מתלבט בין כמה סטרימרים - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין כמה סטרימרים

yoni_h

Recommended Posts

די שיכנעת אותי לגבי ה-SW3. אבל על סמך מה אתה ממליץ עליו? התנסית בו אישית? ראית אותו אצל מישהו? קראת ביקורות?

ראיתי שה-SW2 זהה במחירו ל-SW3, איך זה יכול להיות? למה זה ככה?

למה המחירים שלהם כאלה יקרים?? כולה נגן מסכן שיכול להריץ סרטים באיכות HD. זה כמו ה- שפעם עלו מלא ועם הזמן ירדו ל100 שקל.

ראיתי שעם ה-SW3 מגיע רק כבל RCA. לא עדיף לחבר לו כבל HDMI? אז עכשיו צריך לקנות לו גם כבל חח..

erbert, אני מבין שיש לך את הSW3. תוכל אולי לכתוב פה את חוות דעתך לגביו? הוא טוב, לא טוב, נתקע, יש בעיות כאלו ואחרות?

ראיתי גם שבדיוטי פרי יש את הבוקסי ב-200$, כלומר כ-770 ש"ח. לא עדיף להוסיף את ה-70 ש"ח האלו ולקחת אותו? הוא הרי עדיף על הSW3 לא? (בקרוב יש מישהו שטס לחו"ל ואני אוכל לבקש ממנו).

הוא די חדש אצלי אז קצת קשה לי לתת חוות דעת נורמלית.... ממה שכבר הספקתי לשחק איתו הוא ממש אחלה, עדיין לא נתקלתי בפורמט שהוא לא מנגן בצורה חלקה חגמרי, ויש לו המון פיצ'רים נוספים כמו צפיה בערוצים של מדינות אחרות דרך האינטרנט וכו'...

אני מבטיח לך שאם הצרכים שלך הם כמו של כל אדם ממוצע, אתה בוודאות לא תתאכזב מננו, ואם הצרכים שלך הם מעבר לזה אז אני גם חושב שזה יספק אותך לחלוטין.

לגבי המחיר - הSW2 מגיע עם אנטנה מובנית, ולSW3 צריך להוסיף עוד 100 ש"ח לאנטנה. אין לי מושג למה המחירים כל כך דומים, אבל בחנות שבה הייתי הSW2 כבר לא זמין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה נותנת בעצם האנטנה הזאת? אתה קנית אנטנה בנוסף?

לגבי הממשק שלו, הוא לא איטי או נתקע לפעמים?

אתה יכול לומר לי מה עדיף אם משווים בינו לבין הבוקסי? ומדוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנטנה זה כדי שתוכל לראות שנמצאים אצלך במחשב בלי שיהיה צורך להעתיק אותם לאנשהו (לזה קוראים סטרימינג), הסטרימר מתחבר דרך הראוטר האלחוטי לתיקיות מסוימו במחשב שאותן אתה מגדיר בתוך תיקיות שיתויפיות.

קניתי את האנטנה במעמד השניה בבאג, והיא עולה 99 ש"ח. הSIDEWINDER 2 מגיע עם אנטנה מובנית, אבל אחד המוכרים בחנות (שהוא גם חבר) שיש לו כזה בבית, אמר שה-3 עדיף בהרבה בגלל שהוא מהיר יותר.

הממשק איטי רק עד לרגע שבוא הוא מתחבר לראוטר, מאותו רגע הכל רץ חלק לחלוטין.

אין לי מושג מה ההבדל בינו לבין הבוקסי, אני רק יודע שהבוקסי הרבה יותר יקר, והSW-3 נותן לי מעל ומעבר למה שאני צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי הרגע את הקובץ שנתת של ה-10 ביט, והכל רץ חלק לחלוטין ב Xtreamer sidewinder 3 (בסטרימינג)

אני באמת לא מבין למה צריך מחשב שלם (ויקר) שיעמוד בסלון בשביל לראות ...? הסטרימרים האלה מראים 99.99% מהפורמטים בלי שום בעיה.

ברור שהקובץ רץ חלק ב SW3. ה SW3 תומך.

הבעיה היא עם הקודמים לו, שאולי נמכרים בזול, אבל חסרה להם תמיכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה הממשק איטי עד הרגע שמחברים אותו לראוטר? איך זה קשור בכלל לממשק? לי כרגע גם אין ראוטר בכלל בבית, אלא רק מודם כבלים. איך באה לידי ביטוי האיטיות שאתה מדבר עליה?

דבר שני שרציתי לשאול אותך, איך הוא בהצגת סרטים דרך ה- (כלומר דרך DOK או הארדיסק חיצוני? הוא לא נתקע, איטי או משהו כזה?

ראיתי גם את XTREAMER PRODIGY והוא נראה די דומה בתכונות ל-SW3, מישהו יוכל לעמוד על ההבדלים ביניהם? מה עדיף? ומה עם הבוקסי בוקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגיב כאן במקום לפתוח ת'רד חדש, כי השאלה שלי קשורה:

אבא שלי טס לארה"ב.

