חוצפה של הוט - חוסמים ערוץ טורקי שמשדר משחקי אליפות אירופה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוצפה של הוט - חוסמים ערוץ טורקי שמשדר משחקי אליפות אירופה

Zeus710

Recommended Posts

לעניין "הפיצוי" מה המחיר של הערוץ התורכי (1 מתוך כ100? ערוצים בחבילת הבסיס) שנחסם לשעה וחצי (מתוך 720 בחודש)

20 אגורות? :P

אתה בכיוון.... הערך הוא פחות מאגורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העניין הוא שהוא הכריע בעניין החוקיות של העניין

לעניין "הפיצוי" מה המחיר של הערוץ התורכי (1 מתוך כ100? ערוצים בחבילת הבסיס) שנחסם לשעה וחצי (מתוך 720 בחודש)

20 אגורות? :P

אז גם כנראה צריכים לפצות אתאיסתים/לא יהודים/מכחישי שואה על החשכת ערוצים ביום הכיפורים/שואה וכו'

ביום הכיפורים/שואה מכחישים רק ערוצים ישראלים כולל ערוצים של כבלים. שאר ערוצים לועזיים פתוחים ומחשיכי שואה יכולים בכייף לצפות בהם. זה לא מזיז לאף אחד כל עוד זה לא מתנגד לרווחים גדולים של טייקונים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי עד הסוף העניין של זכויות שידור - אם הערוץ התורכי משדר את המשחק, אזי אני מניח שיש לו את הזכויות לכך. כמו כן, אם הערוץ בחבילת הבסיס של , אני גם מניח שכל אחד עם צלחת לווין פרטית יכול לקלוט אותו בחינם ובאופן חוקי.

למה לקוח שמשלם להוט במקום להשקיע בצלחת לווין פרטית, לא יכול לצפות בשידור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אם הערוץ משדר לווינית, יכול להיות שהמשחק חסום גם בו בזמן השידור.

וגם אם לא, אין להם מה לעשות נגד משתמשי הצלחת לווין, אם הערוץ משדר פתוח בלווין. (לא חינם, פתוח. יש הבדל) בזמן שיש להם הרבה מה לעשות נגד חברה כמו .

דבר נוסף, הערוץ התורכי כנראה קיבל את הזכויות לשדר בטורקיה - לא בכל העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביום הכיפורים/שואה מכחישים רק ערוצים ישראלים כולל ערוצים של כבלים. שאר ערוצים לועזיים פתוחים ומחשיכי שואה יכולים בכייף לצפות בהם. זה לא מזיז לאף אחד כל עוד זה לא מתנגד לרווחים גדולים של טייקונים ;)

הוט למשל מחשיכים את הVOD שאתה משלם עליו כסף נפרד

בקיצור, אין מה לעשות חוץ מלהשקיע כמה שקלים פעם בשנתיים (יורו/מונדיאל) וליהנות (ואפילו בHD :) )

או לראות בסטרימינג ברשת ולהתעצבן, זאת גם אופציה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטרנט חופשי זה הדבר היחידי שיכול לשחרר את הציבור משליטה מוחלטת של עושקי ציבור.

כמו בקר במכלאה מובלים לשחיטה, חברות מסחריות ואירגונים בעלי כוח פוליטי עושות בציבור כרצונן מתוך בצע כסף.

רמזור אדום רמזור ירוק כבישי אגרה.

מערכת נתיבים להזרמת כספים, מחוברת ישירות לוורידי החיים.

להצר את צעדם לטעון לעומסים ולדרוש כספים כשירות לציבור.

ולקרוא לזה זכויות, חופש, ועושר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בארץ 16 שנה ורואה עד כמה השתנת. לא תפסתי אווירה של שנות ה50-60-70 או אפילו 80, כאשר היו עניים אבל הייתה אווירה של חברות בארץ.

