בעיה עם צורב - לא קורא דיסקים לצריבה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם צורב - לא קורא דיסקים לצריבה

Matrix-Hacker

Recommended Posts

הצורב שלי הוא Benq 40X12X48 בזמן האחרון הוא לא צורב לי דיסקים . אני מכניס דיסקים ריקים והוא לא מזהה אותם

זאת אומרת שאני מנסה לצרוב התוכנה ( Nero burning rom ) רושמת שאין דיסק וצריך להכניס דיסק אבל יש בתוך

הכונן דיסק ניסיתי להכניס דיסק אחר ( שני הדיסקים מחבילה חדשה ) ושוב התוכנה רושמת שאין דיסק בכונן . שמתי בכונן

דיסק ניקוי שבזמן שהוא פועל הוא משמיע שירים את הדיסק הזה הצורב כן קרא ואפילו ניגן את השירים השארתי את הדיסק

שם שעה ~ ואחרי זה שוב ניסיתי לשים דיסקים ולצרוב ועדיין הוא לא מזהה את הדיסקים ורושם שצריך להכניס דיסק . לקחתי

2 דיסקים מחבר כדי לבדוק אם הבעיה היא בדיסקים אבל גם אותם הוא לא זיהה . היו 2 פעמים שהצורב זיהה שיש דיסק והתחיל

לצרוב אבל בשני הפעמים הוא הגיע רק ל 4% ואז רשם שהצריבה נכשלה אז רציתי לשאול מה לדעתכם הבעיה ? האם הצורב

שלי הלך ? כמה כבלים אמורים להיות מחוברים לו ? כרגע מחוברים אליו כבל אחד של נתונים ואחד מהספק כוח צריך להיות מחוברים

אליו עוד סוגי כבלים ? למשל אחד כזה ממש דק שמתחבר ללוח אם כמו שאחד כזה מחובר לכונן דיסקים שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל שהצורב יעבוד צריך לחבר אליו רק כבר ATA וכבל מהספק. בשביל לשמוע שירים מדיסקים של AUDIO צריך לחבר אותו גם לכרטיס כל אבל זה בכלל לא משפיע על הצריבה.

אם הצורב שלך לא מזהה את הדיסקים לצריבה כמו שצריך וגם דיסק ניקוי לא עוזר אז הוא כניראה דפוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EranMor

אבל אם הוא קורא דיסקים רגילים ( למשל הדיסק ניקוי ) אז זה לא אומר שהוא בסדר ?

drBozo

ניסיתי עם תוכנת הצריבה המובנית של ( אם זה נחשב בכלל ... ) אני ינסה להפעיל את הצורב ממחשב אחר

ואני יבדוק אם הוא עובד אם לא אני מניח שאני צריך אחד חדש לא ? נגיד שכן האם דגמי ה Lite-on טובים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EranMor

אבל אם הוא קורא דיסקים רגילים ( למשל הדיסק ניקוי ) אז זה לא אומר שהוא בסדר ?

בכלל לא.

אם יש לך צורב שלא מזהה דיסקים לצריבה אבל מזהה דיסקים רגילים, אז יש לך כונן דפוק.

ניסית כמה דיסקים ריקים חדשים ומחברות שונות והצורב בכלל לא זיהה אותה וניסית לנקות עם דיסק ניקוי. זה לא עוזר אז כניראה שהוא פשוט דפוק.

אתה יכול לנסות לשנות את ההגדרות של הצורב במנהל ההתקנים... אולי זה יצליח לעזור לך איכשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצורב הלך מה שקורה זה שהעין נחלשה והיא רק מסוגלת לקרוא דיסקים . לצרוב אין הצורב מסוגל פה לא יעזור שום ניקוי מנסיון ממש אחריות או קנה ליטאון חדש או .

ובכללית בנקו צורבים ח** היה לחבר שלי התקלקל אחרי חצי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...