שירות הלקוחות של דל - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירות הלקוחות של דל

amadey

Recommended Posts

הסיפור הוא כזה :

לפני כשנה רכשתי את המסך 2009WA , וכעט התחילו בעיות אייתו (לא קשור לתוכן הדיון).

החלטתי לפנות לדל ישראל על מנת לממש אחריות ונתקלתי בשירות "יוצא דופן" (או שלא תלוי את מי שואלים).

בפנייה הראשונה שלי - סירבו לתת לי שירות כי לא היה לי "מספר הזמנה" (מספר פנימי שלהם?),

הסברתי להם שזאת הפנייה הראשונה שלי ושאין לי "מספר הזמנה" כי לא הזמנתי מהם כלום.

הקראתי להם את כל פרטי המסך (חשבונית\כרטיס עם כל הפרטים)- וכלום, פשוט סירבו לתת לי שירות.

לאחר צעקות על הנציג - שהקשר בינו לבין מקרי בהחלט, -העביר אותי "למוקד טכני" (טכנאי וחצי) וגם שם הייתי צריך לחזור על הכל שוב מהתחלה (בעיה של המסך + פרטים).

נאמר לי שאני אקבל email שבו יהיה פירוט על סדר הפעולות שעלי לעשות\ פרטים שאין לי.

ואכן היום אני מקבל email - 2 שורות באנגלית (אין לי מושג למה) :

"Dir Sir/Madame

For any issue, please call to 1-809-444-688.

Best Regards,

Dell Tech Support"

באותו רגע רציתי לשבור משהוא (והדבר שהיה הכי קרוב אלי - המסך שגם ככה שבור).

התקשרתי שוב לדל - ונחשו מה ? שוב אותו סיפור: מספר הזמנה... ואחרי שנייה ניתוק בפרצוף.

כרגע אני שוב ממתין ל email מדל.

*יש לציין שזהו המספר היחיד שיש לדל - הוא מוקד ללקוחות פרטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להתקשר למקום שקנית ממנו את המסך , ולבקש ממנו שיבקש מהמפיץ שהוא קנה ממנו את המסך את מספר ההזמנה . (זה מספר שמתחיל ב 27 ) - ככה אתה תוכל לקבל שירות.

מנסיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתקשר לחנות אין אפשרות - פשטה את הרגל אבל יש חשבונית קנייה\חשבונית מס + פרטי המסך! (פנדה)

בגלל השיטה המטומטמת של לעבוד לפי מספר הזמנה כשהם יכול לעשות צעד וחצי ולמצוא את המסך לפי ה S\N&P\N-אני נשאר בלי אחריות?

חבל דווקא אהבתי את המוצרים של - אבל לא משנה עד כמה הם יהיו טובים - לא מתקרב אליהם וממליץ לאחרים לחושב טוב טוב לפני קנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי אותו דבר, היו לי המון מספרים (כולל מספר סידורי של המחשב, למען השם)

אבל הם לא הסכימו לעזור לי וזה הסתכם ב"בואי אני אעביר אותך ל...." ואז התנתק

שהתקשרתי אחר כך לא ענו באף שלוחה

קצת מזכיר לי את הפרסומת הזו של טפחות: http://www.pc.co.il/?p=91508#comment-15064

זה הלך בערך ככה

בסוף הלכתי למעבדה פרטית ושילמתי על התיקון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...