לא יודע מה לעשות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא יודע מה לעשות

Karoni

Recommended Posts

קניתי מחשב חדש לפני כמה חודשים הנה הפרטים ואז הבעיה

לוח אם :ATHALON AMD

מעבד: 1.8

כרטיס מסך: REDON 9200

זיכרון : 512 RAM

עכשיו הבעיה היא שזה כל פעם נתקע לי המחשב וזה ממש מעצבן אותי למששל התנקנתי C&C:GENERALS וזה כל פעם נתקע לי

או למשל התקנתי לאחי הארי פוטר וחדר הסודות וזה גם כל פעם נתקע למישהו אולי יש דרך לתקן את הבעיה או איזו שהיא תגובה

תודה על ההקשבה

Kar

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הערה אני דיי חדש פה :)

התקנתי את כל הדריברים הדרושים וגם ניסיתי להתקין משחקים מהתחלה חבר שלי לפני זה אמר לי שזה בגלל שהלוח אם של

AMD לוקח הרבה חשמל ומתחמם מהר ואז שהוא מגיע לנקודה כלשהיא המחשב מתחיל מחדש אולי זה זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא לפורום :)

כדאי שתקרא את חוקי הפורום אם כבר אתה פה.

בקשר לבעיה, אם המחשב שלך מתחמם יתר על המידה אז זאת בהחלט יכולה להיות הסיבה לתקיעות האלה

תבדוק עם תוכנה כלשהי מה הטמפרטורה של המעבד והצ'יפסט. בטח קיבלת תוכנה כזאת בדיסק של הלוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העצה עם כבר מדברים על תוכנות לבדיקת טמפ' יש לך אולי אחת טובה ואם זאת נגיד כן הגעיה איך אני יכול לפתור אותה אולי עוד מאווררים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארחי שהשתמשתי קצת בתוכנה אני חושב שזה לא זה הפעלתי משחק וראיתי כל הזמן כמה הייתה הטמפ' והיא הייתה 36 ואז המשחק נתקע אולי יש משהו יותר טוב לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שהטמפ' שראית היא של המעבד ולא של הלוח? המחשב בודק את הטמפ' של שניהם. רק בשביל להיות בטוח, בדוק שוב.

אם המחשב נתקע לך אך ורק במשחקים שכוללים גרפיקה תלת מימדית יכול להיות שיש לך בעיה עם ה (התוכנה של וינדוס שאחראית לגרפיקה).

כנס לתפריט start (התחל) ובחר run (אין לי מושג איך קוראים לזה בעברית) שם תרשום "dxdiag" זו תוכנת הבדיקה של - תריץ את כל המבחנים ותראה אם יש מבחן שתוקע את המחשב.

זו יכולה גם להיות בעית חומרה כמו או כרטיס המסך, כלומר, כדי לבדוק צריך לנסות לחבר כרטיס מסך אחר ו/או אחרים ולראות אם הבעיה מסתדרת.

אם המחשב שלך עדיין באחריות, דבר עם החנות שמכרה לך אותו, תגיד שהמחשב שלך נתקע כשאתה מפעיל תוכנות עם גרפיקה ופסלת את האפשרות של בעית תוכנה (אחרי שתבדוק שזו באמת לא בעיית תוכנה), ותדרוש שיינסו לסדר את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...