התייעלות במשרד. - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעלות במשרד.

erezs

Recommended Posts

שלום,

אני אסביר את ה - Setup הנוכחי ואשמח לעזרה איך לייעל הכול , כי אני יודע שכרגע המצב לא תקין.

אני אתחיל מזה שאומר שמותקן שרת ועליו יש SBS 2003 .

משרד הייטק המונה 8 אנשים , כולם מתעסקים עם קוד.

מחשבים מחוברים אחד לשני בWorkgroup.

יש 2 חלקים לשירות הדואר שלנו:

1 - הדואר נשלח למייל של ספקית דואר (תיבה של 10 מגה) ולכן מוגדר בOUTLOOK למשוך את המייל ולהעביר אותו לשרת EXCHANGE.

2 - המקום בEXCHANGE לא מוגבל, ולכן אנחנו מסתכלים על המיילים דרך ה - EXCHANGE.

כלומר , הEXCHANGE לא שולח ולא מקבל מיילים אלא רק מאחסן את המיילים כדי שלא תהיה הגבלת מקום.

מצב זה גורם לנו בעיה לראות את המיילים מחוץ למשרד , למשל בפלאפונים(כולם עם smart phone) , או אפילו בבית דרך web.

בנוסף יש על הSBS תיקיות מידע עם הרבה קבצים ודברים שכולם צריכים לגשת אליהם (בסביבות ה600 GB של מידע).

כמו כן , אני מעוניין שיהיה לנו repository של הקוד עם גרסאות אחורה של לקוחות, כלומר שכל עובד יוכל לגשת לשם ולראות אחורה ואת השינוים + לעדכן ולשנות כדי שכולם יראו.

בנוסף , אני מעוניין ליצור כדי שנוכל להכנס לעבוד על המחשבים במשרד לא דרך LOGMEIN (כפי שאנחנו עושים כיום).

כפי שאתם רואים , יש הרבה מה לעשות ואני לא כך יודע איך להתחיל.

אשמח להכוונה !

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש לך מספר בעיות,

נתחיל בכך שמה שאתה מספר זועק - "אבטחת מידע". בעצם חוסר אבטחת מידע. אתה מבין שאם יגנבו לכם את הקוד אתם יכולים פשוט ללכת הביתה נכון?

אני במקומכם הייתי משקיע קצת כסף ולוקח יועץ.

בגדול אתם צריכים להפוך את השרת לDC, שישמש כשרת קבצים וניהול קוד, לא משנה באיזה מערכת תעשו זאת הכול צריך להיות על מחשב מרכזי ומוגן.

דואר וכו הייתי מעביר לענן, 365 למשל יתן לכם פתרון מצוין במחיר זעום. בטוח שזה הרבה יותר מאובטח מהפתרון הנוכחי, וכן, תהיה גישה מכל מקום בצורה מאובטחת.

להחזיק שרת exchange בשביל 8 משתמשים נשמע לי בזבוז. יכול להיות שבסוף תחסכו כאן כסף ותשפרו את השירותים שאתם מקבלים ואת אבטחת המידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

שחכתי לצייין שאנחנו יושבים מאחורי s-box של צ'קפוינט.

בדקתי את העניין של הoffice 365 ומצאתי אצ הפתרון יחסית לא נוח , אולי כן עדיף לנסות לכנפג את הsbs הנוכחי?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, פרט מאוד מאוד חשוב, לא הזכרת באיזה שרת מדובר.

מה הדגם? החומרה?

בגדול אני מחזק את דבריו של Gilad Broun.

אתם לא צריכים לשבור את הראש שלכם עם Exchange אצלכם במשרד. אל תשכח שגם Exchange צריך לפעמים גם לנטר וגם לגבות באופן קבוע.

Office 365 יתן לכם יופי של מענה.

מעבר לExchange Online שבא עם ממשק ניהול נוח, אתה גם מקבל SharePoint Online שיתן לכם לעבוד עם Workflows וגם בעזרת קיסטום קל, יאפשר לכם ארכיון של גירסאות קוד.

את הSBS תשאיר כשרת קבצים, וDC.

תלויי בappliance של צ'ק פוינט שיש לכם, אני חושב שיש לכם את האפשרות Remote access .

אם אין, אתה יכול לנסות למכור את הsbox ולקנות appliance אחר שיאפשר לכם Remote access.

אולי יש כאלה שימליצו לך לעבוד עם הRRAS בSBS, אני אישית לא סובל אותו והוא גם מאוד לא מאובטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...