשיים (בחורף יותר בגלל מפזר חום וכאלה, בקיץ אנחנו כמעט לא משתמשים במזגן, בעיקר במאוורר). חשבון המים פחות או יותר קבוע על 250 ש"ח לחודשיים.

אז 800 זה בחורף הקר ממש וכאשר פחות קר זה אזור ה400 לחודשיים? אם תוכל לומר גם מה גודל הדירה(מ"ר וחדרים) אני אשמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדויק. דירה אחת קרה בצורה בלתי נסבלת בחורף, דירה אחרת לא. (תלוי באזור הגיאוגרפי, גיל הבניין, בידוד, איכות בנייה) אנשים מסוימים אוהבים קור, אחרים לא. תיקח את הנתונים שמסרו לך ותעשה ממוצע. בנוסף תשאל את ההורים כמה הם משלמים על חשמל ומים. אם אתה רוצה לעשות חישוב הוצאות מחייה קרוב למציאות תחלק הוצאות לשתי קטגוריות - קבועות ומשתנות. להוצאות קבועות תכניס שכירות, ארנונה, ועד בית, ביטוח רכב וכדומה. מדובר בהוצאות שכל חודש וחודש ירדו בסכום זהה. להוצאות משתנות תכניס אוכל, חשמל, מים, גז, ביגוד, יציאות, שונות + 10% תוספת לכל הפחות חריגה בגלל הוצאות לא מתוכננות. (תמיד יש) החישוב פחות או יותר יקרב אותך להוצאות מחייה ריאליות. כמובן תמיד עלולה לצוץ הוצאה חירום למשל תיקון רכב, טיפול שיניים, חדשות. תיקח את זה בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז 800 זה בחורף הקר ממש וכאשר פחות קר זה אזור ה400 לחודשיים? אם תוכל לומר גם מה גודל הדירה(מ"ר וחדרים) אני אשמח!

ההבדל בין החורף לקיץ הוא בעיקר מפזר חום ודוד מים חשמלי. אנחנו בכל מקרה לא ממש משתמשים במזגן. הדירה היא 3 חדרים, בערך 65 מ"ר, אבל זה לא ממש רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...