גישה למידע בדיסק לא מפורמט בW7 האם אפשרי? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גישה למידע בדיסק לא מפורמט בW7 האם אפשרי?

LoopXXX

Recommended Posts

אז ככה פירמטתי את המשחב והתקנתי הכל על ו- D נשאר מחולק למחיצה הרגילה פלוס חלק שהמערכת עשתה SYSTEM RESERVED.

חשבתי ניסיתי לאחד מחיצות שיהיה D גדול יותר בעזרת הכלי המובנה של WIN7 ויצא שמחקתי את ה PATHS וכניראה את FILE SYSTEM. :kopfpatsch::bash:

עכשיו כשאני מנסה להיכנס ל- D הוא מבקש פירמוט מה שאני לא יכול לעשות אחרת ימחק לי את כל המידע שאני מבקש לגשת אליו ולשמר אותו.

במיקרה הזה האם "פורמט מהיר" יעזור לי? אם לא האם יש בכלל דרך לגשת למחיצה/ כונן בעזרת תוכנה כל דבר אחר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כתוב ב-FILESYSTEM של המחיצה כשאתה רואה במאפיינים?

RAW?

כלום.

partii.jpg

אקרוניס יש תוכנה שיכולה לתקן דבר כזה, חפש אותה, אני פשוט לא זוכר את השם...

משו בסגנון acronis disk recovery בטח

מעניין איך היא עושה את זה? הרי כביכול נמחק כל המיפוי של מידע... קרה לך פעם מיקרה דומה והשתמשת בתוכנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כבר ביצעתי את זה בעבר... ושומדבר לא נמחק, מערכת הקבצים כולל הקבצים עדיין על הדיסק, מה שהשתנה זה אזור כלשהוא שמשמש לזיהוי, בעצם נותן מידע על איזו מערכת קבצים קיימת... ניתן להחזיר את זה חזרה.

אפעם אין הבטחה של 100% במקרים כאלו, אבל תנסה, מה כבר יש לך להפסיד.

חוצמזה יכולת לעשות חיפוש בגוגל ולמצוא את התשובה בשנייה, לא יודע למה פתחת דיון בכלל, חפש: recover deleted partition ותראה כמה תוצאות ופתרונות יש לך.

בהצלחה, ופעם הבאה, נסה .

אגב, התמונה שצירפת מוזרה... בכללי D כבר לא קיימת ולא אמורה להופיע שם, שטח לא מוקצה לא אמור להופיע כלל, לכן הD שאתה רואה שם זו לא המחיצה המחוקה אלא סתם שטות של , אל תנסה לשנות אותה בצורה כלשהיא כי אתה יכול רק לעשות גרוע יותר.

חפש תוכנה שתעזור לך, עדיף BOOTABLE, משהוא לא בסביבת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם קצת הייתי בפניקה, על הדיסק כי מחיצה D משמת בתור גיבוי של רוב הדברים ככה שאני לא נוגע בו. פתחתי פה דיון כי חשבתי שלאנשים יש כבר ניסיון עם תוכנה טובה שתעשה את העבודה. ה- ACRONIS יכולה לא יעילה עבור שיחזור לאחר פורמט משום מה.

מה שכן הצלחתי לשחזר את רוב הקבצים אבל קבצי טקסט פשוטים ממוחזרים עם ג'יבריש וחלק מהתמונות פשוט בלתי ניתנות להצגה משום מה... הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...