Underground LAN Party - בפעם הראשונה בארץ - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Underground LAN Party - בפעם הראשונה בארץ

TheBlackTulip

Recommended Posts

היי אנשים:

לא, זה לא קשור ל-Need for Speed החדש אלא לקהילה גדולה שמארגנת את מסיבת הרשת העצמאית הראשונה בארץ. אם אתם גיימרים עצבניים שחורשים על משחקי רשת זוהי המסיבה שלכם. אם לא- תוכלו למצוא שוק של מוצרי יד שניה,הרצאות מעניינות על כל דבר שעולה לכם לראש (שקשור למחשבים כמובן...), בקיצור כל מילה מיותרת-פשוט כנסו לאתר והרשמו.

תודה לכולם!!!!

http://www.designersshoes.com/tops/tops.asp

חברה זאת רק הרשמה ראשונית....

אנחנו מעוניינים לראות כמה אנשים מעוניינים ונחליט בהתאם..

המטרה היא לנסות ללכד כמה שיותר אנשים לעניין כי אולי יהיה אפשר באמת להפוך את זה למשהו גדול....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי אומר הראשונה.... בדוק בבקשה את www.3dv.co.il וביחוד כאן : http://www.3dv.co.il/3dv_event.php

כמה תמונות מהמסיבות האחרונות :

http://www.3dv.co.il/events/3dv_lp4_19-12-03/97_3dv_lp4_143492.JPG

http://www.3dv.co.il/events/3dv_lp4_19-12-03/35_3dv_lp4_86754.JPG

http://www.3dv.co.il/events/3dv_lp2_22-8-03/134_3dv_lp2_30c7c.jpg

http://www.3dv.co.il/events/3dv_lp2_22-8-03/602_3dv_lp2_d0ca7.jpg

וכמו כן סרט שהוכן במיוחד לאחר המסיבה של סוכות :[!! http://files.3dv.co.il/cs_films/3Dv-LAN-Sukot.rar [300mb ... חובה לראות!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מעולה! זה מסיבת של PcTip HWzone Isramods Rotter והפורטאלים של תפוז ונענע מאוחדים ? אם כן זה דבר גדול וחבל מאוד שזה ב 25 בפברואר כי אני עובר לאוסטרליה ב 14, בכל מקרה זה נשמע מעולה, תהנו כולם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך לכל מסיבת של 3Dv , אני חייב לציין

אני לא בטוח שאתם לגמרי בטוחים למה אתם נכנסים...כפי הנראה להרים מסיבת הוא לא דבר פשוט ויש הרבה גורמים שיש לחשוב עליהם לפני שמוציאים את הדבר הזה לפועל, וזה 3Dv למדה על בשרה בלאן פארטי האחרונה שאליה הגיעו 500 שחקנים אבל לצערנו מרוב השחקנים הלך כל החשמל לחדר האוכל ול500 מחשבים לא היה איך לשחק

הם אמנם החזירו את הכסף אבל יש אנשים שהגיעו מאילת עד לשם...

בכל מקרה תכינו טכנאי סטאנד באי

שיהיה קרוב למקום שיהיה אפשר לקנות בו אוכל, תסדרו משהו עם בעל המקום שכל מי שמגיע עם חתימה כל שהיא מהלאן פארטי יעלה לו פחות

דברים כאלה שיראו רצינות , ושלא יהיה פאשלות.

כמובן כל אלה חוץ מלמצוא מקום + מתח גבוהה מספיק + שולחנות וכיסאות + חיבורים למחשבים + ראוטרים

כל אלו לא באים ברגל

אז בואו ספרו לי מה אירגנת

ובאיזה סדר גודל המסיבה הולכת להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תראו אני אחד מהמארגנים והמנהלים ומה ששכחנו להזכיר \זה שחוץ ממסיבת רשת זה יכלול תחרות ופרסים וזה יכלול ברצאות בנושאי מהטובים ביותר וזה יכלול גם תחרות של אז מי שיכול להביא ת הציוד הנדרש שכתוב שם שיביא וזה יכלול גם הגרלות של חלקים והכל.

גם ששכחנו זה שזה יעלה כסף כניסה אני מתאר לעצמי כ80 שקלים כי אל תשכחו צריך לתחזק הכל וצריך שתאכלו וצריך שיהיה פרסים וההגרלה תעלה 10 שקל לכרטיס והזוכה כמובן ייקחחלק ויהיו כמה חלקים שווים למחשב מהחדשים ויהיה גם שוק של מוצרים חדשים של חנויות שונות וכל הכסף הנותר כולו תרומה למעונות של ילדים נזקקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב!!!

