• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת לשמור על שם או כינוי קבועים, להשתתף בקהילת הפורומים שלנו ולהנות מהגרלות ומבצעים בלעדיים לחברי האתר.

slomi

גלקסי 2 נכבה מעצמו כמה פעמים ביום

6 תגובות בדיון זה

המכשיר נקנה בערך לפני שלושה שבועות והוא חדש לגמרי , לא הוחלף לו רום ולא עבר רוט .

הוא נכבה בערך שלוש פעמים ביום , זה יכול ליהות קשור לסים של מובייל (זה התחיל מאז שעברתי אליהם) או שזאת בעיה בטלפון וכדאי לי לפנות לחנות ?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מאיפה קנית אותו?

אם הוא באחריות, אני הייתי רץ לממש אותה.

עריכה:

אחרי שראיתי את הת'רד על ההוא שנכבה לו המכשיר גם בהוט, אני הייתי מכניס סים של חברה אחרת ובודק אם העניין חוזר על עצמו, ואם זה קורה גם עם סים אחר אז רץ למממש אחריות.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

המשיר נקנה ב"עולם הקולנוע" שהיה להם עליו ומכרו אותו ב2000 ש"ח.

אני מעדיף לא להחליף כי הבנתי שזה מבטל אחריות ואין לי סים של חברה אחרת שאני יכול להסתובב איתו יום שלם.

כאשר אני מוציא את הסים מהמכשיר הוא נכבה ונדלק מחדש , יכול ליהות שלפעמים יש בעיות עם החיבור או משהו כזה (למרות שהקליטה והגלישה עובדים נהדר) ?

או שאני יצתרך לנסות להסתובב עם המכשיר יום שלם בלי סים כדי לראות מה הבעיה ?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום, האם נסית סים של חברה אחרת? הסתדר לך?

גם אני עם אותה בעיה...מכשיר בין יומיים...

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום,אני עם 2 בן חודשיים ,חווה כאלו בעיות מהיום הראשון,גם לאחר עדכון גרסאות... אני בהוט מובייל עם מכשיר שנקנה בעולם הקולנוע,האם למישהו הצעה לפתרון \או שמישהו כאן פתר את זה בצורה כלשהי ויוכל לספר לי? אני אשמח...

תודה מראש!

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר