חוצפה של הוט - חוסמים ערוץ טורקי שמשדר משחקי אליפות אירופה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוצפה של הוט - חוסמים ערוץ טורקי שמשדר משחקי אליפות אירופה

Zeus710

Recommended Posts

השאלה היא מי ירים את הכפפה.

זכויות השידור עולות כמה מיליונים וצריך להרוויח מזה. אין לי נתונים אבל צריך לבדוק כמה בדיוק עולה לרכוש את זכויות השידור, העסקת

צוותי שידור, אולפנים וכו וכו ולראות מה פוטנציאל הרכישה עבור כל מחיר שיווק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

OMRIJ, אבל ה 219 שח, הולכים ישירות אליהם. וזה מוגזם בכל קנה מידה, יחסית לתמורה שאנו מקבלים.

אם היתה חבילת בסיס של 70-80 שח, אז אולי זה היה לגיטימי שיגבו כך על המשחקים. האשמה היא על , לא על צ'רלטון.

חזירים קפיטליסטים.

בדיוק כך. ואת זה אומר קפיטליסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ, אבל ה 219 שח, הולכים ישירות אליהם. וזה מוגזם בכל קנה מידה, יחסית לתמורה שאנו מקבלים.

אם היתה חבילת בסיס של 70-80 שח, אז אולי זה היה לגיטימי שיגבו כך על המשחקים. האשמה היא על , לא על צ'רלטון.

בדיוק כך. ואת זה אומר קפיטליסט.

אני לא מצדיק את המחיר שמשלמים להוט/יס

אבל המחיר על ערוצים 1 וזפורט 2 ברובו המוחלט שייך לצ'רלטון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 מילים:

צלחת

לווין

פרטית

קצת מודעות צרכנית לא תזיק במקום לשבת ולקטר על שירות עלוב של חברה X במקום לגשת לאלטרנטיבות הרבה יותר טובות.

גם ככה אין מה לראות בטלויזיה בשאר השנה. את המעט סדרות שאני רואה אני מוריד באינטרנט (אין חוק בארץ שאוסר את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קולט כמה כסף הם שודדים מהלקוחות שלהם, הפיראטים שודדי הקריביים האלה?

החבילה הכי בסיסית עולה 219 ש"ח.

תוסיף לזה 65 ש"ח לחבילת הספורט, אבל זה לא מספיק - יש 13 משחקים שצריך לשלם עבורם עוד 5 ש"ח פר משחק (!!!) כלומר עוד 65 ש"ח נוספים!

סה"כ 219 + 65 + 65 = 349 ש"ח במינימום של המינימום בשביל לראות בישראל את משחקי היורו.

חזירים קפיטליסטים.

לא נכון. 65 ש"ח כדי לקנות את הערוצים (ספורט 1, 2, 1HD) וזה כולל בתוכם את 13 המשחקים. אם אתה רוצה לראות את המשחקים בנפרד, מבלי לקנות את החבילה, 5 שקל למשחק.

עם זאת, מסכים לחלוטין אם המשפט האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון. 65 ש"ח כדי לקנות את הערוצים (ספורט 1, 2, 1HD) וזה כולל בתוכם את 13 המשחקים. אם אתה רוצה לראות את המשחקים בנפרד, מבלי לקנות את החבילה, 5 שקל למשחק.

אתה טועה, לפחות לפי מה שכתוב ב-ynet.

ייתכן שהכתבה ב-ynet מטעה, אבל את מה שכתוב בה אפשר להבין רק בצורה אחת:

מחיר חבילה הכוללת את הערוצים האלה עומד על 64.90 שקל ב-HOT או ב-yes. אולם, 13 ממשחקי היורו אינם פתוחים לצפייה במסגרת החבילה ומי שמעוניין בצפייה בהם נדרש לשלם 5 שקלים פר משחק.

הדגשתי את החלקים הרלוונטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא יודע, במסגרת היורו יש יותר מ-13 משחקים.

חבילת הספורט עולה 65 ש"ח וכוללת חלק מהמשחקים, חוץ מאותם 13 שהם לא קיימים במסגרת החבילה ועליהם יש תשלום נוסף, נפרד, של 5 ש"ח למשחק.

ייתכן שאפשר לשלם עליהם גם בלי החבילה הבסיסית, ואז בעצם לשלם רק עליהם ולראות רק אותם (אבל זה עדין רק 13 ולא כל שאר המשחקים), לא יודע. זה לא מצויין בכתבה.

אבל בכל מקרה מי שמעוניין לצפות בכל המשחקים צריך לשלם גם 65 ש"ח על החבילה וגם 65 שהם 13 כפול 5 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...