תהיתי מה הסטרימר הכי זול שיכול לנגן אפילו DIVX רגילים ברמה של 720P לטלויזיה של 32', שאפשר להשיג בארה"ב.

כמה שיותר זול - יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה הממשק איטי עד הרגע שמחברים אותו לראוטר? איך זה קשור בכלל לממשק? לי כרגע גם אין ראוטר בכלל בבית, אלא רק מודם כבלים. איך באה לידי ביטוי האיטיות שאתה מדבר עליה?

דבר שני שרציתי לשאול אותך, איך הוא בהצגת סרטים דרך ה- (כלומר דרך DOK או הארדיסק חיצוני? הוא לא נתקע, איטי או משהו כזה?

ראיתי גם את XTREAMER PRODIGY והוא נראה די דומה בתכונות ל-SW3, מישהו יוכל לעמוד על ההבדלים ביניהם? מה עדיף? ומה עם הבוקסי בוקס?

אין לימושג למה הוא איטי בהתחלה, אבל זה פשוט ככה...

אני מניח שהוא יראה בצורה טובה הUSB, אין לי מושג כי לא ניסיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו ראית רק שנמצאים בתיקיית שיתוף אצלך במחשב דרך הרשת? הכל רץ חלק? ניסית גם סרט באיכות 1080P?

אני מניח שיש חשיבות גם למיקום הראוטר ביחס לטלויזיה נכון? אצלי אם אני אשים ראוטר הוא יהיה רחוק מהסלון, שכן יהיה קיר שיפריד בין הסלון לחדר שלי. זה בטח יקשה על הקליטה וגם המהירות תהיה בהתאם לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לכל השאלות.

אצלי הראוטר נמצא בחדר אחר במרחק של 7-8 מטר מאחורי 2 קירות, איכות הקליטה תלויה באיכות הראוטר. כשקניתי את הראוטר לקחתי בחשבון שמתישהו אני אקנה סטרימר ואצטרך ראוטר שיודע להעביר לפחות 300 מגה ביט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש לך תמיד פול קליטה? איך הראוטר הזה, ראיתי עליו ביקורות די טובות והוא זול יחסית: TP-Link TLWR841N? איזה ראוטר יש לך?

הבנתי שכמעט כל סטרימר מתקשה בהרצת סרט 1080P באמצעות הרשת. אצלך אין שום בעיה עם זה? זה מריץ לך דרך הרשת סרט של 1080P חלק בלי תקיעות??

האם ראית את הכתבה הזאת על מעבדי REALTEK:

http://www.httv.co.il/article03642

אחרי שקראת, היית ממליץ למישהו לקנות מוצר של אקסטרימר, או שאתה לא חושב שיש לזה משמעות על העתיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מצד אחד אומר שכן מבחינים בהבדל אבל מצד שני רושם שהייתרון הוא בכלל בחיסכון בנפח (שזה נכון). אז שיהיה ברור..אתה טוען שאתה מבחין בהבדל בין 10BIT צבעים ל- 8BIT בעין? איזה מסך יש לך?

אתה לא ממש הבנת מה רשמתי. זה לא מנוגד אחד לשני.

סתכל, תקח קובץ סרט גדול ברז' FHD שמקודד ב-8 ביט. תקודד אותו פעמיים. פעם אחת ל-HD ב-10 ביט ופעם שנייה ל-HD ב-8 ביט. שניהם אותו גודל.

למי יהיה איכות יותר טובה? ברור של ה-10! וזה ביכלל לא קשור אם המסך תומך ב-10 ביט, נניח שיש לי מסך 8 ביט. אבל בעת פיענוח הקובץ התוכנת צפייה תמיר אותו ל-8 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתן תודה על התגובה המפורטת! לפי ביקורות שראיתי בזאפ על הסיינדווינדר, המכשיר הזה נתקע וקופא המון פעמים בהצגת סרט FHD וגם הממשק שלו איטי ומגיב בדיליי. זה נותן הרגשה של מוצר זול ולא איכותי ולא מלהיב אותי כלכך לקנות מכשיר כזה. אצלך זה לא קורה?

מחשב זה באמת האופציה הכי טובה. השאלה אם שווה להוציא עכשיו בסביבות ה1500 שקל בשביל HTPC או מחשב כמו ה- ASUS Eee PC שאולי יוכל להריץ לי את הסרטים. כי בכל מקרה אצטרך בעוד כשנה מחשב נייד לצרכי לימודים וכו', אבל עד אז, המחשב יהיה רק לצרכי סרטים.

שאלה אחרת- האם בHTPC צריך להיות כ.מסך סביר כדי להריץ את הסרט בלי תקיעות או באיכות טובה, או שאין הבדל בין כרטיסי המסך? (אפילו מובנה וכו').

הי yoni_h

בזמנו אני גם התלבטתי הרבה זמן בין HTPC לסטרימר, הדברים שהיו לי חשובים ובגללם בסופו של דבר לקחתי HTPC:

1. יכולת לנגן את כול סוגי הפורמטים כולל תלת מימד, שלא יקרה מצב שהוא לא מנגן/מקרטע ולא מצליח להציג את התוכן.