לאתרי המחשב שצויינו בהזמנה אין קשר לאירוע!

סה"כ כתוב שהמשתמשים שלהם מהווים את קהילת המחשבים בישראל.

האירוע אינו בחסותם ואין לו שום קשר ישיר אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב!!!

לאתרי המחשב שצויינו בהזמנה אין קשר לאירוע!

סה"כ כתוב שהמשתמשים שלהם מהווים את קהילת המחשבים בישראל.

האירוע אינו בחסותם ואין לו שום קשר ישיר אליהם.

וכתוצאה מכך הינכם צריכים לדעת כי הכניסה תעלה כסף!

אני אישית מעדיף מסיבות קטנות בסדר גודל של עד 15-20 אנשים.

מסיבה גדולה כמו זאת הופכת את האווירה לממש לא נעימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה אבל אתם בכלל קולטים מה אתם עושים?

מצד אחד, אתם מכריזים על מסיבה "ראשונה בתחומה בישראל ללא מטרות רווח" - קישקוש,

יש מספר גופים בארץ שמנהלים מסיבות וקהילות רק למטרות קידום הקהילה הספציפית ולא כל דבר אחר.

מצד שני, אתם תעשו שם אולמי הרצאות ושוק של מוצרים לקנייה.

ז"א - אתם רוצים לתפוס שתי ציפורים במכה אחת.

להזכירכם,

במסיבה רשת האחרונה של לא הייתה רשת ,

מאות שחקנים הגיעו עם מחשביהם הפרטיים כדי לקחת חלק באירוע החגיגי, ובמקום זאת

טיילו להם בין הרצאות - לכן החלק הזה של הטיילת "עבד טוב".

אם , כמו שאתם רוצים לעשות - יהיו שני חלקים, זה פשוט לא יילך.

אולי שכחתם פרט קטן

זוהי ארץ ישראל

קשה לי להאמין ששחקנים יינטשו את מחשביהם האישי, עם ציוד היקפי של אולי מאות שקלים -

כדי ללכת לצפות בהרצאות (אגב, אני מקווה שיהיו רציניות).

אני מציע לכם לשקול מחדש את העסק,

ואם אתם כן מתכוונים לחלק את האירוע למספר חלקים -

את תחום הלאן תגדירו למספר משחקים. אתם פשוט גורמים לגיימרים לבוא לשם בלי כל ידיעה מה ישחקו.

יש משחקים מסויימים שדורשים שופט במהלך המשחק (CS לדוגמא),

צריך שיהיו אנשים שיבינו את העסק - זה נראה כאילו הכל שם מצוץ מהאצבע.

"בואו נעשה לאן נדחוף איזה אחד שבנה מערכת מים על כיסא ונראה מה יהיה"

לא שאני לא רוצה שהמסיבה תתקיים,

ההפך - אני מת על מסיבות .

אבל נדמה כי ההתלהבות שלכם מפליגה מהמציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

first?

ממש לא....אפילו אנחנו עשינו עושים ונעשה לאנים בגדלים חצי תעשייתים...

ולא הבנתי איך עם אתר צולע שכזה ומעט כל כך פרטים,אתם מצפים שיגיעו אנשים....

תנו פרטים לרווחת האנשים,והשקיעו קצת יותר באתר,ופרטו מה יהיה שם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשמה ראשונית.....

זה רק לראות כמה אנשים מעוניינים....

חוץ מזה שהדברים יהיו במקביל...

מי שבא למסיבת סביר להניח שלא יתעניין כל כך בהרצאה על מה המטרה של אובר קלוק.....

ושוב זה רק ראשוני....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנטר צודק,ועדיין לא הבהרתם מה הניסיון שלכם בהפקת מסיבות בקנה מידה שכזה,מה יהיו המשחקים,מה יהיו ההרצאות

מה צריך להביא כל משתתף,כמה תעלה הכניסה....

ככה אי אפשר לארגן לאן,מניסיון,אז תתחילו להזיז ת'עניינים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת חושב שאתם לא מבינים למה אתם נכנסים . למצוא מקום לארגן בו הכל , לארגן גנרטורי חירום ( וזה חשוב , תראו מה קרה ב 3DV ) , לארגן את הרשת , ולא עם סוויטצ'ים שאנשים יביאו מהבית , ובכלל , לסדר הכל , לוקח זמן , ועולה כסף .

