תקלה - חושד בלוח - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה - חושד בלוח

yz101

Recommended Posts

יש לי מערכת עם לוח מבוסס G31. של חברת ECS. דגם G31T-M7. התקלה:

תסמינים:

המערכת זזה לאט להחריד בהתקנות של עדכונים.

נתקעת לעיתים בBOOT מיד לאחר זיהוי מוצלח של הכוננים שלה, קשיח 160GB SATA של WD וצורב של בחיבור IDE.

מערכת משתהה / לא עוברת לשלבים הבאים. נגיד שמתי להקין עדכון, הוא למעשה מסיים, אבל לא רושם שסיים, ורק לאחר הפעלה מחדש הוא מסיים את התקנת העדכון בזמן הכיבוי. זה לא שלא המתנתי דיו.

- אין מסכים כחולים ואין התרסקויות.

- מן הרגע שנותנים לו לבצע עדכון, לוקח לו (ככל הנראה לפחות) כמה וכמה רגעים להתחיל בהורדות.

בדיקות שנעשו:

- MEMTEST הראה ש2GB הזיכרונות תקינים - גם בריצה של 15 לופים. ניסיתי גם אחרים - ללא הואיל.

- בדיקות של הקשיח בHDTUNE וMHDD לא נתנו שגיאות ונתנו ביצועים הגיוניים לקשיח שכזה.

- מעבד יושב על טמפרטורה במאמץ מתון של כ52 מעלות. טמפרטורות (SYSTEM) יושבות על כ45 מעלות. טמפרטורות של כ.מסך 7300GT תקינות לחלוטין. המעבד E2140.

- המערכת כן עוברת בהצלחה התקנה של מערכת הפעלה מחדש.

- הספק CM390 פשוט לא הראה שום סימנים של בעיה, ובכל זאת החלפתי ספק ולא היה שום הבדל.

המערכת היא 7 64BIT.

נכון שזה לא מחשב חזק, אבל עבדתי על מאות מחשבים, הדיליים פה והתקיעות בBOOT לא הגיוניות. אבל הוא כן נתן ביצועים סבירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לאבחן אם הבעיה מתרחשת ללא הכוננים כי היא מתרחשת אקראית. כלומר אני יכול להפעיל אותו כמה פעמים ברצף עם BOOT תקין ואז 10 פעמים הוא יכשל.

כאשר הוא נתקע למעשה רק לפני שהוא רושם CHECKING VRAM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהתכוונת לNVRAM, ניסית איפוס ביוס/עדכון?

מה לגבי לקחת רכיבים מהמחשב הזה(HD, כרטיס מסך, זכרונות) לחבר ללוח אחר ולראות אם הבעיה עדיין קיימת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...