2. תמיכה בפורמטי הסאונד המתקדמים Dolby TrueHD/DTS-HD וכ'ו.

3. יכולת "שאיבת" כתוביות והצגתם בסרט בצורה נוחה, התרגלתי לעבוד עם bsplayer בתור מחפש כתוביות במחשב השולחני שלי, מה שקורה זה שהתוכנה יודעת למצוא כתוביות לפי השם של הסרט ואז אתה בוחר מה להוריד- מאוד נוח ומקל על החיים, את הניגון סרט עצמו אני עושה עם windows media player classic.

4. ניגון תכנים מהרשת ויכולת שידרוגים עתידית למכשיר מבחינת חומרה.

חרשתי הרבה פורומים כדי למצוא את איזה מפרט יתן לי את היחס עלות/תועלת הכי טובה ובסופו של דבר ההחלטה נפלה על מערכת מבוססת , סדרת APU שלהם משלבת כרטיס מסך ומעבד באותו צ'יפ במחיר טוב מאוד(אין צורך בכרטיס מסך חיצוני לניגון סרטים).

המעבד שבחרתי (אחרי קריאה מרובה בפורומים של AVS) הוא ה- A6-3500, המעבד הזה נבדק שם ע"י כמה משתמשים שהצביעו שהוא מסוגל לנגן את כול הפורמטים+מבצע TrueHD/DTS-HD Bitstreaming בצורה מלאה - לראיה הוא בהחלט עומד במטלות שיידעתי לו.

ה- A6-3500 הוא בעל שלוש ליבות, אצלי במערכת הוא מריץ כול חומר(1080P FHD) כולל ריפים 50GB של תלת מימד, אין תקיעות אין גמגומים, בנוסף הוא מבצע hd bitstreaming בצורה מושלמת.

המחשב מריץ את כול התכנים על הרשת האלחוטית (10 מגה בזק תשתית+ספק) כולל 1080P, התוכן היחידי שהוא לא מתנגן על הרשת האלחוטית זה ריפים של 50GB(מנוגן מהמחשב עצמו).

בקיצור אני ממליץ בחום על המעבד, לא יקר ונותן אחלה תמורה לכסף(380 ש"ח).

המפרט שלי+עלות חלקים:

מארז + ספק - ANTEC NSK1380: עולה 490 ש"ח

לוח אם ASRock A75M-HVS : עולה 359 ש"ח

סטיק זיכרון 4G DDR3 : עולה 120 ש"ח

מעבד A6-3500 Box - עולה 380 ש"ח

הארד דיסק היה לי 1 F3 TB של סמסונג מהמחשב הקודם, לא קניתי צורב (משתמש ב-USB להתקנות של מערכת הפעלה/העברת חומרים), הקירור שמגיע עם המחשב הוחלף בקירור של Scythe דגם Shuriken Rev B שעלה 120 ש"ח, סה"כ כול המחשב עלה 1470 ש"ח.

במחשב יש 2 מאווררים: אחד של הספק כוח בגודל 120 מ"מ והשני של הקירור מעבד של Scythe בגודל 100מ"מ, שניהם מוגדרים בביוס של הלוח המהירות הכי הנמוכה מה ששומר על שקט מוחלט .

אני ממליץ על בחום.

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההתיחסות המפורטת!

תראה, אני משוכנע ש- זה הפתרון האידאלי להרצת סרטים, אבל יש כמה חסרונות.

הראשון שבהם הוא המחיר. סביבת המחירים של 1000 ומעלה יקרה לי, אני מעדיף כבר לקנות במחיר יקר יותר, אך כרגע אין לי צורך במחשב חוץ מסרטים, כך שזה לא משתלם.

דבר שני זה הגודל. מארז כמו שאתה קנית גדול מדיי בשביל הסלון, אין לי איפה לדחוף מארז כזה.

דבר שלישי, זה קצת מסורבל. (אין שלט, אלא מקלדת מיני וכו').

בכל מקרה, הדרישות שלי כרגע לא כאלה גבוהות (לא יודע אם אנסה להריץ את הסרטים של ה-30GB, ולא כזה קריטי לי ה-DTS HD).

לכן, אני חושב שבסוף אני אלך על האקסטרימר סיידווינדר הראשון. הוא יחסית זול -400 שח, ואומרים שהוא מספק את הסחורה- מציג כמעט את כל פורמטי הוידאו ולא מרבה להיתקע באמצע הסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי,

לגבי תקציב - זה בהחלט שיקול אינדיבידואלי שלך.

FYI - המארז ממש לא גדול, הוא קוביה קטנה שנראת(לטעמי) די אלגגנטית, הוא בכיף יכול לשבת לך על שידה מאחר והוא לא תופס הרבה מקום.

מקלדת ועכבר, אני הרכבתי סט של לוג'יטק , המקלדת היא Logitech K360 , העכבר הוא Logitech Marathon Mouse M705, העכבר קולט מעולה, כנ"ל המקלדת שהיא קטנה ואלגנטית, ממש לא מסורבל(חפש את שניהם ב-KSP שם מוכרים אותם יותר זול מ-ZAP).

אני מצרף לך שתראה איך המארז אצלי.

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...