מה שקורה עכשיו זה פשוט זוועה. יש לאנשים רק שקלים (או דולרים, יורו, יין) מול העיניים ולא רואים בן אדם ממטר. אני זוכר שעד למונדיאל האחרון המדינה לא אישרה זכויות בלעדיות לשידורים בארץ לערוץ אחד פרטי בתשלום. תמיד היו שידורים של ארוץ 1, ארוץ 2 ואחר כך ארוץ 10 יחד של כל המשחקים בחינם. מה שקורה היום זה פשוט בזיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אם הערוץ משדר לווינית, יכול להיות שהמשחק חסום גם בו בזמן השידור.

וגם אם לא, אין להם מה לעשות נגד משתמשי הצלחת לווין, אם הערוץ משדר פתוח בלווין. (לא חינם, פתוח. יש הבדל) בזמן שיש להם הרבה מה לעשות נגד חברה כמו .

דבר נוסף, הערוץ התורכי כנראה קיבל את הזכויות לשדר בטורקיה - לא בכל העולם.

אם הערוץ משדר פתוח בלווין (במה זה שונה מהותית מחינם באופן חוקי?), זה אומר שהוא קיבל את הזכויות מאופ"א לעשות כן (יהיה הגוף שמוכר את זכויות שידורי היורו אשר יהיה)

מה שאני לא מבין, הוא איך גוף כמו צ'רלטון בא ואומר שהזכויות הן שלו באופן בלעדי? אם הם לא היו קונים את זכויות השידור בארץ, גם אז היו מחשיכים בהוט את הערוצים המשדרים את המשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת, ערוץ 9 ו-10 קונים את הזכויות מצ'רלטון. לצ'רלטון יש זכויות בלעדיות על השידור בארץ ולכן רק הוא, או כל מי שקיבל זיכיון ממנו, יכול לשדר בארץ. ערוץ TRT או איך שלא קוראים לו קיבל את הזכויות בטורקיה. לכן אין בושה בזה.

באשר לנושא של השידור בערוצים בתשלום גבוה מאוד - גם אני שונא את זה, אבל זה מקובל מאוד בכל העולם, לא רק בארץ. במידה מסוימת תגיד תודה שיש לך כל כך הרבה משחקים יחסית בערוץ פתוח, יש לא מעט מדינות ששם גם את זה אין. תאשים בזה את הפיטליזם החזירי אבל העסק הזה של זכויות השידור מאוד יקר ומישהו צריך לשלם את זה. אתה מקבל את כל שלבי הנוק אאוט+משחק אחד ביום חינם, זה מה שהיית מקבל בכל מקרה, את המשחקים שלא היית מקבל היום תוכל לראות בצ'רלטון (או בכל חברה אחרת שרכשה את זכויות השידור בארץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הערוץ משדר פתוח בלווין (במה זה שונה מהותית מחינם באופן חוקי?),

זה שונה בכך שב-פתוח הכוונה היא, שהם נתנו רשיון לשידור בלווין, או שמשדרים בעצמם. וזה שזה פתוח לא אומר שהם ויתרו על שאר הזכויות שלהם. (כמו לחתום הסכמים עם חברות כבלים מסחריות על תנאי השידור)

זה אומר שהוא קיבל את הזכויות מאופ"א לעשות כן (יהיה הגוף שמוכר את זכויות שידורי היורו אשר יהיה)

לא בהכרח. אופ"א יכולה להרשות שידור בלווין פתוח אך לאסור שידור אצל חברות מסחריות - חברות כבלים או חברות לווין סגור.

כי רוב רובם של הצופים בישראל ובאירופה, משתמשים בשירות TV בתשלום של חברות כבלים ולווין מסחריות. ולכן הפגיעה היא קטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז גם כנראה צריכים לפצות אתאיסתים/לא יהודים/מכחישי שואה על החשכת ערוצים ביום הכיפורים/שואה וכו'

נכון מאוד.

זה שהוט/יס מחשיכים ערוצים (גם כאלה שבכלל לא קשורים אליהם, או גם כאלה שהם אוטומטיים לחלוטין כמו ערוץ ה-VOD) ביום כיפור - זו חוצפה ובושה וכלימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...