ריסטים פתאומיים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריסטים פתאומיים

danny70

Recommended Posts

שלום ,

יש לי במחשב ריסטים פתאומיים זה קורה שמריצים סורק דיסק , או שבמצב שהמחשב מכובה ואז איך שאני מדליק אותו מופיעה הודעת שגיאה

בנוסח כזה 0x00000023 , בהתחלה חשבתי שאולי הזיכרון לא טוב , ובדקתי עם תוכנה לבדיקת אך הזיכרון בסדר .

חיפשתי במקרוסופט איפה שנמצא ידע בסיסי , וקיבלתי המון נושאים הקשורים להודעת השיאה הזאת . כך שזה יכול להיות כל דבר .

משהו יכול למקד את הבעיה אודה לו מאוד על כך .

תודה מראש

דני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אתה מריץ? איזה חומרה? מתי זה התחיל? אחרי שהתקנת חומרה חדשה או תוכנה חדשה?

זה יכול להיות בעיית ספק או התחממות מעבד, אז תיתן קצת יותר פרטים. SCREENSHOT של ההודעה יעזור מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת הפעלה winxp home , זה התחיל לפני חודש בערך , לא התקנתי חומרה חדשה .

יש לי מודם רגיל , כרטיס רשת של 3com מודם adsl פנימי, כרטיס קול של game theater .

כתופיע ההודעה אתן אותה במלואה . ספק החלפתי לפני מ"ס חודשים כך שאני בספק אם זה הספק .

מה שנשאר התחממות יתר של המעבד , וזה גם בספק כי יש לי יחידת טובה של thermalteke

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת הפעלה winxp home , זה התחיל לפני חודש בערך , לא התקנתי חומרה חדשה .

יש לי מודם רגיל , כרטיס רשת של 3com מודם adsl פנימי, כרטיס קול של game theater .

כתופיע ההודעה אתן אותה במלואה . ספק החלפתי לפני מ"ס חודשים כך שאני בספק אם זה הספק .

מה שנשאר התחממות יתר של המעבד , וזה גם בספק כי יש לי יחידת טובה של thermalteke

זה באמת נראה לי רכיב חומרה.

זה ישר עושה לך ריסט שאתה מדליק את המחשב? זה עובר לך פוסט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו מסך כחול הוא אמצעי בית לאתר בעיות שונות במחשב.

בעיקרון ישנם שתי חלקים אותם אתה צריך - האחד - כותרת הבעיה, המופיעה בחלק העליון באותיות Caps.

השני - שרשראות מספרים. דוגמה: (0x00000023 (2325241,23s242,25158s,528319

משהו כזה אני לא זוכר במדויק - אבל בעיקרון ישנם ארבע פרמטרים לכל בעיה והם מופיעים בתוך הסוגריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטלתי את ההפעלה מחדש של המחשב כדי שאוכל לראות בוודאות את הבעיה . אבל לא רשמתי אותה במלואה כמו שאומר Greave

צריך את הנוסח במלאו , נחכה ריסטרט נוסף מה שלא יאחר לבוא . ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת ההודעה .

A PROBLEM HES BBEN DETECTED END WINDWOS HES SHUT DWON TO PREVENT DAMAG TO TO YOUR

COMPUTER

IF THIS FIRST TIME YOU'V THIS STOP ERROR SCREEN , RESTART YOUR COMPUTER .

IF THIS SCREENAPPEARS AGAIN FOLLOW THESE STEPS :

DISABLE OR UNINSTALL ANY ANTI -VIRUS ,DISK DEFRAGMENTATION AND CHECK FOR ANY UPDATED DRIVER .

RUN CHKDSK\F TO CHECK FOR HARD DRIVE CORROPTION AND THEN RESTART YOUR COMPUTER .

TECHNICAL INFOMATION

*** STOP 0X00000023 ( 0X000E0100,0XF8950BF4,0X89508F4,0XF8491040)

FAST FAT.SYS -ADDRESS F8491040.

BASE AT . F847E000,DATESTAMP 3D7E38A

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה רץ להחליף הרד דיסק עשה לי טובה ותוציא את הכרטיס לחלוטין מהמחשב תתפלא שפתאום נפתרה לך הבעיה.

זה בעיה בכרטיס המזו*** אותי זה שיגע המון עד שעליתי על זה גם מישהו אחר בפורום***** גילה את אותה הבעיה.

כרטיס 3 COM . חסכתי לך כמה מאות שקלים אני מאוד מקווה שזה הבעיה אצלך הסיכוי גבוה שכן .בברכה זוהר.

:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוצאתי את כרטיס , דבר מוזר קורה , המחשב עושה ריסטרט איך שהוא מגיע להתחול . וזאת לאחר ביטול הפעלה מחדש בעת שגיאה .

אז זה נראה לי לא כרטיס . והוא לא מראה הודעת שגיאה . ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...