חוץ מזה , אתם הולכים בגדול מדי , אתם חסרי ניסיון בכל מה שקשור לארגון מסיבות רשת , ואתם ישר מכריזים על המסיבה הראשונה מסוגה , למרות שכבר היום דברים מעולם ( מסיבת הרשת האחרונה של [ WCG ] , מסיבות הרשת של ILF ושל 3DV ) . מסיבת הרשת היחידה שהייתי בה והלכה חלק , הייתה אחת המסיבות של ILF , מאחר והם דאגו להכל מראש - המקום היה האנגר 11 ( מקום ענקי ) , את הרשת הקימו צוות של אנשים שזאת העבודה שלהם , הייתה שמירה , אוכל , וגיבוי לחשמל .

אני מציע לכם , שאם אתם באמת רציניים בקטע הזה , צרו קשר עם אחד הגופים האלו ( 3DDV או ILF ) , ובקשו מהם לארגן את המסיבה עצמה , תוך כדי שאתם מארגנים את הקהילות בפורומים השונים .

אני בכל זאת נרשמתי , ואני אוכל לעזור בפירסום המסיבה בפורומים של גיימר , ובאתר www.isrwar.net , שהוא "הבית" של קהילת וורקראפט , ובמקרה גם האתר שלי ( :P ) .

בהצלחה בכל מקרה =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאין להם מה לפנות אל 3dv,האנשים משיחה שלי איתם כשהצענו להם לתמוך בלאן שלנו באיזושהי צורה,בלי התחיבויות קודמות,הם פשוט ניסו לקלל אותנו ואיימו עלינו בצורות שונות שלא נקיים אותו,כולל איומים אישיים.

אני לא יודע מה המצב עם ILF,אבל ב-3dv הצוות מורכב מחבורה של אנשים ילדותיים,שלא לומר אפילו לא משכילים במיוחד,אשר כל התנהגותם כוחנית ודורסנית,ולא תורמת בכלל לקידום קהילת הלאנים בישראל..

בתור אדם שנמצא בחבורה הרוצה בטובת קהילת הלאנים,ויש לו ניסיון בארגון לאנים בקני מידה שונים,אני כן מוכן לעזור,ואשמח לתת עצות והארות שונות באם תרצו.

בסך הכל כמו שקניבל ציין מעליי,צריך לארגן ציוד ,שמניסיון הוא מאוד מאוד יקר (דווקא הסוויטצ'ים הם העניין הזול),חשמל שהוא עוד יותר יקר (תבדקו את מחירי חוטים מאריכים,וזכרו שכל אדם צריך גישה לחשמל כמה שיותר קרובה אליו),לבדוק אם המקום שבחרתם (בהנחה שהמקום יכול להכיל את כמות האנשים שרציתם בנוחות) הוא בעל מתח מספיק להחזיק את כמות המחשבים הנ"ל,ואם מדובר בקנה מידה של 100 אנשים פלוס אפילו הייתי מציע לארגן גנרטור חירום,שיגבה את מערכת החשמל,כי נפילת מתח היא הסיוט של כל לאניסט מתחיל,ובמיוחד של המארגנים..

עדיין לא פרסמתם את המשחקים,ואתם צריכים לדאוג לטורנירים רציניים שיתופעלו על ידי שופטים ואנשים באחריותכם על מנת שהמשתתפים לא יוכלו להתלונן על חוסר רמה ורמאות הנפוצה כל כך...

בנוסף תשקיעו יותר באתר שלכם,ותשקיעו אם יש בכיסכם את הפרוטה בקהילה (עדיף להתמקד בקהילת און ליין מסויימת כגון 3 די וי,שבחרה את קהילת הסי אס ובכך מיקדה את קהל היעד שלה וחסכה לעצמה מאמצים פירסומיים שיתפזרו על פני קהילות שונות וכך לא יהיו אפקטיביים)

בנו לעצמכם ערוץ מתופעל ואפילו חלקו הזמנות...

הכי חשוב,זה למשוך את המקצוענים,כלומר את הקלאנים או את אלופי הארץ במשחקים שתבחרו,וזאת תעשו על ידי מתן פרס כספי למקומות הראשונים,כגודל הפרס כך תביאו יותר מקצוענים ויותר אנשים,אשר באים גם בשביל הפרס,או שסתם באים כדי ליראות ולהיראות בחברת שועי הקהילה.

לסיום,אני חושב שקשה לבנות לאן גדול שיצליח על המכה הראשונה,הקהילה בארץ עדיין מאוד לא מודעת ומפותחת,ועדיין מגששים פה לכל הכיוונים לראות מה החבר'ה יאהבו.

צריך להתחיל בקטן,לצבור מוניטין והשפעה,וכך גם לקוחות נאמנים,ממש כמו בבית עסק,וכך מצליחים בעניין.

אם אתה צריך עוד משהו תפנה אליי...ובהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...