• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת לשמור על שם או כינוי קבועים, להשתתף בקהילת הפורומים שלנו ולהנות מהגרלות ומבצעים בלעדיים לחברי האתר.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

slomi

גלקסי 2 נכבה מעצמו כמה פעמים ביום

6 תגובות בדיון זה

המכשיר נקנה בערך לפני שלושה שבועות והוא חדש לגמרי , לא הוחלף לו רום ולא עבר רוט .

הוא נכבה בערך שלוש פעמים ביום , זה יכול ליהות קשור לסים של מובייל (זה התחיל מאז שעברתי אליהם) או שזאת בעיה בטלפון וכדאי לי לפנות לחנות ?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מאיפה קנית אותו?

אם הוא באחריות, אני הייתי רץ לממש אותה.

עריכה:

אחרי שראיתי את הת'רד על ההוא שנכבה לו המכשיר גם בהוט, אני הייתי מכניס סים של חברה אחרת ובודק אם העניין חוזר על עצמו, ואם זה קורה גם עם סים אחר אז רץ למממש אחריות.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

המשיר נקנה ב"עולם הקולנוע" שהיה להם עליו ומכרו אותו ב2000 ש"ח.

אני מעדיף לא להחליף כי הבנתי שזה מבטל אחריות ואין לי סים של חברה אחרת שאני יכול להסתובב איתו יום שלם.

כאשר אני מוציא את הסים מהמכשיר הוא נכבה ונדלק מחדש , יכול ליהות שלפעמים יש בעיות עם החיבור או משהו כזה (למרות שהקליטה והגלישה עובדים נהדר) ?

או שאני יצתרך לנסות להסתובב עם המכשיר יום שלם בלי סים כדי לראות מה הבעיה ?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום, האם נסית סים של חברה אחרת? הסתדר לך?

גם אני עם אותה בעיה...מכשיר בין יומיים...

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום,אני עם 2 בן חודשיים ,חווה כאלו בעיות מהיום הראשון,גם לאחר עדכון גרסאות... אני בהוט מובייל עם מכשיר שנקנה בעולם הקולנוע,האם למישהו הצעה לפתרון \או שמישהו כאן פתר את זה בצורה כלשהי ויוכל לספר לי? אני אשמח...

תודה מראש!

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• חדשות אחרונות

• תגובות חדשות בפורומים

• נתקע באותו מקום ועכשיו הוא מבקש להכניס דיסק כאילו כן הוא לא מוצא מערכת הפעלה לדעתך זה יכול להיות שהכונן הקשיח מת? יש לי אותו קרוב ל 7-8 שנים. בלי הרבה יידע הסקתי שזאת הבעיה ותכננתי לקנות כונן קשיח חדש אבל אני מפחד שאני טועה וזה אולי בעיה אחרת אגב ניסיתי להכניס גם דיסק ווינדוס ועשיתי שהווינדוס יקלוט קודם את הכונן דיסק וגם זה לא עובד לי - פשוט נתקע על המסך השחור כמו בתמונה
    • נתקע באותו מקום ועכשיו הוא מבקש להכניס דיסק כאילו כן הוא לא מוצא מערכת הפעלה לדעתך זה יכול להיות שהכונן הקשיח מת? יש לי אותו קרוב ל 7-8 שנים. בלי הרבה יידע הסקתי שזאת הבעיה ותכננתי לקנות כונן קשיח חדש אבל אני מפחד שאני טועה וזה אולי בעיה אחרת אגב ניסיתי להכניס גם דיסק ווינדוס ועשיתי שהווינדוס יקלוט קודם את הכונן דיסק וגם זה לא עובד לי - פשוט נתקע על המסך השחור כמו בתמונה
    • שלום,   אני רוצה לרכוש מחשב נייד עבור משחקים אני מתלבט בין שתי חברות ASUS 1700$ Alienware 1950$ האם מישהו רכש אחד מהמחשבים הללו? האם אחת טובה יותר מהשניה? כמו כן עד כמה כדי לי להשקיע בשיפור המעבד? למעבד  i7-6820HK  האם כדאי לי להשקיע עוד 250 דולר ולקנות את המחשב של alienware?   ASUS:  Operating system: Windows 10 (64 bit)

Display: 15.6" FHD (1920*1080) hardware G-SYNC 160° View-Angle

Processor: Intel Quad-Core i7-6700HQ 2.6 GHz (Turbo to 3.5 GHz)

Graphics: NVIDIA Geforce GTX1070, 8GB GDDR5 G-SYNC

Memory: 16GB DDR4

Storage: 256GB M.2 SATA3 SSD + 1TB (7200 RPM)

Optical storage: No Optical Drive

Webcam1.2MP HD Camera

Keyboard: Illuminated Chiclet

Wireless Data Network: 802.11 ac 2x2;Bluetooth 4.1

Side I/O Ports:

- 3x USB 3.0, 
      - 1x USB3.1 Type C (gen 2), 
      - 1x Headphone-out & Audio-in Combo Jack, 
      - 1x RJ45 LAN Jack for LAN insert, 
      - 1x HDMI, 
      - 1x mini Display Port

Card Reader: SD

Battery: 62WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion Polymer Battery Pack

Dimensions: 15.4" x 10.5" x 0.94"

Weight: 4.8 lbs     Alienware: Alienware 15 R3   Alienware 15 R3 Alienware 15 R3 Video Card NVIDIA® GeForce® GTX 1070 with 8GB GDDR5 Processor Intel® Core™ i7-6820HK (Quad-Core, 8MB Cache, Dynamically Overclocked up to 4.1GHz ) Operating System Windows 10 Home 64bit English Display 15.6 inch FHD (1920 x 1080) IPS Anti-Glare 300-nits Display Memory 8GB DDR4 at 2400MHz (1x8GB) Hard Drive 1TB 7200RPM SATA 6Gb/s Wireless Killer 1435 802.11ac 2x2 WiFi and Bluetooth 4.1 Primary Battery Lithium Ion (99 Wh) Battery Operating System Recovery Options No OS Recovery Disc Included Keyboard English Backlit Keyboard, powered by AlienFX Cable US Power Cord AC Adapter Alienware 240W AC Adapter Retail Software Dell.com Order Documentation/Disks Safety/Environment and Regulatory Guide (English/French) Packing Label Dell.com Order Non-microsoft Application Software Additional Software Packaging Alienware 15 R3 Shipping Material Systems Management Skylake Driver Placemat Placemat Driver N1435 & N1535 wireless Driver FGA Module No FGA Support 1 Year Hardware Service with Onsite/In-Home Service After Remote Diagnosis Microsoft Office Productivity Software – Word, Excel, Powerpoint & more Microsoft Office 30 Day Trial Security Software No Anti-virus Requested Processor Label Intel® Core™ i7 Label תודה מראש, ניר
    • אני מחפש המלצה למוצר ספציפי עדיפות לפחות ל2 כניסות USB ואם יש אפשרות לusb 3 מה טוב. הכניסה כמובן HDMI, אשמח גם לקבל המלצה לשלט או air mouse בשביל לשלוט על המכשיר. תודה רבה Sent from my A0001 using Tapatalk